REKLAMAA1 MAGICAL PLACES 15.06.2022 - 14.09.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. organizatora)

  Ponad dwustu zawodników z dziesięciu klubów Mazowsza oraz goście z łódzkiego i lubelskiego wystąpiło w II Turnieju o Puchar Warszawskiej Syrenki w Karate Tradycyjnym. Zawody zorganizowała na Ursynowie akademia prowadzona przez mistrzynię świata Justynę Marciniak.

  Zawody były ostatecznym sprawdzianem dla młodych karateków przed Pucharem Polski Dzieci, który już 18 czerwca odbędzie się w Łodzi.

  - Mamy w planach wystawić solidną reprezentację ursynowian, którzy do tych zawodów przygotowują się przez cały rok - mówi Justyna Marciniak z Akademii Sportu i Karate.

  W turnieju rozegranym w Szkole Podstawowej nr 340 przy Lokajskiego w niedzielę wystartowało w sumie 212 zawodników z 10 klubów z Mazowsza oraz gościnnie również z klubów z województwa łódzkiego i lubelskiego.

  Zwycięzcy otrzymali puchary Warszawskiej Syrenki, medaliści miejsc - medale i dyplomy, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy za udział. Najmłodsi do lat 9 dostali medale, puchary specjalne i upominki. Nagrody wręczali prezes Mazowieckiego Związku Karate Tradycyjnego Jerzy Szcząchor oraz wiceburmistrz Ursynowa Piotr Zalewski. 

  - Chcemy rozwijać tę piękną sztukę walki i krzewić kulturę fizyczną właśnie tu, na Ursynowie, gdzie już teraz mamy 5 punktów treningowych i prawie 300 ćwiczących adeptów. Liczę na to, że z pomocą lokalnych władz, już niebawem znajdziemy tu swoje stałe Dojo dla mieszkańców - mówi Justyna Marciniak.

  ZOBACZ: Turniej o Puchar Warszawskiej Syrenki w SP 340

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 18

  • 13
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4618 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022