REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ9 czerwca 2021, 11:58

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Jednym z bardziej lubianych dodatków wnętrzarskich są dywany. Szczególną popularnością cieszą się te wysokiej klasy, które przywodzą na myśl luksus i prestiż. Są one ręcznie tkane z prawdziwej wełny. Wystarczy dotknąć takiego elementu wyposażenia wnętrz, by zatopić się w jego miękkości. Współcześnie odchodzi się od większych rozmiarów, decydując jedynie na mniejsze, pojedyncze akcenty, podkreślające walory wnętrz. Zobacz, jakie dywany mogą zagościć w Twoim domu.

  Gładkie dywany, które wtopią się w tło

  Dekorowanie domu zaczyna się najczęściej od decyzji odnośnie kolorów ścian i układania na nich tapet. Równie istotne są podłogi, które najczęściej pokryte zostają panelami. Następnie kolej mebli i innych sprzętów, mających na stałe wpisać się w przestrzeń mieszkalną. Dopiero na samym końcu przychodzi czas na dodatki: poduszki, obrazki i dywany. Wiele osób całkowicie z nich rezygnuje, w myśl tak modnego ostatnio minimalizmu. Jednak jedno nie wyklucza drugiego. Jeśli chcesz mieć przytulny kącik, w którym zamierzasz się relaksować, z pewnością przydadzą Ci się tam dywany.

  Aby nie stały się one centralnym punktem pokoju i nie przytłaczały, warto położyć te jak najbardziej stonowane. Mogą być w kolorze Twoich mebli i nie posiadać żadnych wzorów. Wtedy nawet nie zauważysz, że je masz, a pokój nabierze ciepła i przytulności. To świetny sposób, który pozwoli też wyciszyć odrobinę pomieszczenie.

  Wzory i kolory, które przykują uwagę

  Na drugim biegunie są wzorzyste dywany, które nie sposób ominąć. Przykuwają wzrok od razu, gdy wejdzie się do pomieszczenia. Dostępne w wielu wersjach kolorystycznych pozwalają Ci stworzyć przyjemne miejsce do odpoczynku i pracy. Takie dywany bowiem często umieszcza się w gabinetach, a nie tylko salonach czy sypialniach. Chodzi przecież o to, aby jak najwięcej osób mogło je zobaczyć. Dodają wnętrzu prestiżu i stawiają Cię w roli profesjonalisty. 

  Nie bój się akcentów, które pozornie nie pasują. Czerwone dodatki, geometryczne kształty, wyraźne motywy zwierzęce, to tylko niektóre z propozycji, jakie możesz mieć u siebie. Jeśli szukasz wysokiej jakości dywanów na lata, odwiedź sklep renomowanej marki Kler. Ich asortyment będzie dla Ciebie inspiracją.

  Postaw na sztukę na dywanie

  Przyjęło się, że dzieła sztuki wiesza się na ścianach lub umieszcza na postumentach. Tymczasem równie dobrze możesz położyć je na ziemi. Wiele dywanów dostępnych jest w naprawdę niezwykłych aranżacjach. Prezentują one wysokie walory artystyczne, sprawiając, że wnętrze nabiera wyjątkowego charakteru. To niezwykła forma sztuki użytkowej, która pozwala korzystać z nieoczywistych motywów. Taki dywan możesz wtedy położyć w przejściu, by nic nie zakłócało odbioru przekazu, jaki z niego płynie. Nikt nie chce tego przecież chować przed światem.

  Nie tylko wełna – dywany dla alergików

  Prestiżowe dywany wysokiej klasy tkane są z wełny, jednak nie jest to jedyna opcja. Włókna syntetyczne czy wiskoza będą wskazane wszędzie tam, gdzie mieszkają alergicy. To alternatywa, która nie zmusza do rezygnacji z przytulnych chodników. Możesz mieć swoje dodatki we wnętrzach i nie martwić się o zdrowie. One także dostępne są w całej gamie wzorów i kolorów, pozwalając Ci coś dopasować. Dlatego, jeśli tylko zdecydujesz się na dywany, z pewnością odnajdziesz coś, co zechcesz położyć w swoim domu.

  Artykuł załadowany: 0.2475 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni 01.06.2021 - 30.06.2021