REKLAMAA1 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ25 kwietnia 2020, 15:35 komentarzy 202

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (nadesłane)

  Młody kierowca zablokował w alei KEN furgonetkę fundacji "Pro - Prawo do Życia". Z jej megafonów ostrzegano, że "edukacja seksualna przyczynia się do pedofilii", a na plandece auta można przeczytać m.in. że "lobby LGBT chce uczyć małe dzieci masturbacji". Na miejsce przyjechała policja, skończyło się na wysłuchaniu obu stron.

  Furgonetka z kontrowersyjnymi, homofobicznymi hasłami jeździ po całej Warszawie. Na Ursynowie po raz pierwszy pojawiła się w Wielki Piątek, później po świętach, a dziś komunikaty były słyszane m.in. na Kabatach.

  - Z balkonu około 11:45 widziałem jadący po ulicy Wawozowej samochód z megafonem głosząc hasła homofobiczne, np. że "Geje gwałcą dzieci...". To jest skandaliczne - napisał do nas pan Bartosz. 

  Swoim oburzeniem dzielili się z naszą redakcją także inni czytelnicy, którzy przesyłali nam zdjęcia krążącej po Ursynowie furgonetki. Około godz. 12:00, gdy auto z megafonami pojawiło się na wysokości al. KEN 88, przy metrze Stokłosy, doszło do obywatelskiego zatrzymania.

  - Młody człowiek, około 20 lat, z białego bmw, zatrzymał swój samochód i zablokował przejazd furgonetce. Kierowca wyszedł z bmw i zaczęła się utarczka słowna - relacjonuje nam świadek zdarzenia.

  Kierowca furgonetki należącej do fundacji "Pro - Prawo do Życia" próbował odjechać, ale inni przestawiali swoje auta, by mu to uniemożliwić aż do czasu przyjazdu policji. W alei KEN zaczęły się tworzyć korki.

  ***Ciąg dalszy artykułu pod filmikiem***

  ZATRZYMANIE FURGONETKI Z KONTROWERSYJNYMI HASŁAMI - źródło: Czytelnik

   

  - Patrol policyjny przyjechał po około 20 minutach - relacjonuje świadek. Policjanci wysłuchali obu stron. Powiadomili ludzi próbujących zatrzymać furgonetkę, że mogą oni nadać sprawie dalszy bieg. Nikt mandatu nie dostał, bo funkcjonariusze uznali, że nie złamano prawa.

  - Jeżeli ktoś jest czymś urażony, to może zgłosić powiadomienie na komisariacie policji przy Janowskiego, w tych czasach, najlepiej mailem - mówił interweniujący policjant.

  Rzecznik mokotowskiej policji mówi, że policja zareagowała prawidłowo. - Dopóki nie znajdzie się ktoś, kto czuje się zgorszony lub obrażony, nie ma przestępstwa - mówi asp. szt. Robert Koniuszy. Tego rodzaju sprawy ścigane są z oskarżenia prywatnego. Jak dodaje na razie nikt takiego zawiadomienia nie zgłosił.

  Będą zawiadomienia?

  - Dla mnie to jest chore, nie można takich rzeczy publicznie głosić! Znalezienie prawdy normalnemu człowiekowi zajmuje trochę czasu, bardzo łatwo więc ludźmi manipulować - mówi nam kobieta, z którą rozmawiamy tuż po obywatelskim zatrzymaniu furgonetki. Widziała sam fakt blokady auta, bo jechała za nim.

  - Łączenie edukacji seksualnej z pedofilią czy masturbacją 4-latków jest chore. Wiemy z czym to jest powiązane... Te hasła to w czystej postaci indoktrynacja - przekonuje Bartek, który ze swoją partnerką przyglądał się interwencji policji.

  Po wymianie zdań z policją kierowca furgonetki wsiadł do auta i odjechał. Parę metrów dalej ponownie włączył megafony. Niewykluczone, że jeszcze dziś wróci na Ursynów.

  "Prawo do życia" kontra KPH

  Fundacja, która jest właścicielem auta i prowadzi objazdową kampanię "Stop Pedofilii" twierdzi, że zatrzymania furgonetki zdarzają się.

  - Policja stosuje wobec nas szykany. Mam wrażenie, że jesteśmy nękani za przekazywanie prawdy. Zgłoszenia najczęściej wpływają ze środowisk związanych z aborcją albo z lobby LGBT - mówi Mariusz Dzierżawski z fundacji "Pro - Prawo do życia".

  I dodaje: - Prawda jest dziś w niektórych kręgach mową nienawiści. My nie siejemy strachu, my informujemy. Na pewno nie jesteśmy przeciwko ludziom, każdy człowiek może żyć zgodnie ze swoimi przekonaniami, choć może mieć to konsekwencje zdrowotne i psychiczne. Ale jesteśmy przeciwko wprowadzaniu tego do szkół, przedstawianiu dzieciom wprost, że jest to coś fajnego - przekonuje Dzierżawski.

