REKLAMAA1 UCK 09.09.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Ostatnią Ursynowską Potańcówkę odwołano ze względu na złą pogodę. Deszcz odstraszył tancerzy i organizatorów. Ale nic straconego! Już dziś kolejna okazja do tanecznego szaleństwa. 

  W ramach zadośćuczynienia organizatorzy wyznaczyli dodatkowy termin potańcówki. Już dziś, w piątek 12 sierpnia wszyscy chętni będą mieli szansę ponownie powywijać na parkiecie. Dobra pogoda zamówiona. Prognozy są jednoznaczne. Nie za zimno, nie za ciepło i - co najważniejsze - bez deszczu.

  Pogoda i termin to jedyne zmiany w porównaniu do odwołanej potańcówki. Chętni zgodnie z wcześniejszym planem zatańczą w samym sercu Ursynowa Północnego - parku im. Jana Pawła II.  Na placu przed kościołem Wniebowstąpienia czekać będzie na nich DJ, który zadba o odpowiednią - gorącą - atmosferę i taneczne nuty.

  Tańce i dmuchańce 

  Taniec nie będzie jedyną atrakcją. Na Ursynowskich Potańcówkach uczestnicy zawsze mają okazję do poszerzenia swojego wachlarza tanecznych ruchów. Wszystko za sprawą profesjonalnych instruktorów, którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą na temat tańca. 

  Nie zabraknie także konkursów z nagrodami oraz uwielbianej przez najmłodszych strefy dmuchańców. Po - lub w trakcie - wyczerpującej zabawie będzie można skorzystać z oferty podstawionych foodtrucków. Szykuje się więc prawdziwa biesiada.

  Podsumowując. Tancerze zbierają się w piątek, 12 sierpnia w parku im. Jana Pawła II i bawią się od godziny 17 do 21:30. Będzie to już druga Ursynowska Potańcówka z czterech zaplanowanych. Kolejne odbędą się 20 sierpnia w parku Lasek Brzozowy oraz 10 września w Sadku Natolińskim.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

  • 6
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.5201 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022