REKLAMAA1-TEFAL  01.01.2021 - 01.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 października 2020, 13:27

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  W środę, 7 października Echo Investment organizuje spotkanie informacyjne dla mieszkańców. Temat? Nowe centrum Kabat, które chce postawić deweloper. 

  Echo Investment zaproponowało nową wizję Kabat. Na terenie, na którym dziś znajduje się hipermarket i ogrodzony parking, ma powstać nowy wielofunkcyjny projekt. 

  - Zaproponowaliśmy koncept łączący wiele funkcji, otwarcie całego terenu dla mieszkańców, dwa razy większą powierzchnię zieleni niż jest wymagana w planie, niską i rozczłonkowaną zabudowę, nowe przestrzenie publiczne, ukrycie ruchu samochodowego pod powierzchnią ziemi i jeszcze inne rozwiązania, na których zależało sąsiadom - mówi Marcin Materny, członek zarządu Echo Investment odpowiedzialny za projekt Kabaty

  Po prezentacji swojego projektu deweloper otrzymał dużo komentarzy i pozytywnych reakcji. W ankiecie portalu Haloursynow.pl ponad 70% czytelników uznało, że Echo zaproponowało dobry projekt, który odpowiada na potrzeby mieszkańców i dzielnicy.

  - Bardzo nas to cieszy. Przed przystąpieniem do projektu analizowaliśmy wszystkie społeczne postulaty, uwagi i wskazówki dotyczące zagospodarowania tego terenu. Takie przyjęcie naszego konceptu oznacza, że prawidłowo odczytaliśmy intencje i potrzeby sąsiadów - dodaje Marcin Materny.

  Kolejne spotkanie w środę

  Miasto na prośbę mieszkańców zdecydowało o przedłużeniu konsultacji społecznych dotyczących planu miejscowego dla Kabat. Dzięki temu sąsiedzi mają więcej czasu na zapoznanie się z wizją nowych Kabat.

  - Chcemy, by nasi sąsiedzi czuli się w centralnym punkcie Kabat współgospodarzami, dlatego zapraszamy do rozmowy w środę, 7 października 2020 roku o godzinie 17:00 - mówi członek zarządu Echo Investment.

  Spotkanie – ze zrozumiałych względów – będzie zdalne. Na stronie kabaty.echo.com.pl pojawił się już link do wydarzenia na platformie YouTube, gdzie będzie można obejrzeć spotkanie i dyskutować na czacie.

  Link do wydarzenia: https://www.youtube.com/embed/lBs5PKORWr0

  Jeśli ktoś jest zainteresowany zabraniem głosu w dyskusji z fonią i wizją, deweloper prosi o wcześniejsze wysłanie maila na kabaty@echo.com.pl.

  - Już teraz zachęcam do zadawania pytań i podsuwania pomysłów dotyczących tego terenu poprzez stronę projektu. Dzięki takim wiadomościom, poznamy lepiej lokalne potrzeby i wspólnie zastanowimy się nad ich realizacją - mówi Materny.

  Echo Investment zaplanowało taki sposób dialogu z mieszkańcami, żeby wszyscy zainteresowani mieli możliwość lepszego zapoznania się z projektem, zadania pytania czy wskazania określonych potrzeb. Wszyscy chętni mogą wysyłać swoje opinie i sugestie także na adres kabaty@echo.com.pl.

  - Mamy dużo doświadczeń współpracy z lokalnymi społecznościami, cenimy uczciwy dialog i wierzymy, że tylko we współpracy uda nam się stworzyć przyjemny, wygodny i użyteczny fragment Kabat - kwituje przedstawiciel dewelopera.

  Spotkanie z deweloperem odbędzie się w środę, 7 października o godz. 17:00. Weź w nim udział:

  (ogłoszenie)

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 15

  • 12
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.2383 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021