REKLAMAA1 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. promocyjne)

  Lody z oryginalnej, babcinej receptury w sobotę zawitają na Ursynów. Na Kabatach rusza lodziarnia "U Lodziarzy". Pierwszych stu klientów dostanie lody gratis!

  Prawdziwe lody na bazie mleka i wyłącznie na naturalnych składnikach - tego szukają ursynowianie spragnieni ochłody w ciepłe dni. Sezon dopiero się rozpoczyna, wraz z nim na Kabatach otwiera się nowa kawiarnia z lodami "U Lodziarzy", produkowanymi na miejscu.

  - Będziemy największą lodziarnią na Ursynowie. Codziennie będą nowe smaki. Mamy pomysły na ponad 180 smaków naturalnych lodów! - mówi z dumą właścicielka Ewa Dembrał.

  Receptura, wg której na miejscu będą powstawać wyśmienite lody, pochodzi z malowniczej wsi Charubin. To sekretny przepis babci Helenki, która prowadziła małą lodziarnię. Rodzinna firma stała się prawdziwą legendą, która przetrwała we wspomnieniach kolejnych pokoleń. Wiąże się z nią pewna historia.

  - Wnuk babci Helenki odkrywając rodzinną historię natrafił na kuchenny przybornik z ukrytą packą, którą babcia Helenka nakładała swoje wyjątkowe lody. Okazało się, że packa kryła sekret w postaci zapisanej na niej receptury, co zachęciło wnuka do odtworzenia wyjątkowego smaku lodów - opowiada właścicielka nowej lodziarni na Kabatach. 

  I tak w 2015 roku, powstały pierwsze lodziarnie "U lodziarzy" oferujące wyjątkowe lody serwowane z packi.

  Jak smakują naturalne lody babci Helenki? To będziemy mogli sprawdzić już od soboty 13 maja, od godz. 10:00 - przy alei KEN 19. Właściciele szykują wielkie otwarcie. Pierwszych 100 klientów otrzyma packę lodów gratis a wszyscy inni goście zapłacą cenę promocyjną za lody w wysokości 1 zł.

  Nowa lodziarnia na Kabatach będzie też świetnym miejscem spotkań i pogawędek. Oprócz lodów zaserwuje dobrą kawę, herbatę oraz prawdziwe babcine ciasta. Szykuje się nowe, przyjazne miejsce na Ursynowie!

  (mat. promocyjny)

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Monika 2 ponad rok temuocena: 100% 

   Treść piosenki z reklamowego samochodu znam już na pamięć. Przyznam, że po 50 razie staje się bardzo uciążliwa.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~mmmm 1 ponad rok temu

   a do której lodziarnia dziś otwarta

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.6439 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023