REKLAMAA1-DPD—01-08—-31-08-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Bez względu na to czy zarządzasz dużym koncernem Automotive czy niewielkim zakładem wyposażonym w kilka obrabiarek, musisz dostosować oprogramowanie pod potrzeby Twoich działań. Odpowiedni dobór modułów oraz dobrze przeszkolony zespół to klucz do bardziej efektywnego zarządzania wytwarzaniem części.

  Program CAD jako podstawa organizacji pracy programistów

  Oprogramowanie NX od wielu lat sprawdza się w przemyśle lotniczym, samochodowym, urządzeń medycznych, odlewniczym oraz maszynowym, czyli wszędzie tam, gdzie poszczególne części decydują o jakości ostatecznego produktu. Ich bezpieczeństwo i funkcjonalność uzależnione jest zarówno od doświadczenia zespołu i kadry zarządzającej, a także możliwościom technologicznym w skład których wchodzi park maszynowy oraz oprogramowanie. Dzięki współpracy programistów NX CAD z firmą Siemens (lidera zaawansowanej technologii sterowań numerycznych do obrabiarek i urządzeń napędowych) powstał system, który nawet o 90% przyśpiesza proces projektowania części.

  NX CAM – intuicyjne oprogramowanie dla firm

  Decyzja o zmianie oprogramowania wiąże się z wieloma wątpliwościami i oporem ze strony kadry kierowniczej, a wszystko to z obawy przed długim procesem wdrożenia,  awaryjnością czy dużym obciążeniem finansowym. Dlatego ważne, jest to, aby wraz z instalacją oprogramowania otrzymać pełne wsparcie techniczne, merytoryczne i szkoleniowe, a także możliwość przetestowania systemu i indywidualnej konfiguracji modułów pod potrzeby przedsiębiorstwa. W przypadku programu NX CAD/CAM zaprojektowanego przez firmę NX i Siemens PLM za całość wdrożenia odpowiada ich partner – firma CAMdivision. Zakres ich działań to nie tylko instalacja systemu, ale także pełna pomoc w szkoleniu pracowników. Tu z pomocą przychodzi także samo oprogramowanie, które wyposażone jest w polski interfejs, a także system podpowiedzi dla programisty. Istnieje także możliwość zobaczenia symulacji pracy obrabiarki na realnym kodzie CNC.

  Ukazanie części w „naturalnym środowisku” pozwala na wyeliminowanie potencjalnych błędów, a także na lepszą organizację pracy programistów. Podniesienie efektywności zespołu to wynik przeprowadzenia sprawnej integracji oraz wyboru modułów, które będą ze sobą współgrać. To sprawi, że jedno oprogramowanie będzie w stanie sprostać wszystkim wymaganiom firmy. Aby tego dokonać niezbędne jest wsparcie polskiego partnera firmy NX – wspomnianej wyżej firmy CAMdivision.

  Artykuł załadowany: 0.2141 sekundy
  REKLAMAA2-NZOZ-Triclinium—01-08—-31-08-2020