  Z kolei największa organizacja pozarządowa działająca na rzecz praw osób homoseksualnych - Kampania Przeciw Homofobii - wzywa do zdecydowanej obywatelskiej reakcji.

  - Są to wykroczenia podlegające karze, którym każdy i każda z nas ma prawo się przeciwstawić - przekonuje i odsyła na swoje strony internetowe po wzór zgłoszenia na policję. Organizacja uznaje treści wygłaszane przez megafon za mowę nienawiści, naruszanie porządku publicznego i wywołanie zgorszenia publicznego.

  Jak orzekają sądy?

  Wyroki w sprawie kontrowersyjnej akcji fundacji "pro life" wydawały już polskie sądy. We wrześniu Sąd Okręgowy w Gdańsku przyznał rację stowarzyszeniu "Tolerado", które zarzuciło właścicielowi furgonetki naruszenie dóbr osobistych członków tej organizacji. 

  - Treści rozpowszechniane przez fundację „PRO-Prawo do życia" wymierzone są przeciwko całej społeczności osób LGBT i ich dalsze rozpowszechnianie w przestrzeni publicznej może być odczytywane jako obraźliwe i krzywdzące dla osób LGBT, a tym samym naruszać dobra osobiste działaczy stowarzyszenia - uznał sąd.

  Sądowy zakaz nie dotyczył jednak haseł sugerujących, że edukacja seksualna – zgodna ze standardami WHO – prowadzona jest przez "lobby LGBT" i polega na „nauce masturbacji dla czterolatków". A takie właśnie hasła można było dziś zobaczyć na Ursynowie.

  - Każdy obywatel ma zagwarantowane w konstytucji prawo do swobodnej, nawet mocnej wypowiedzi i wypowiadania sprzeciwu przeciwko edukacji seksualnej dzieci według takich standardów, a zwłaszcza nie można odmówić takiego prawa rodzicom korzystającym z wolności słowa w ramach konstytucyjne zagwarantowanego prawa do wychowywania dzieci wedle własnego przekonania – stwierdził gdański sąd, cytowany przez "Rzeczpospolitą".

  Z kolei Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie w wyroku z 13 marca 2018 r. uznał, że:

  Konieczna jest ochrona przestrzeni publicznej przed drastycznymi treściami głoszonymi bez żadnych ograniczeń, nawet gdyby chodziło o promowanie szczytnych idei, przy czym nie chodzi tu o ograniczanie wolności słowa i przekazu, ale o ochronę osób na takie treści narażonych, także tych najmłodszych.

  Gwarantowane konstytucyjnie wolność wypowiedzi i swoboda wyrażania swoich poglądów nie są wartościami nie mającymi żadnych ograniczeń – limituje je naruszanie dóbr innej osoby, w tym prawa do przestrzeni publicznej wolnej od widoków drastycznych i brutalnych.

  Wielu mieszkańców Ursynowa, którzy widzieli i słyszeli dziś furgonetkę fundacji "Pro - Prawo do życia" zapowiada w mediach społecznościowych, że złoży doniesienia na komisariat policji. Za kilka dni poinformujemy, ile osób faktycznie się na to zdecydowało.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 922

  • 241
   BARDZO PRZYDATNY
  • 74
   ZASKOCZONY
  • 41
   PRZYDATNY
  • 42
   OBOJĘTNY
  • 75
   NIEPRZYDATNY
  • 218
   WKURZONY
  • 231
   BRAK SŁÓW

  202Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~alojzy 202 ponad rok temuocena: 29% 

   Spotkałem tę furgonetkę na Mokotowie, jechała ulicą Puławską w kierunku Ursynowa, nadając swoje homofobiczne i kłamliwe komunikaty o demoralizowaniu małych dzieci przez edukację seksualną. Ponieważ byłem na piechotę, nie mogłem zareagować inaczej niż tylko pokazując kierowcy pogardliwe gesty. Tak samo reagowali inni przechodnie, w tym wiele starszych kobiet. Jeśli sponsorzy tej akcji chcą, niech wynajmą teren, uzyskają zezwolenie na organizację wiecu i wtedy głoszą swoje poglądy na oficjalnych wiecach.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 15 wpisy tej osoby
  • ~Błąd Policji 201 ponad rok temuocena: 76% 

   Żenada dla Policji. Nikt nie dostał mandatu, a powinni na Dzień Dobry"zatrzymujący obywatele". Jakie zagrożenie stwarzał jadący Bus na drodze, żeby musiało dojść do zatrzymania - żadne. Za to "obywatele" zatamowali na dobre 30 min ruch na całej jezdni i to jest ZAGROŻENIE! Tworzony jest jakiś precedens wg. którego każdy będzie mógł dokonać "obywatelskiego zatrzymania", bo mu się coś nie podoba. Od tego są sądy a nie ulica

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 8 wpisy tej osoby
  • ~warszawianka 200 ponad rok temuocena: 90% 

