REKLAMAA1-DAGRASSO----13-05----13-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ26 października 2019, 13:01

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Wielu z nas dosięga problem z drobnymi ekspresowymi usługami, takimi jak np. hydraulik czy elektryk. Przeważnie trzeba się nieźle natrudzić, by znaleźć fachowca, o dobrym nie mówiąc, i to takiego który szybko i sprawnie zdejmie nam problem z głowy. 

  Dla osób, które chętnie wykorzystują nowoczesne technologie i cenią sobie czas, pojawiło się właśnie idealne rozwiązanie - aplikacja PLIBO. Plibo jest odpowiedzią na rosnące wymagania klientów, dając gwarancję rzetelności oraz ekspresowej realizacji usług.

  Jak to działa?

  Plibo to aplikacja działająca na smartfonie z systemem Android i umożliwiająca szybkie zlecanie ekspresowych usług naprawczo-remontowych. Aplikacja ma w swojej bazie wyselekcjonowanych i pozytywnie zweryfikowanych specjalistów, którzy w ekspresowym tempie dojadą do klienta i rozwiążą jego problem, czy to w domu czy w biurze.

  Aplikacja umożliwia realizację usługi w kilku prostych krokach. W pierwszym kroku aplikacja oferuje katalog usług dla domu i biura, ze stałym cennikiem usług standardowych. Następnie, po wskazaniu zakresu prac, prezentowana jest oferta oraz czas rozpoczęcia realizacji usługi, a na koniec rozliczenie jest bezgotówkowe, więc nie trzeba martwić się o stan gotówki w portfelu!

  Jaki jest zakres prac?

  W katalogu usług Plibo można znaleźć m. in. ofertę napraw awarii elektrycznych i hydraulicznych, awaryjne otwieranie zamków, przegląd klimatyzacji oraz wykonywanie drobnych prac, takich jak mycie okien czy montaż żaluzji. Wachlarz usług jest systematycznie poszerzany, dostosowywany do potrzeb klientów.

  Jakie są korzyści?

  Technologia, którą wykorzystuje Plibo usprawnia cały proces realizacji usług naprawczo-remontowych w domach i biurach.

  Aplikacja automatycznie kalkuluje i wybiera za nas najkorzystniejsze rozwiązanie i wspomaga na każdym etapie, monitorując czas realizacji, umożliwiając kontakt z wykonawcą usługi oraz ułatwiając rozliczenie. Nie musisz już szukać fachowców, weryfikować ich cennika i umiejętności, dogadywać terminów – ta aplikacja zrobi to za Ciebie!

  Aplikacja w tej chwili dostępna na system Android, wersja dla systemu iOS będzie udostępniona wkrótce.

  Więcej informacji na stronie www.plibo.eu.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3768 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020