REKLAMAA1_FortSłużew-12-07----22-07-2018
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (FB/Parkrun Ursynów/A.Szeląg)

  REKLAMA

  Były specjalne edycje świąteczne, musi być więc noworoczna! Ekipa Parkrun Ursynów - sobotnich biegów wokół Parku Przy Bażantarni organizuje dodatkowe spotkanie, tuż po sylwestrowej imprezie. Ilu śmiałków zmierzy się z dystansem 5 km po całej nocy szaleństw?

  Parkrun dotarł na Ursynów w marcu 2015 roku, od tego czasu w każdą sobotę chętni do biegania wokół parku spotykają się, by wspólnie łapać endorfiny. Dystans do pokonania zawsze jest ten sam - 5 km, czyli 3 okrążenia. Bardziej doświadczeni biegacze traktują bieg jako rozgrzewkę, dla rozpoczynających przygodę z truchtem to prawie maraton. Ale nieważne kto jakie ma doświadczenie, i czy jest mistrzem biegania czy raczej nowicjuszem.

  - Celem parkrun jest popularyzacja regularnej aktywności fizycznej. W parkrun bardziej liczy się udział, a nie wynik, dlatego biegi przeznaczone są dla wszystkich - zarówno zaawansowanych biegaczy, jak i osób, które dopiero rozpoczynają regularną aktywność, chcą zadbać o zdrowie i poprawić swoją kondycję fizyczną. W ramach parkrun można biec, truchtać, a także maszerować - zachęca Sebastian Wojciechowski, koordynator Parkrun Warszawa-Ursynów.

  W tym roku organizatorzy postanowili zorganizować dodatkowe biegi - w drugi dzień świąt na starcie stawiło się ponad 80 osób. Kolejny specjalny bieg odbędzie się już w poniedziałek, 1 stycznia o godz. 9:00 - a więc po zabawie sylwestrowej.

  Jeśli więc w swoich postanowieniach noworocznych mamy więcej ruchu lub zrzucenie paru kiolgramów, to noworoczny Parkrun Ursynów będzie doskonałą okazją do sprawdzenia się! Tym bardziej, że można liczyć na wsparcie i wyjątkową, serdeczną atmosferę. 

  Udział w parkrun jest bezpłatny i wymaga jedynie zarejestrowania się na stronie Parkrun'u oraz posiadania i wydrukowania indywidualnego kodu uczestnika nadanego podczas rejestracji. Biegi organizowane są przez wolontariuszy rekrutujących się spośród uczestników.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 5
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~witch 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

   Niech spróbują pobiegać obecnie po Lasku Kabackim to im się odechce, to co te gnojki zrobili przy wywózce drewna zakrawa albo o złośliwość albo o bezmózgowie, ciężkim sprzętem wywozić drewno gdy jest miękkie, błotniste podłoże może tylko skończony drań

   Edytowany: 6 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1319 sekundy
  REKLAMA