REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Po szale sylwestrowej zabawy często przychodzi chwila refleksji. Wówczas często wyznaczamy sobie postanowienia na kolejne 365 dni. Taki moment to doskonała szansa, by zmobilizować się do poprawy dotychczasowej sylwetki. Z jaką dietą osiągnięcie tego celu będzie możliwe?

  Zrzucić kilogramy - postanowienie noworoczne nr 1

  W praktyce każdy dzień jest dobry, by rozpocząć gruntowną przemianę na lepsze, jednak z różnych względów tylko wybrane momenty wyzwalają w nas faktyczną chęć pracy nad sobą. 1 stycznia często upływa nam na rozważaniach nad tym, co będzie działo się w najbliższej przyszłości, oraz co jeszcze można byłoby poprawić względem zeszłego roku.

  Kiedy spojrzymy na rankingi najpopularniejszych postanowień noworocznych, od zawsze czołowe lokaty zajmowały te związane z poprawą wyglądu, a dokładniej ze zrzuceniem zbędnych kilogramów. Dysponując odpowiednio silną motywacją zdeterminowaną do osiągnięcia tego celu, warto podjąć rękawice. Choć wyzwanie to wcale nie należy do łatwych, nie można z góry zakładać porażki.

  Stawiając sobie ambitny cel, z pewnością nie można przesadzać. Organizm człowieka może zupełnie różnie reagować na nowe nawyki żywieniowe. Skuteczność diety zależna jest od wielu czynników i trzeba pogodzić się z tym, że początki mogą być trudne. Dojście do upragnionej wagi rozłożone w czasie jest ponadto bezpieczniejsze dla zdrowia. Pamiętajmy o tym, zanim wprowadzimy w życie rygorystyczne zasady żywieniowe.

  Dlaczego warto zrzucić zbędne kilogramy? Poza oczywistymi korzyściami zdrowotnymi uzyskujemy coś jeszcze. Świetna figura pozwoli nam zwiększyć samoocenę, dzięki czemu nasze samopoczucie ulegnie poprawie. Wówczas nietrudno o kolejne sukcesy w życiu, gdyż te zwykle kumulują się, gdy wszystko przebiega po naszej myśli.

  Jak zacząć pozytywnie nowy rok?

  Na dobry początek trzeba skończyć z odkładaniem postanowień na później i zająć się opracowaniem planu na następne kilka tygodni. Poza wysiłkiem fizycznym typu fitness, bieganie itd. musimy zdecydować się na odpowiednio dopasowaną do nas dietę. Nawet najintensywniejsze treningi mogą okazać się bezskuteczne, kiedy wciąż będziemy objadać się tym, czego powinniśmy kategorycznie unikać.

  O ile nasz stan zdrowia jest właściwy, to możemy wybierać spośród wielu dostępnych systemów żywienia. Od niedawna dużą popularnością cieszy się dieta sokowa. Słynie z dużej skuteczności i nie jest trudna do wprowadzenia w życie choćby dlatego, że można zaopatrzyć się w codzienne dawki napojów z dostawą do domu. Opracowane przez dietetyków i starannie odmierzone porcje są tym, czego potrzebujemy, by w niedługim czasie zrzucić zbędne kilogramy.

  Utrata masy ciała to nie jedyne korzyści dla praktykujących wspomnianą wcześniej dietę. Odpowiednio dawkowany detoks sokowy pozwala oczyścić organizm z wielu szkodliwych toksyn. W czasach, kiedy nie brakuje ich w spożywanych przez nas pokarmach, tym bardziej warto zdecydować się na wspomnianą kurację. Możemy na tym tylko zyskać i to podwójnie!

  W przeciwieństwie do wielu innych systemów żywieniowych zdrową dietę sokową możemy wprowadzić do swojego życia w zasadzie bez żadnego wysiłku. To wszystko dzięki temu, że napoje zastępujące nam posiłki w ciągu dnia można nabyć w gotowych pakietach z dostawą do domu. Dlatego nie miejmy oporów przed wdrożeniem do życia nowych zasad odżywiania.

  Dieta NUJA - dieta sokowa Karoliny Szostak

  Sam opis to dla wielu za mało, by przekonać się o zasadności praktykowania określonego sposobu żywienia. Co innego, kiedy dostrzeżemy kogoś, komu dana dieta pomogła skutecznie pozbyć się ponadprogramowych kilogramów. Karolina Szostak, znana prezenterka telewizyjna udowodniła, że odpowiedni sposób odżywiania, konsekwencja i siła woli potrafią zdziałać naprawdę sporo.

  Rzeczona przemiana nie umknęła mediom, które zwracały uwagę na korzystne zmiany w wyglądzie gwiazdy. Ta zaś postanowiła podzielić się ze wszystkim historią, w jaki sposób dokonała w tak niedługim czasie tak widocznych postępów. Słynna dieta sokowa Karoliny Szostak została opisana nawet w książce pt. „Mój spektakularny detoks”. Dowiemy się z niej szczegółowych informacji na ten temat.

  Karolina Szostak postawiła sobie za cel nie tylko schudnąć, ale uniknąć przy tym niekorzystnego efektu jojo, a o ten nietrudno, gdy zrzuca się 30 kilogramów. Prezenterka, opierając się częściowo na zaleceniach Dr Dąbrowskiej, wprowadziła do swojej diety rygorystyczny post. Trwający nieprzerwanie przez 42 dni i przeprowadzany raz w roku detoks oparty na diecie owocowo-warzywnej przyniósł oczekiwane efekty.

  Z pewnością Karolinie Szostak o wiele trudniej byłoby wytrwać w postanowieniu, gdyby na rynku nie było dostępnych gotowych rozwiązań adresowanych do osób będących na diecie sokowej. Dziś również my sami możemy zamówić kompletny pakiet soków opracowanych przez dietetyków. Zestawy takie jak te marki NUJA to doskonała propozycja dla wszystkich, a zwłaszcza osób niemających odpowiednio dużo czasu na samodzielnie przygotowywanie posiłków po powrocie z pracy. 

  Wiele okazji, a zwłaszcza Nowy Rok sprzyja realizacji postanowień. Po szaleństwach sylwestrowej nocy nie zaszkodzi spróbować wdrożyć na co dzień nową dietę. Być może ta oparta na detoksie sokami owocowo-warzywnymi pomoże nam osiągnąć wymarzone rezultaty szybciej, niż ktokolwiek mógłby przypuszczać.

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2787 sekundy
  REKLAMAA2-AUCHAN----DODATKOWO