   Od bezkarnych samosądów zaczynały się; faszyzm i nazizm.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 38 4 wpisy tej osoby
  • ~Koleś Twojej Siorki 199 ponad rok temuocena: 59% 

   Utarczka słówna? Kto pisze te artykuły, przecież to był zwykła groźba karalna.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 43 30 wpisy tej osoby
  • ~warszawianka 198 ponad rok temuocena: 67% 

   To teraz warszawiacy będą mogli bezkarnie blokować samochód Trzaskowskiego , lub jakiegoś swojego sąsiada używając argumentu ,, obywatelskie zatrzymanie? Takie akcję z powodów ideologicznych z użyciem przemocy pachną mi faszyzmem.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 47 23 wpisy tej osoby
  • ~:-)))) 197 ponad rok temuocena: 45% 

   Faszyzmem??? Chyba odwrotnie, trochę sobie poczytaj historii. Faszyzm bierze się z segregacji, postaw ultranarodowych, braku tolerancji itp.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 35 42 wpisy tej osoby
  • ~@złosliwa 196 ponad rok temuocena: 54% 

   Niech jada pod parafie!!!! Tam znajda pedofili!!!!!!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 41 35 wpisy tej osoby
  • ~13 195 ponad rok temuocena: 74% 

   a dlaczego mieliby usuwać? Przecież na wielu parafiach siedzą pedofile i wykorzystują dzieci.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 52 18 wpisy tej osoby
  • ~Aga13 194 ponad rok temuocena: 68% 

   Ta furgonetka powinna stac pod kazdym kosciolem w Polsce, zamiast jezdzic po miescie.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 54 25 wpisy tej osoby
  • ~SiostraAnny 193 ponad rok temuocena: 84% 

   Dokładnie. Z adekwatnym hasłem np. "Dlaczego lobby duchownych tuszuje pedofilię w kościele?". I powiem więcej - nawet jej nie będą już musieli blokować, bo już będzie stała :-)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 73 14 wpisy tej osoby
  • ~tim 192 ponad rok temuocena: 55% 

   hejt = hejt ... jedni i drudzy są siebie warci. Wolność słowa jest wtedy kiedy myślisz jak my...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 6 5 wpisy tej osoby
  • ~sss 191 ponad rok temuocena: 35% 

   Ja czegoś nie rozumiem, to znaczy że ci co ich zatrzymali popierają pedofilię ???

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 22 41 wpisy tej osoby
  • ~Iph27 190 ponad rok temuocena: 77% 

   Nie. Byli po prostu przeciwni głoszeniu takich haseł przez megafony i manipulowaniu pojęciami oraz szczyciu jednych na drugich. Czy jeśli idziesz do kościoła to popierasz pedofilię wśród księży? Jestem przekonany, że nie.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 65 19 wpisy tej osoby
  • ~Tak 189 ponad rok temuocena: 89% 

   to lewaki któzy sami juz nie wiedzą czego chcą:) chcieliby znowu okrągłego stołu i żeby sobie tam coś ustalić, coś ukraść na wieki bo tak musi być bo przecież tylko oni mogą rządzić:) moze też byli przeciw temu busowi który jezdzil z hasłem ze obozy nie były polskie tylko niemieckie.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 1 wpisy tej osoby
  • ~Poznań 188 ponad rok temuocena: 82% 

   w Poznaniu przy szpitalu ginekologiczno - położniczym na ul. Polnej w soboty rano "obroncy życia" budzą mieszkańców prowadząc akcje protestacyjne z megafonami.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 9 2 wpisy tej osoby
  • ~Iph27 187 ponad rok temuocena: 61% 

   Zgłosić na policję - instrukcja poniżej. Jednocześnie jeśli coś bełkoczą przez megafon, puścić obok jakąś przyjemną muzykę z samochodu o tej samej głośności, np. Kolorowe Jarmarki. I stosować to metodycznie.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 14 9 wpisy tej osoby
  • ~real 186 ponad rok temuocena: 37% 

   To się nazywa "obywatelskie zatrzymanie"? Redakcje, które nie są w stanie opisać obiektywnie wydarzenia i opowiadają się po stronie "jedynie poprawnej ideologii" stają się niewiarygodne. Są na szczęście inne relacje, gdzie te "takie prawdy' można zweryfikować. A mnie jako czytelnikowi pozostaje jedno, przestanę zaglądać na stronę "zaangażowanych" portali

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 40 wpisy tej osoby
  • ~Mieszkaniec2 185 ponad rok temuocena: 63% 

   Co ten złom że szczekaczkaki robil na lewym pasie ?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 49 29 wpisy tej osoby
  • ~Nie manipuluj 184 ponad rok temuocena: 43% 

   Dlaczego nie pokażecie realnego filmu z zajścia na drodze z tekstami i nienawiścią osoby z białego BMW, który pokazuje swoje chamstwo i mizerie w całej krasie. I on mówi do porządnego gościa, że jest 'śmieciem". Wszystko zostało odwrócone... wszystkie znaczenia i pojęcia... Demokracja pod przyłbicą tęczowych ... Obudźcie się Polacy i zadbajcie o swoje dzieci, zanim nie zostaniemy wyprani całkowicie z wartości i zasad, wiary ojców i poglądów dziadów wylewających krew za ojczyznę i rodzinę, swój dom. Nie zrobili tego bolszewicy, naziści, nie zrobiły zabory, ale teraz przez pseudo polskie media (wstyd dla Was "dziennikarze", którzy tak przedstawiacie polską rację stanu; tylko pensja i premia, mieszkanie na kredyt, by żyć nowocześnie jak w serialu się liczy dla Was dzisiaj).

