REKLAMAA1 PSYCHOCARE 01.08.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Lisek to nowy gatunek sklepu, który dostarcza zakupy w 10 minut. Ułatwia w ten sposób codzienność Warszawiaków, wyręczając ich w czasochłonnych i nudnych obowiązkach. Lisek nie tylko pozwala zaoszczędzić czas. Gwarantuje również niezależność w chorobie czy w trakcie kwarantanny. W swoim bogatym asortymencie posiada świeże produkty, dzięki czemu z łatwością zastępuje zakupy w sklepie stacjonarnym. Przekonajmy się szczegółowo, jak lisia łapa potrafi rozwiązywać codzienne problemy!

  Chroniczny brak czasu

  Pracujemy coraz więcej. Pandemia oraz praca zdalna zatarły granicę między obowiązkami a czasem wolnym, który chcemy spożytkować w najlepszy możliwy sposób. "Najlepszy możliwy sposób" nie oznacza z pewnością wyprawy po zakupy do sklepu stacjonarnego i marnowania czasu na stanie w kolejkach do kasy. Szkoda dnia! Lepiej odpocząć, a resztę zostawić Liskowi.

  - Wooow, gdybym sam miał iść do sklepu, to zajęłoby mi to z pół godziny. A tu mniej niż 10 minut! - pisze jeden z klientów o usłudze Lisek.App na platformie Google Play. Lisek doskonale przywraca harmonię między zabieganą codziennością a odpoczynkiem - bez zbędnych obowiązków!

  Świeże produkty tylko u Liska

  Warzywa, owoce i pieczywo to podstawa codziennej diety. Często ich wybór wiąże się z wyprawą do sklepu i osobistym poszukiwaniem najlepszych produktów. Pozwala to na kontrolę ich jakości. Lisek oferuje starannie wyselekcjonowane świeże artykuły, a jego wyborom można śmiało zaufać!

  - Dostawa w 10 min., serio! Produkty zgodne z zamówieniem, warzywa dobrej jakości (...) - ocenia Tomasz na Google Play. To nie pierwsza ocena klientów Liska, którzy nie zawiedli się na zamówieniu świeżych produktów przez aplikację. Teraz już nie trzeba fatygować się osobiście do sklepu!

  Niezależność w chorobie

  O tym fakcie mówi się niezbyt często, a szkoda! Wiele osób, które doświadczają choroby, niepełnosprawności, czy chociażby przymusu kwarantanny w dobie pandemii, jest zależnych od innych osób, które przyniosą im zakupy. Lisek nie lubi być od nikogo zależny i tę swobodę chce również zapewnić swoim klientom. Dzięki zakupom mobilnym można złożyć zamówienie codziennie, od poniedziałku do niedzieli, w godz. 8:00-23:00, a Lisek przybędzie na miejsce w 10 minut!

  Ratunek w każdej sytuacji

  - Dostawa błyskawiczna. Zamówiłam i zapłaciłam o godz. 20:05. Spore zakupy. Sądziłam, że w realu dostawa dotrze nazajutrz. Tymczasem o 20:20 wszystko było na miejscu. Aplikacja pozwala śledzić drogę kuriera. Super! - tak ocenia pomocną dłoń Liska jeden z mieszkańców Warszawy.

  Lisek przybędzie z odsieczą w nagłych sytuacjach, kiedy nagle podczas gotowania zabraknie danego składnika bądź najdzie ochota na konkretny produkt.

  Istnieje tak wiele okoliczności, w których Lisek staje się niezbędny. Ułatwia on codzienność klientów w ich zabieganym życiu, w którym brakuje czasu na obowiązki.

  Warto sprawdzić jego skuteczność od zaraz, ściągając aplikację mobilną na systemy Android i iOS. Lisek.App dostępny jest na platformach Google Play oraz App Store. Więcej informacji na stronie www.lisek.app.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 5

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.4094 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021