REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.02.2021 - 13.05.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (KW)

  Nowa atrakcja dla dzieci na Ursynowie! W parkach i na terenach rekreacyjnych zamontowano trampoliny. Zadowoleni są najmłodsi, ale również ich rodzice, którzy mają kolejne miejsca do spędzania czasu ze swoimi pociechami.

  Trampoliny ziemne są dużą atrakcją dla dzieci i dorosłych. Trzy z nich, dwie mniejsze i jedna większa, pojawiły się w ostatnich dniach w parku im. Jana Pawła II. Już teraz, nawet w bardzo chłodne dni, korzysta z nich sporo osób.

  - Bardzo fajny pomysł. Zwłaszcza, że brakowało atrakcji w pobliżu - mówi mama jednego z młodszych użytkowników trampolin. - Mnie to kręgosłup trochę przeszkadza, ale synowi się podoba - śmieje się inna.

  Montaż trampolin to pomysł dwóch ursynowskich radnych Krystiana Malesy (Koalicja Obywatelska) i Macieja Antosiuka (Projekt Ursynów). Zgłosili oni dwa projekty do budżetu obywatelskiego na 2019 rok, które uzyskały odpowiednio 3216 i 1214 głosów.

  - Parki i place zabaw są często odwiedzane przez osoby dorosłe z towarzyszącymi im dziećmi. Nie wszystkie urządzenia nadają się do wspólnej zabawy, a trampoliny do takich właśnie należą i stanowią miejsce do wspólnej i bezpiecznej zabawy - uzasadniał swój pomysł radny Malesa.

  Bezpieczna zabawa

  Radni przekonywali, że podobne trampoliny sprawdziły się w innych miejscach, np. na bulwarach nad Wisłą czy w parku przy ul. Bażantarni. Zadbano również o to, by dzieci nie zrobiły sobie krzywdy, korzystając z trampolin. 

  - Przez to, że są wkopane w ziemię i otoczone miękką powierzchnią, są w pełni bezpieczne - przekonuje Maciej Antosiuk z Projektu Ursynów.

  Trampoliny są usytuowane w klilku punktach dzielnicy: w parku im. Jana Pawła, parku im. Romana Kozłowskiego, na Olkówku, w Lasku Brzozowym, na polanie Raabego przy ul. Lokajskiego, przy siłowni plenerowej przy Figlowisku oraz w rejonie górka Rogal przy osiedlu na Hirszfelda. Montaż trampolin kosztował ok. 380 tys. złotych.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 132

  • 45
   BARDZO PRZYDATNY
  • 8
   ZASKOCZONY
  • 15
   PRZYDATNY
  • 7
   OBOJĘTNY
  • 11
   NIEPRZYDATNY
  • 28
   WKURZONY
  • 18
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~TS 4 miesiąc temu

   Do trampoliny obok Dinoparku wybudowano specjalny chodnik, niezły „Miś”. Zróbcie oświetlenie na płacach zabaw, dzieci po 1600 bawią się po ciemku.

   Edytowany: miesiąc temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~olaf1 3 2 miesiące temu

   A zniszczona zieleń, przecież można to buło zrobić na placu z kostki przy fontannie. Ale radni się wykazali i zrobiono kolejną pierdołę w ramach bp.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Olaf 2 2 miesiące temuocena: 100% 

   380k zł... przeciez to powinno kosztował góra 10 razy mniej... dziura, siatka z tworzywa i obicie.. wałki jakich mało..

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 8 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Natolin 1 2 miesiące temuocena: 85% 

   Pieniądze wyrzucone w błoto. Co za głupi pomysł. Taka trampolina jest w parku przy Bażantarni i stoi pusta, czasem młodzież skacze, ale dzieci nie widziałam.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 11 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.5201 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.03.2021 - 31.03.2021