REKLAMAA1 UCK ALTERNATYWY 01.01.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 stycznia 2022, 12:50

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Standardowe, klawiszowe telefony komórkowe odeszły już do lamusa, a zastąpiły je nowoczesne i funkcjonalne smartfony. Niemal każdy nowy model, który pojawia się na rynku, charakteryzuje się niespotykanymi jak dotąd funkcjami lub parametrami. Chcesz kupić nowy telefon? Samsung ma dla Ciebie interesującą propozycję.

  Użytkownicy, którzy od smartfonu oczekują znacznie więcej, niż mogą zaoferować modele budżetowe, chętnie wybierają urządzenia od Samsunga. Koreański producent stale podnosi jakość swoich urządzeń i pracuje nad rozwiązaniami, które mają jeszcze bardziej ułatwić codzienne życie.

  Smartfon Samsung - propozycja dla każdego

  Samsung to marka znana na całym świecie z produkcji smartfonów innowacyjnych, stylowych i funkcjonalnych. Niezależnie od tego, czy użytkownik postawi na model z niższej czy wyższej półki cenowej, nie zawiedzie się jakością działania, parametrami technicznymi oraz walorami użytkowymi swojego urządzenia. Można wybierać zarówno w tańszych modelach za zaledwie kilkaset złotych, jak i tych droższych, znacznie modniejszych, za które trzeba zapłacić kilka tysięcy. Telefony Samsung stanowią obecnie nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, poważną konkurencję dla urządzeń mobilnych Apple.

  O tym, jaki telefon wybrać z szerokiego asortymentu tego producenta, decydować będą indywidualne potrzeby i budżet każdego użytkownika. Producent oferuje tak wiele modeli, że każdy znajdzie ten odpowiedni dla siebie. Wiele osób stawia na flagowce, a więc telefony z linii Samsung Galaxy, wyposażone w wyświetlacz Dynamic AMOLED 2x, dual sim, głośniki stereo, wydajny procesor oraz niejeden aparat, za pomocą którego można zrobić wyraźne, piękne zdjęcia. Szczególnym zainteresowaniem, głównie wśród przedsiębiorców pracujących mobilnie, cieszy się model Galaxy Note, a więc ulepszona wersja swoich poprzedników. Bardzo dobrze działający czujnik zbliżeniowy oraz czytnik linii papilarnych zwiększają bezpieczeństwo i wygodę korzystania z telefonu, a specjalne aplikacje pozwalają na szybkie i efektywne wykorzystywanie funkcji urządzenia na co dzień, nie tylko jako telefonu służącego do porozumiewania się na odległość, ale również niewielkiego komputera osobistego, za pomocą którego można sterować urządzeniami w całym domu.

  Nowy telefon Samsung z aplikacjami nie tylko dla geeków

  Dobra wiadomość dla wszystkich fanów marki Samsung jest taka, że producent nie ustaje w staraniach o wypuszczenie na rynek telefonu mającego za zadanie zastąpienie wielu innych urządzeń. Przykładowo, nowy  Samsung Galaxy S21 to już nie tylko smartfon i aparat w jednym, ale również domowe "centrum dowodzenia", przez które można sterować urządzeniami z funkcją Smart. Na szczególną uwagę zasługują trzy aplikacje i technologie koreańskiego producenta.

  Pierwszą z nich jest Samsung DeX, czyli aplikacja umożliwiająca przeobrażenie smartfonu w przenośny komputer. Aby tego dokonać nie potrzeba wiele - wystarczy podłączyć urządzenie do monitora lub telewizora za pomocą adaptera marki Samsung lub kabla HDMI. Takie połączenie sprawi, że aplikacje zainstalowane na smartfonie będzie można uruchomić na dużym ekranie. To opcja idealna dla osób lubiących oglądać filmy czy grać w gry, ale nie tylko - będą z niej zadowoleni także użytkownicy programów graficznych, aplikacji do tworzenia i edycji dokumentów, a także osoby często korzystające z połączeń video. Aplikacja Samsung DeX umożliwia rozszerzenie ekranu, a więc na telewizorze czy monitorze można oglądać film, a na telefonie pisać smsy lub prowadzić rozmowę przez komunikator internetowy. Apka Dex po raz pierwszy pojawiła się w smartfonie Galaxy S8 i od tamtej pory jest instalowana w nowszych urządzeniach flagowych.

  Wykonywanie każdej czynności za pomocą dotyku palcem lub rysikiem nie zawsze jest wygodne, dlatego Samsung stworzył asystenta głosowego, którego nazwał Samsung Bixby. Stworzony na podobieństwo asystentki Siri obecnej w urządzeniach Apple, Bixby działa nie tylko na smartfonach, ale również innych urządzeniach Samsunga, w tym na głośnikach, telewizorach, sprzętach AGD i smartwatchach. Technologia głosowa pozwala na tworzenie notatek czy wyszukiwanie informacji w internecie, a także sterowanie wieloma funkcjami smartfonu bez użycia rąk. Producent zapowiedział już, że z czasem Samsung Bixby zostanie zastąpiony znacznie bardziej zaawansowaną platformą Neon.

  Dla wielbicieli rozwiązań typu Smart Home Samsung przygotował aplikację SmartThings, dzięki której użytkownik może sterować posiadanymi w domu, kompatybilnymi urządzeniami i sprzętami AGD z poziomu swojego smartfonu. Monitorowaniu podlega status urządzeń i ich działanie, również wtedy, kiedy użytkownik pozostaje poza domem. Ta aplikacja pozwala także na sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, czy systemem bezpieczeństwa w domu poprzez możliwość zaprogramowania automatycznego wykonywania działań.

  Smartfony Samsung zapewniają jeszcze wiele ciekawych możliwości - sprawdź szeroką ofertę tego producenta i wybierz urządzenie dla siebie!

  Artykuł załadowany: 0.4521 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.02.2022 - 25.05.2022