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 70 92 wpisy tej osoby
  • ~ADpi 183 ponad rok temuocena: 79% 

   Przecież w kolejnym artykule dziś o tej sprawie pokazali zapis całej rozmowy z filmiku, zdanie po zdaniu. Ze słowami „ porządny gościu” to bym się nie rozpędzał :-) Masz rację, że te hasła na furgonetce poodwracane i pojęcia źle łączone ze sobą.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 56 15 wpisy tej osoby
  • ~wiedzący 182 ponad rok temuocena: 65% 

   Czy kierujący furgonetką był w pracy? Wykonywał czynność niezbędną do życia? Jeśli nie, to należy mu się mandat oraz kara administracyjna od sanepidu. Rowerzyści dostają, to dlaczego kierujący furgonetką ma być bezkarny. Dlaczego policjanci nie sprawdzili? Ustawodawca umożliwił im sprawdzanie, dlaczego ktoś jeździ samochodem. Wobec przedsiębiorców są bardzo sumienni, wobec rowerzystów również, zaś wobec anty-LGBT już nie. Przypadek?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 47 25 wpisy tej osoby
  • ~Jan 181 ponad rok temuocena: 52% 

   Redakcja nazywa agresję drogową i hejt "obywatelskim zatrzymaniem" ??? A negatywne komentarze na tą ewidentną agresje "internetowym hejtem"???

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 53 49 wpisy tej osoby
  • ~Nick 180 ponad rok temuocena: 65% 

   Hej to słowo wytrych. Używa się do czego pasuje i kiedy pasuje. Naprzemiennie ze słowem "krytyka".

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 22 12 wpisy tej osoby
  • ~Jan 179 ponad rok temuocena: 71% 

   Jak krytykują NASI to krytyka, jak przeciwnicy to hejt. Jak zatakują NASI to "obywatelskie zatrzymanie", jak przeciwnicy to agresjai przemoc :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 32 13 wpisy tej osoby
  • ~Roman 178 ponad rok temuocena: 54% 

   Jest film kierowcy busa na YouTub. Najśmieszniejszy jest ten żenujący burak w granatowej kurtce. Musiały go zaboleć te hasła. Materiał jest, teraz powinien dostać kilka tysięcy kary za brak maseczki w przestrzeni publicznej.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 66 57 wpisy tej osoby
  • ~Smutne 177 ponad rok temuocena: 44% 

   Dożyliśmy czasów kiedy za hasło "stop pedofilii" zatrzymują na ulicy i dzwonią po policję.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 69 89 wpisy tej osoby
  • ~Tata 176 ponad rok temuocena: 43% 

   Zatrzymują, grożą, wyzywają, tamują ruch i dopiero potem dzwonią na policję. Materiał wideo nagrany przez kierowcę furgona jest w sieci. Można się zapoznać

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 62 82 wpisy tej osoby
  • ~Gonzales. 175 ponad rok temuocena: 66% 

   Jakby hasło brzmiało "zatrzymaj pedofilię, zamknij pobliski kościół", to już byś leciał ze łzami w oczach do prokuratury.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 54 28 wpisy tej osoby
  • ~Lowel 174 ponad rok temuocena: 52% 

   Prawda boli.Pedofile mają w naszym kraju ochronę.Policja za blokowanie ruchu drogowego po winna zgłosić sprawę do sądu.Kiedy odbywają się cyrki i spędy pederastów pod patronatem władzy miasta jest ok.Rabiej daje policjantów do ochrony-w zamian dostajemy pokaz tolerancji-wyzwiska,wyśmiewanie symboli katolickiej wiary,profanacja i bluzganie.Pytam się odwagi do obrażania muzułmanów i żydów nie macie,bo to katolik ma nastawiać policzek?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 48 45 wpisy tej osoby
  • ~Fazi 173 ponad rok temuocena: 69% 

   Masz rację, księżą cały czas bezkarni co film Sekielskiego pokazał. Przenoszeni z parafii na parafię, a ofiary upokarzane.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 60 27 wpisy tej osoby
  • ~Nick 172 ponad rok temuocena: 34% 

   Do Fazi - Tymbardziej dziwi zachowanie kierowcy białego bmw. Czy z hasłami popierającymi pedofilię mógłby swobodnie jeździć niezatrzymywany? Bo jak widać hasła sprzeciwu wywołują nerwowe zachowanie u pewnego kierowcy.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 27 53 wpisy tej osoby
  • ~Rodzic44 171 ponad rok temuocena: 75% 

