REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 lutego 2019, 11:58 komentarzy 4

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Organizacja ślubu i wesela to bardzo pracochłonne i wymagające przedsięwzięcie. Pomiędzy wizytami w salonie sukien ślubnych, poszukiwaniem idealnej sali weselnej, rezerwowaniem terminu u fotografa i zespołu muzycznego, nie powinniśmy jednak zapominać o mniejszych elementach, bez których nasze wesele nie będzie tak udane. Mają one bowiem ogromny wpływ na to, jak będzie wyglądała cała zabawa. Oto 3 drobiazgi weselne, o których warto pamiętać organizując swój wielki dzień!

  Świetlne dekoracje sali weselnej

  Sale weselne to w większości przypadków już udekorowane i przystrojone lokale, o których dodatkowe upiększenie nie musimy osobiście się troszczyć. Jeśli jednak zależy nam na stworzeniu naprawdę unikalnego i niepowtarzalnego klimatu, warto zadbać o przystrojenie sali świetlnymi dekoracjami. Efektowne łańcuchy świetlne, girlandy, cotton balls i wiele innych, pozornie drobnych dodatków, jest bowiem w stanie całkowicie odmienić wystrój każdej sali weselnej oraz nadać jej przytulnego i bardziej osobistego charakteru.

  Dekoracje świetlne fantastycznie prezentują się zarówno umieszczone we wnętrzu lokalu, jak i na podwórku. O ich zakup oraz zawieszenie w miejscu, w którym odbędzie się nasza zabawa weselna warto zadbać szczególnie, jeśli organizujemy wesele w ogrodzie. Przystrojone światełkami wnętrze namiotu weselnego lub altany będzie bowiem fantastycznie prezentowało się po zapadnięciu zmroku oraz świetnie wypadnie na ślubnych fotografiach nadając im jeszcze bardziej unikalnego charakteru.

  Ozdobne karty z menu weselnym

  Wesele to znakomita okazja, aby nie tylko świetnie się bawić, tańczyć oraz wziąć udział w tradycyjnych zabawach. To także świetna okazja ku temu, aby dobrze i smacznie zjeść. Nikt bowiem nie wyobraża sobie tradycyjnego polskiego wesela bez suto zastawionych stołów. W menu weselnym pojawiają się zarówno tradycyjne polskie potrawy, które lubi praktycznie każdy, jak i bardziej wyszukane dania idealne dla prawdziwych smakoszy oraz entuzjastów nowych smaków.

  W poinformowaniu gości weselnych o tym, co i o której godzinie pojawi się na ich stołach, pomogą praktyczne, ozdobne karty z menu weselnym. Dzięki ich obecności przy każdym stole nasi goście będą wiedzieli, jakie przysmaki na nich jeszcze czekają oraz kiedy dokładnie zostaną podane. Pozwoli to im lepiej zaplanować zabawę oraz jedzenie tak, żeby znalazło się „miejsce” na wypróbowanie wszystkiego!

  Przypinki na wesele jako element zabaw i upominek dla gości

  Ciekawym drobiazgiem, który także warto uwzględnić podczas swoich weselnych przygotowań są także personalizowane przypinki na wesele. Są to najczęściej metalowe plakietki z zapięciem na praktyczną agrafkę, na których mogą zostać umieszczone imiona młodej pary, zdjęcie z jej sesji narzeczeńskiej oraz data ślubu.

  Taki gadżet weselny może zostać wykorzystany w dwóch celach. Po pierwsze, przypinki na wesele mogą stać się praktycznym dodatkiem do weselnych zabaw (wtedy warto zadbać o umieszczenie na nich imion poszczególnych gości), a po drugie, będą efektownym upominkiem-pamiątką, który wręczymy dla wszystkich gości bawiących się na naszym weselu.

  Partnerem artykułu jest Przypinka.pl oferująca przypinki na wesele - więcej na przypinka.pl/przypinki-weselne.

  Artykuł załadowany: 0.224 sekundy
  REKLAMAA2-TlenowyZakatek-04-01----04-02-2020