REKLAMAA1-GREEN-PORT-od-01-12-2017-do-02-03-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 kwietnia 2017, 16:56

  Redakcja haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  REKLAMA

  Na Rosoła od Ciszewskiego do Gandhi i na Ciszewskiego w kierunku Nowoursynowskiej pojawiły się nowe kosze na śmieci. To efekt Budżetu Partycypacyjnego, urzędnicy sami z siebie nie planowanli tam stawiać śmietników. - Koszy na Ursynowie jest stanowczo za mało - narzekają mieszkańcy.

  Nowych koszy miało być 20, ale skończyło się na ośmiu. Stanęły wzdłuż ul. Rosoła na odcinku od Gandhi do Ciszewskiego, po wschodniej stronie ulicy oraz na Ciszewskiego od Rosoła do Nowoursynowskiej. Pomysł ich postawienia zgłosiła w ramach Budżetu Partycypacyjnego ursynowianka Ewa Starnawska. 

  - W tym ciągu pieszym brakuje koszy na śmieci, a także ławek, aby móc usiąść i chwilę odpocząć w drodze na spacer czy z zakupami. Osoby z psami nie mają gdzie wyrzucać nieczystości po swoich pupilach - mówi autorka projektu. 

  Potrzebę ustawienia nowych śmietników dostrzegło wielu ursynowian - dowodem jest aż 2,3 tysiąga głosów jakie oddano na projekt pani Ewy. Niedługo Zarząd Oczyszczania Miasta postawi w tym rejonie również 8 nowych ławek z oparciem.

  - Na Ursynowie jest stanowczo za mało koszy - mówią mieszkańcy. I rzeczywiście są ulice, na których trudno znaleźć śmietnik poza przystankami autobusowymi, gdzie kosze są obowiązkowe. Tak jest m.in. na Pileckiego, Dereniowej czy Cynamonowej - ulicach dzielnicowych, gdzie koszy nie ma ogóle.

  - Na Rosoła i Rodowicza "Anody" również koszy brak. Chce się coś wyrzucić, to albo trzeba nieść do domu, albo wyrzucić na trawnik. Nie dziwne, że te ursynowskie trawniki wyglądają jak śmietnisko - mówi Agnieszka z Szolc-Rogozińskiego.

  Gdzie jeszcze brakuje koszy na śmieci na Ursynowie? Na których ulicach powinny koniecznie stanąć? 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1335 sekundy
  REKLAMA