   Do Nick - wg mnie nie rozumiesz dalej sprawy. Ludzie są przeciwni pedofilii, ale są za mądrą edukacją seksualną w szkole. Tak samo są za tym, by edukację nie łączyć z LGBT lub jakimś lobby. Jestem pewien, że gdyby jeździł samochod z hasłem typu "jesteśmy przeciwni edukacji seksualnej w szkole" to odbiór byłby kompletnie inny - część by się z tym zgadzała (i powinna mieć prawo sprzeciwu by dzieci na lekcje chodziły), a część chciałaby by dzieci były edukowane - to tak jak sprawa religii w szkole czy poza nią. A ilekroć pojawia się temat łączący specjalnie hasła "edukacja seksualna, pedofilia, LGBT" tym automatycznie pojawia się chęć prezentacji tematu wspólnego "pedofilia, ksiądz pedofil, plebania, zakaz edukacji seksualnej by ksiądz mógł dalej działać".

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 30 10 wpisy tej osoby
  • ~Nick 170 ponad rok temuocena: 26% 

   Do Rodzic44 - Wg mnie również nie rozumiesz sprawy. Sytuacja z filmiku (niezależnie z której strony się patrzy) pokazuje w przystępny sposób "jak tego nie robić".

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 11 32 wpisy tej osoby
  • ~Stop pedofili 169 ponad rok temuocena: 47% 

   Gdyby ktoś dokonał obywatelskiego zatrzymania auta z lgtb to by lewatctwo wyło o braku demokracji , tolerancji . W tvnfałsz non stop by to POkazywali hiPOkryci

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 42 47 wpisy tej osoby
  • ~Jan 168 ponad rok temuocena: 34% 

   W sedno ! Agresja gdyby miała miejsce na furgon aktywistów LGBT ? Jakby wtedy ktoś nazywał to "zatrzymaniem obywatelskim"? Wstydźcie się!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 20 39 wpisy tej osoby
  • ~Marek 167 ponad rok temuocena: 44% 

   Im dalej społeczeństwo dryfuje od PRAWDY , tym bardziej nienawidzi Tych którzy JĄ głoszą...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 21 27 wpisy tej osoby
  • ~pietiagoras 166 ponad rok temuocena: 43% 

   obywatelskie zatrzymanie...rozumie jak by jechał po pijaku. Czemu nie zatrzymuje sie tęczowych flag i pederastów poprzebieranych w jakieś dziwne stroje. a wolność słowa lewacy to gdzie? ci którzy dopuścili się zatrzymania powinni zostać ukarani ponieważ stworzyli zagrożenie dla ruchu -obywatelski pederasta....

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 38 51 wpisy tej osoby
  • ~mari-gold 165 ponad rok temuocena: 43% 

   sprzeciwiam się wpisywaniu LGBT w ramy edukacji seksualnej dzieci, nie rozumiem dlaczego LGBT ma prawo publicznie prowadzić swoją propagandę a ktoś inny nie ma prawa powiedzieć głośno, że taka propaganda mu nie odpowiada. Uważam, że lewactwo nie ma prawa narzucać swoich poglądów całemu społeczeństwu. Szanujmy się nawzajem. (Od razu zastrzegam nie należę do PiS, obca jest mi retoryka radia maryja). Mam prawo mieć swoje niezależne poglądy.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 57 76 wpisy tej osoby
  • ~Iph27 164 ponad rok temuocena: 71% 

   Masz racje, ja też sprzeciwiam się wpisywaniu LGBT w ramy edukacji seksualnej dzieci - wpisywanie na plandece furgonetki że lobby LGTB chce edukacji seksualnej jest nieporozumieniem. Edukacja jest edukacją. Nie łączmy tych rzeczy ze sobą.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 77 31 wpisy tej osoby
  • ~Sąsiad_ 163 ponad rok temuocena: 81% 

   Tu instrukcja jak złożyć zawiadomienie na policję o tym, że samochód i megafon prezentują nieprawdziwe hasła, namawiające do heitu - to bardzo proste: kph.org.pl/homofobiczne-auta-i-banery-jak-reagowac-instrukcja

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 114 27 wpisy tej osoby
  • ~UrsynowskiGad 162 ponad rok temuocena: 28% 

   Śmiało mieszkańcy Ursynowa, zgłaszajcie tysiącami furgonetkę na Janowskiego, zaraz kierowca stanie się gwiazdą waszej ulubionej stacji TVP!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 18 46 wpisy tej osoby
  • ~Rodzic44 161 ponad rok temuocena: 72% 

   A co ma do tego TVP? Ja tylko czekam na relacje TVP z tego zdarzenia, ciekaw jestem doboru słów i materiałów...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 34 13 wpisy tej osoby
  • ~UrsynowskiGad 160 ponad rok temuocena: 42% 

