REKLAMAA1-WIMAR-AUTO--24-01----24-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  W marcu na Ursynowie startuje nowe Przedszkole Publiczne prowadzone przez renomowaną sieć "Edulica". Przy ul. Pileckiego 67 powstaje nowocześnie wyposażona placówka dla dzieci od lat 2,5 do 6, która wyróżnia się ofertą na tle konkurencji. Poznajcie szczegóły!

  Każdy, kto zna działające od dwóch lat przy ul. Jurajskiej publiczne przedszkole "Edulica" przyzna, że to placówka z wzorową opieką nad dzieckiem, ze świetnymi nauczycielami i przyjazną atmosferą - placówka, która powstała z pasji, potrzeby i miłości do dzieci. Idąc za ciosem, właściciele przedszkola postanowili otworzyć drugą placówkę - tym razem w sercu Ursynowa, przy ul. Pileckiego 67.

  Świetna lokalizacja

  Lokalizacja ma duże znaczenie, bo łatwo stąd wyjechać do centrum stolicy, jak i na ursynowskie osiedla. Nowe przedszkole mieści się w nowoczesnym budynku przy skrzyżowaniu Pileckiego i Herbsta. Dysponuje dużym parkingiem dla rodziców, co oznacza, że zmotoryzowani mogą bez przeszkód przywozić i odbierać dziecko, nie martwiąc się o miejsce postojowe.

  Kilka słów o wnętrzu nowego przedszkola. Oddajmy głos dyrekcji:

  Przestronny, parterowy lokal o powierzchni ponad 1000 metrów kwadratowych spełnia wszelkie wymagania stawiane przez UE w zakresie bezpieczeństwa i higieny pomieszczeń przedszkolnych.

  Posiadamy 10 sal dydaktycznych, każda z  dostępem do specjalnie zaprojektowanej łazienki, gabinety specjalistów: logopedy, psychologa, terapeuty integracji sensorycznej, a także salę gimnastyczną, plac zabaw i obszerny własny parking.

  Atutem przedszkola będzie także w pełni wyposażona własna kuchnia. 

  - przekonuje dyrekcja przedszkola "Edulica" przy Pileckiego 67.

  Wygodna i komfortowa dla dzieci powierzchnia to jednak nie wszystko. Najważniejsze w przedszkolu są kompetencje nauczycieli oraz proponowane zajęcia. I w tej materii rodzice mogą liczyć na najwyższą jakość.

  Dziecko jest najważniejsze

  Oprócz ramowych zajęć wychowawczo-dydaktycznych, zgodnych z wymogami MEN, przedszkole wykorzystuje elementy takich metod jak: Metoda Dobrego Startu Marty Bogdanowicz (MDS), Edukacja matematyczna według Edyty Gruszczyk – Kolczyńskiej i Ewy Zielińskiej, Metoda twórczego myślenia J. Osborne – „Burza mózgów”, Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne czy Metoda Batti Strauss (Aktywne słuchanie muzyki). Są też oczywiście ćwiczenia rytmiczne, motoryczno-zdrowotne, język angielski oraz edukacja przyrodnicza.

  Dzieci podczas zabawy rozwijają swoje zdolności i uczą się samodzielnego funkcjonowania w środowisku lokalnym, biorą udział w uroczystościach, spotkaniach, także z udziałem rodziców. Mogą uczestniczyć w dodatkowo płatnych zajęciach m.in. języka angielskiego z lektorem natywnym, tańca, zajęciach z integracji sensorycznej oraz w zajęciach sportowych.

  Ale to, co najbardziej wyróżnia "Edulicę" na tle innych przedszkoli to indywidualne podejście do każdego dziecka. Wsłuchanie się w jego potrzeby.

  Miejsca szybko znikają

  Przedszkole będzie czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 17:30. Zapewnia dzieciom całodzienne wyżywienie z własnej kuchni, plac zabaw na świeżym powietrzu oraz to, co bezcenne i bardzo ważne: bezpieczeństwo. Warto dodać, że w przedszkolu działać będzie oddział "zerówkowy" przygotowujący dzieci do szkoły.

  Przedszkole publiczne "Edulica" przy ul. Pileckiego 67, choć otwiera się w marcu, już prowadzi zapisy dzieci. Pobyt dzieci nie wymaga opłat. Miejsc szybko ubywa, więc radzimy się spieszyć z zapisami!

  Nowe Przedszkole Publiczne EDULICA

  (materiał partnera)

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 55

  • 37
   BARDZO PRZYDATNY
  • 5
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.1959 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----29-02-2020