REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ21 września 2020, 11:42

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Poszukujesz bezpiecznego, przyjaznego i nowoczesnego przedszkola, które zapewni twojemu dziecku dobry start w przyszłość? Poznaj przedszkole w Milanówku!

  Wybór przedszkola – ważniejszy, niż myślisz!

  Zgodnie z książkową definicją, przedszkole to nic innego, jak tylko instytucja opiekuńczo – wychowawcza, do której uczęszczają dzieci od 3 roku życia. Wspomniany opiekuńczo – wychowawczy charakter oznacza – jak wskazuje już na to sama nazwa – że dana placówka zapewnia opiekę i wspiera rodziców w wychowaniu malucha. Tyle, jeśli chodzi o teorię. Niestety, w praktyce bywa z tym różnie. Pozostawiając dziecko pod opieką – bądź co bądź - zupełnie obcych osób, nie mamy bowiem żaden kontroli nad przebiegiem pobytu w danej placówce. Właśnie dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego przedszkola. Odpowiedniego, czyli takiego, które w mądry sposób będzie wspierało dziecko w rozwoju umiejętności i zapewni mu opiekę, stanowiącą zarazem gwarancję bezpieczeństwa. Takie właśnie jest Przedszkole na Wiejskiej w Milanówku.

  Przedszkole, w którym najważniejsze są dzieci

  Prywatne przedszkole w Milanówku to miejsce stworzone i prowadzone przez grupę młodych, wykształconych i – co najistotniejsze – zaangażowanych nauczycieli. Miejsce, w którym dzieci traktowane są z takim samym szacunkiem, jak ich rodzice. W naszym przedszkolu wierzymy, że inteligencja nie jest ustalona w momencie narodzin, a ludzki potencjał nie posiada żadnych ograniczeń. W związku z powyższym uczymy dzieci jak budować poprawne relacje z innymi ludźmi i kontrolować swoje zachowanie wykorzystując naturalną energię i potencjał. Takie podejście pozwala maluchom rozwijać umiejętności, dzięki którym w przyszłości mogą stać się rozważnymi, zdyscyplinowanymi i odpowiedzialnymi ludźmi.

  Naturalnie zdobywanie nowych umiejętności dotyczy nie tylko dzieci ale również nas samych. Dlatego też chętnie – i często! – bierzemy udział w różnorodnych kursach oraz szkoleniach. Wszystko po to, aby nasza praca z maluchami przynosiła wymierne i satysfakcjonujące efekty.

  Warto dodać, że przedszkole w Milanówku jest obecne na stronach serwisu Facebook. Na prowadzonym przez nas profilu udostępniamy arkusze obrazkowe i materiały tematyczne w języku angielskim. Wspomniane zadania nie są obowiązkowe, natomiast ich wykonanie wymaga pomocy rodzica. Dzięki udostępnionym materiałom czas spędzany z dzieckiem będzie nie tylko ciekawy ale również wyjątkowo pouczający.

  Zajęcia

  Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że życie w XXI wieku wymaga posiadania wielu, różnorodnych umiejętności. Z tego względu zajęcia odbywające się w naszym przedszkolu dobrane zostały w taki sposób, aby zapewniały one dzieciom jak najlepszy start w przyszłość. Wśród wspomnianych aktywności znajdują się m.in. joga i mindfulness (prowadzone w języku angielskim), szachy, język angielski, food art oraz art & craft (zajęcia kulinarne i plastyczne), warsztaty teatralne czy też zajęcia logopedyczne.

  Okolica i wnętrze

  Nasze przedszkole zlokalizowane jest w parkowej części Milanówka. Zajmujemy dwa, wolnostojące budynki, w których znajdą się nowoczesne, jasne sale do zajęć przedszkolnych, sala do zajęć Integracji Sensorycznej oraz sala multimedialna, stworzona z myślą o nauce języka angielskiego. Pomieszczenia te stworzone zostały z myślą o spontanicznej zabawie, natomiast zarówno panująca w nich kolorystyka, jak i wyposażenie sprzyjają nauce i koncentracji. Ponadto do dyspozycji dzieci pozostaje obszerny, otoczony zielenią plac zabaw, na którym znajdują się wyłącznie atestowane i w pełni bezpieczne zabawki i urządzenia.

  Więcej informacji na temat przedszkola w Milanówku znajdziesz na stronie https://wiejska4.pl.

  Artykuł załadowany: 0.214 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-11-2020