   Odpowiadam, materiały 1) opis problemu seksualizacji dzieci 2) atak lewackiej bojówki na kierowcę, który przeciw niej protestował 3) opis nękania kierowcy przez masowe zgłoszenia na komisariat 4) pokazanie, że aktywiści lgbt obrażali katolików i pozostali bezkarni 5) wyśmianie "liberałów" jak rozumieją wolność słowa. To wszystko pokazane w TVP dziesiątki razy, aż do wyborów (przeniesionych albo nie). Możecie mnie minusować, ale tak się robi propagandę.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 25 35 wpisy tej osoby
  • ~Rodzic44 159 ponad rok temuocena: 71% 

   Do UrsynowskiGad: to ja w takim razie zapożycza nieco: Warto zgłaszać sprawę na policję, TVN będzie pokazywał częściej temat, materiały: 1) opis problemu ataku na LGBT i manipulowania faktami przez jeżdżące pudło z napisami 2) atak jeżdżącej bojówki KaiGrodek na spokój mieszkańców Ursynowa, 3) opis nękania mieszkańca Ursynowa przez kilka zgłoszeń na komisariat 4) pokazanie, że aktywiści KaiGrodek i kleru obrażali mieszkańców i pozostali bezkarni, a swoją postawą zmierzali do tego by dzieci dalej łatwo były molestowane przez kler 5) wyśmianie zwolenników pseudo fundacji KaiGrodek jak rozumieją zależność między LGBT, edukacją seksualną w szkole itp. To wszystko pokazane w TVN dziesiątki razy, aż do wyborów (przeniesionych albo nie). Możecie mnie minusować, ale i tak warto pokazać prawdę.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 35 14 wpisy tej osoby
  • ~UrsynowskiGad 158 ponad rok temuocena: 32% 

   Myślisz z perspektywy "dużego ośrodka" i oglądania TVN. Na Ursynowie, w ogóle w dużych miastach to już nikt nikogo nie przekona, a na prowincji nikt nie zna żadnej Kai Grodek (Godek?), żadnego materiału prop-agit z tego im nie skręcisz. Poza tym prowincja może oglądać tvpinfo a nie ma dostępu do tvn24 (DVB-T). Byłeś już na Janowskiego, czy tylko innych namawiasz?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 12 25 wpisy tej osoby
  • ~furgo! 157 ponad rok temuocena: 62% 

   ta furgonetka z takimi napisami i na dodatek wygłaszająca bzdury przez megafon powinna natychmiast zostać zatrzymana i odholowana gdzie pieprz rośnie, a najlepiej pod dom niejakiej Kai , STOP dla ciemnogrodu

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 73 44 wpisy tej osoby
  • ~zwykły obserwator 156 ponad rok temuocena: 44% 

   Cóż, obywatele po ewropiejsku. Jak to było w "samych swoich" sąd sądem ale sprawiedliwość musi być po naszej stronie, hi, hi, czyli wolność słowa ale bez przesady, nie dla ciemnogrodu, hi, hi, tylko dla nas oświeconych i kulturalnych, hi, hi. W nagraniu brak akustyki obywateli, hi, hi.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 32 40 wpisy tej osoby
  • ~Rodzic44 155 ponad rok temuocena: 83% 

   NAMAWIAM: JEŚLI KTOŚ BYŁ ŚWIADKIEM, WIDZIAŁ Z OKNA itp. NIECH ZGŁOSI - zdjęcia z artykułu pewnie można użyć, to bardzo proste (niestety nie byłem na Ursynowie wtedy), w ten sposób można ukrócić działanie tego jeżdżącego pudła - link: kph.org.pl/homofobiczne-auta-i-banery-jak-reagowac-instrukcja

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 91 19 wpisy tej osoby
  • ~UrsynowskiGad 154 ponad rok temuocena: 37% 

   @Rodzic 44, musisz trochę wyluzować, pogodzić się z tym że tak jak istnieją antyklerykałowie, będą też istnieć osoby anty-lgbt :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 20 34 wpisy tej osoby
  • ~Rodzic44 153 ponad rok temuocena: 70% 

   Do UrsynowskiGad: to mi akuratnie przeszkadza i zgadzam się z Twoim komentarzem. Przeszkadzają mi manipulacje, próba łączenia jednego z drugim, próba wpisywania LGBT w temat edukacji seksualnej itp. Co Ty nas to?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 32 14 wpisy tej osoby
  • ~Pasztet55 152 ponad rok temuocena: 28% 

   Dlaczego pan namawia internautów/mieszkańców do złego? do zgłaszania czegoś co panu przeszkadza. Koszmar.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 21 55 wpisy tej osoby
  • ~Rodzic44 151 ponad rok temuocena: 79% 

