REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2021 - 31.12.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Spox School

  Spox School (mat. prasowe)

  Pogranicze Ursynowa i Wilanowa. Osiedle spokojne, trochę na uboczu, pełne domów jednorodzinnych i niskich bloków. Wśród bloków niezwykłe miejsce – Spox School.

  Czym jest Spox School i na czym polega jego wyjątkowość?

  Spox School to placówka z duszą, która jest jednocześnie miejscem edukacyjnym, przestrzenią do spotkań biznesowych i towarzyskich oraz zabawy. Znajdą tu Państwo wiele alternatyw produktywnego spędzenia czasu dla siebie i swojej rodziny, zaczynając od szkoły językowej, poprzez centrum konferencyjne z salami na wynajem, po bawialnię dla dzieci ze strefą gamingową dla młodzieży. Niezwykłość szkoły kryje się w idei, która przyświecała jej założeniu. Pomysł powstania Spox School zrodził się z pasji do nauczania, głowy pełnej pomysłów i miłości do dzieci. Niezwykle istotnym był również fakt, że takich miejsc po prostu na Ursynowie brakuje.

  Co wyróżnia Spox School spośród innych szkół językowych?

  Tu znajdą Państwo szeroki wybór nowoczesnych kursów indywidualnych, grupowych, dla młodszych i troszkę starszych, dla początkujących i zaawansowanych. Do wyboru pozostają: język angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski, rosyjski. Istnieje również możliwość nauki języka polskiego dla obcokrajowców. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów, zarówno Polaków, jak i rodzimych użytkowników innych języków.

  Metoda, którą się tu pracuje to autorski, innowacyjny system, dający niemal natychmiastowe efekty nauki języka. W Spox School największy nacisk kładzie się na konwersację i swobodne porozumiewanie się w języku obcym. Lektorom zależy na jasnym przedstawieniu zagadnień z zakresu słownictwa czy gramatyki i w tym celu korzystają z notatek graficznych oraz wizualnego wyrażania myśli.

  Jak są wyposażone sale?

  Spox School to cztery wygłuszone, przestronne, klimatyzowane sale, wyposażone w monitory interaktywne, laptopy, drewniane stoły i wygodne krzesła. Dodatkowo ta szkoła to miejsce idealne dla alergików – jednostki wewnętrzne klimatyzatorów zawierają jonizatory powietrza, oczyszczające je z wirusów, bakterii i kurzu. Każda sala zaprojektowana jest w innym klimacie. Znajdą tu Państwo salę glamour, marine, avocado i salę konferencyjną. Wszystkie sale dodane są do oferty wynajmu w celach szkoleniowych, przeprowadzania spotkań biznesowych, konferencji i nie tylko.

  Jakie atrakcje przewidziane są dla najmłodszych?

  Dzieci mogą spędzić cudowne chwile w bawialni, która stanowi element Spox School. To miejsce o wystroju w stonowanych kolorach, pełne bezpiecznych, certyfikowanych zabawek od wiodących producentów. Ich rodzice w tym czasie cieszą się filiżanką gorącej kawy lub herbaty, zerkając na swoje pociechy ze strefy rodzica. Starsze dzieci również znajdą tu coś dla siebie – gralnię na konsoli Play Station 5, położoną wysoko na antresoli, odgrodzoną od strefy maluszków. Tu można zapoznać się z nowinkami świata graczy, bo najnowsze gry będą dostępne już w dniu premiery. Co więcej, bawialnia w Spox School to przestrzeń idealna do zorganizowania imprez okolicznościowych – urodzin, eventów, spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, wieczorów filmowych i warsztatów.

  Na Waszej stronie w ofercie znajduje się tajemnicza „Odrabialnia lekcji”. Co to za instytucja i na czym polega jej działalność?

  Po raz pierwszy w Polsce pojawiło się miejsce, w którym dzieci i młodzież mogą przyjść i pod nadzorem nauczyciela bezstresowo, w domowej atmosferze, wśród rówieśników odrobić prace domowe wymagane w placówkach oświatowych. W razie kolejnego lockdownu odrabialnia lekcji zamienia się w strefę przeznaczoną do zdalnej nauki. Dzieci będą mogły przyjść z laptopami i spokojnie uczestniczyć w zajęciach szkolnych.

  Spox School to miejsce tu, na Ursynowie, przeznaczone dla całych rodzin. Warto więc zajrzeć tam na chwilę lub dwie i przekonać się, że oprócz nowoczesnego, loftowego designu, kryje w sobie mnóstwo atrakcji dla każdego. 

  Spox School

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 33

  • 22
   BARDZO PRZYDATNY
  • 3
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 5
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.4919 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.11.2021 - 31.01.2022