   Pasztet55 - nie namawiam do zgłaszania tego, co mi przeszkadza, namawiam do tego by zgłosić to co się wydarzyło i pokazuję, że to jest bardzo proste :-) Wielu osobom jak widać przeszkadza jeżdżący po ulicach samochód, ryczący przez głośnik hasłami, którymi próbuje manipulować. PS. Podziwiam nick :-)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 52 14 wpisy tej osoby
  • ~Tata 150 ponad rok temuocena: 40% 

   No i mamy relacje wideo kierowcy furgonetki w internecie. Kto chce to znajdzie. Zatrzymujący "obywatele" zachowali się jak zwierzęta.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 52 wpisy tej osoby
  • ~Pasztet55 149 ponad rok temuocena: 39% 

   Dlatego z takimi osobnikami lepiej nie rozmawiać bo jeszcze sprowadzą Cię do tego samego poziomu, mało tego w takiej sytuacji lepiej mieć przy sobie gaz pieprzowy bo to podchodzi pod napaść i próbę kradzieży (otwieranie drzwi cudzego auta). Dramatyczne czasy mamy.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 26 41 wpisy tej osoby
  • ~jasio 148 ponad rok temuocena: 38% 

   To jest bezprawne zatrzymanie i za to powinno grozić sprawa z kodeksu karnego. Jeśli ktoś uważa, ze kierowca furgonetki popełnił wykroczenie to powinien zawiadomić odpowiednie służby. Zatrzymanie obywatelskie musi spełniać odpowiednie przesłania a tutaj takich nie było bo łatwo można było ustalić i znaleźć sprawce. Gdyby znowu ktoś uznał, ze kierowca ciężarówki naruszył w jakiś sposób jego dobra to musi złożyć pozew cywilny.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 33 55 wpisy tej osoby
  • ~Rodzic44 147 ponad rok temuocena: 87% 

   W artykule dano możliwość wypowiedzenia się wszystkim stronom, więc kompletnie tego heitu nie rozumiem - jak teraz czytam raz jeszcze to macie tam stanowisko i mieszkańców i policji i tych z furgonetki oraz przywołane inne tego typu sprawy i postanowienia sądów. To, że nie porusza się jakiegoś tematu lub nie mówi o tym, co może być niewygodne dla niektórych (patrz np. TVPiS i dobór tam tematów) nie oznacza, że temat nie istnieje. Dobrze, że inne portale też temat podchwyciły (oczywiście poza wiadomymi, choć być może i tam się relacje pokażą, odpowiednio zmanipulowane).

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 46 7 wpisy tej osoby
  • ~Amerigo 146 ponad rok temuocena: 37% 

   Przede wszystkim dopirdzielilbym mandaty tym baranom co zablokowali drogę A po drugie gdzie wolność słowa? Jednym wolno a drugim nie? Krew mnie zalewa na debili w tym kraju z każdej strony są otaczających!!!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 33 57 wpisy tej osoby
  • ~Rodzic44 145 ponad rok temuocena: 75% 

   Może dlatego, że co po pierwsze co innego jest jeździć samochodem z napisami, a co innego jeszcze szczekać dodatkowo przez megafon komunikaty non stop? Jakbyś postąpił, gdybym od jutra zaczął pod twoim domem jeździć busem oklejonym napisem "księża gwałcą, nie posyłaj dzieci na religię chyba że chcesz im fo zafundować", oczywiście z właściwym nagłośnieniem do tego.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 52 17 wpisy tej osoby
  • ~Pytajacy 144 ponad rok temuocena: 40% 

   Dlaczego kierowcom którzy zatamowali ruch bez przyczyny nie zostały "rozdane" mandaty?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 44 65 wpisy tej osoby
  • ~Rodzic44 143 ponad rok temuocena: 68% 

   Choćby dlatego jak już ktoś napisał (cyt): art. 156 ustawy Prawo ochrony środowiska zabrania „używania instalacji lub urządzeń nagłaśniających na publicznie dostępnych terenach miast, terenach zabudowanych oraz na terenach przeznaczonych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe”.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 39 18 wpisy tej osoby
  • ~Pytajacy 142 ponad rok temuocena: 28% 

   @Rodzic44 - fajnie, tylko egzekwowanie prawa zostaw tym co się tym zajmują a nie. Bo za chwilę każdy każdego będzie zatrzymywał pod byle pretekstem. Druga sprawa, jak już ktoś napisał, Pan z dostawczaka nie dostał mandatu. W związku z tym Twój paragraf nie zadziałał.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 15 38 wpisy tej osoby
  • ~Rodzic44 141 ponad rok temuocena: 73% 

   Pytający - liczę, że mieszkańcy dodatkowo zgłoszą sprawę do sądu - wymaga to zgłoszenia prywatnego i wtedy sprawą zajmą się organa ścigania zgodnie z procedurą. Może się tel wtedy skończyć nie tylko mandatem. Przy okazji namawiam do zapoznania się z instrukcją, którą ktoś już tu podawał - link: kph.org.pl/homofobiczne-auta-i-banery-jak-reagowac-instrukcja

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 33 12 wpisy tej osoby
  • ~Pytajacy 140 ponad rok temuocena: 38% 

   @Rodzic44 - instrukcja instrukcją, postępowanie postępowaniem ale samowolne zatrzymywanie uczestnika ruchu w momencie kiedy nie stanowi on zagrożenia dla ruchu drogowego, w mojej opinii powinno skończyć się mandatem. Przecież to tworzenie zagrożenia na drodze i to tylko ze względu na własne przekonania.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 20 32 wpisy tej osoby
  • ~Zawałowiec 139 ponad rok temuocena: 39% 

   Rodzic 44 zanim ty się weźmiesz za edukację spytaj mądrzejszych i nie zakłamanych psychologów, którzy potwierdzą, że wszystkie te wymienione przez ciebie relacje mają ten sam mechanizm powstawania, a różnią się tylko dwoma kwestiami 1. obiektem zainteresowania 2. sankcjami prawnymi albo ich brakiem za utrzymywanie tych relacji. Można by do punktu 2 dodać argument moralności, wychowania czyli wzorców no i ewentualnie genetyki. Znam faceta, który ma satysfakcję z ocierania członkiem kory drzewa. Mi to nie przeszkadza chociaż nie wydaje mi się normalne ale sprzeciwiam się temu żebym musiał nawet o tym słuchać (to moralnie sfera intymna) bo np : mógłbym wtedy odczuwać obrzydzenie. Dlatego dopóki jest to we własnej swerze zainteresowań tej osoby nic mi do tego ale rządem szacunku dla moich odczuć. Wchodzenie ruchu LGBT w sferę innych ludzi jest przekroczeniem tego prawa do szacunku i naganne. A zatrzymywanie samochodu na drodze ...wczoraj widziałem samochód z cateringiem pierogów. ?????

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 23 36 wpisy tej osoby
  • ~Rodzic44 138 ponad rok temuocena: 64% 

   Edukuję swoje dzieci - nie martw się. Niezależnie też od tego co piszą tu oburzeni - będący na Ursynowie w mniejszości na szczęście: edukacja seksualna nie ma nic wspólnego z lobby LGBT. Inaczej też nieco i sam pewnie patrzyłbym na tę ciężarówkę, gdyby kłamliwie na tej budzie nie powoływała się na "lobby LGBT". To budowanie heitu właśnie. Ja w takim razie tez może zacznę w tego typu tematy wplatać np. "lobby kleru" albo "lobby pedofili w czarnych sukienkach". PS. Zawałowiec - warto pisać pod komentarzem, jeśli na komentarz odpowiadasz :-)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 32 18 wpisy tej osoby
  • ~Jagodus 137 ponad rok temuocena: 75% 

   Kocham Ursynów ,bo ludzie potrafią tam spontanicznie zareagować na obrzydlistwa.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 62 21 wpisy tej osoby
  • ~Rodzic44 136 ponad rok temuocena: 72% 

   I jeszcze jedno, zanim część rodziców weźmie się za edukację, warto wyjaśnić kilka pojęć, które są mylone - zakładam że specjalnie by bić pianę i wzbudzać sensacje oraz budować heit. Niech Ci szczególnie, którzy nie myślą samodzielnie, a są sterowani z góry lub przez pseudo organizacje jak ta od ciężarówki, przeczytają nawet kilka razy - może łatwiej wbije im się to do głowy - teraz kilka skrótowych definicji i przykładów: 1) pedofil to człowiek mający pociąg do dzieci, 2) gej / homoseksualista - mężczyzna mający pociąg do drugiego mężczyzny, 3) lesbijka - kobieta mająca pociąg do drugiej kobiety, 4) biseksualista - ktoś, kto ma pociąg do obu płci. Ważne: nie każdy pedofil to homoseksualista / nie każdy homoseksualista to pedofil. Przykład: ksiądz mający pociąg do dziewczynek to pedofil, ale nie homoseksualista / kobieta mająca pociąg do małych chłopców to pedofilka, ale nie lesbijka / mężczyzna mający pociąg do drugiego dorosłego mężczyzny to gej/homoseksualista ale nie pedofil, itd.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 49 19 wpisy tej osoby
  • ~Mlody 135 ponad rok temuocena: 73% 

   @Rodzic44 Cieszy mnie to że są takie osoby jak Pan/Pani, ponieważ daje to nadzieję na to że w tym kraju jest szansa na równość pomiędzy ludźmi bez względu na orientację

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 47 17 wpisy tej osoby
  • ~UrsynowskiGad 134 ponad rok temuocena: 34% 

   Jak coś jest mylone, to najwyżej słowa pedofil i pederasta. Oczywiście pederasta=homoseksualista. Przy okazji warto też wspomnieć o politpoprawnej nowomowie, o słowie homofob to już napisano wszystko, a ostatnio pojawił się nowy językowy potworek: "osoba heteronormatywna".

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 12 23 wpisy tej osoby
  • ~polak 133 ponad rok temuocena: 27% 

   Ty swoje dzieci edukuj a nie innych chcesz uczyć.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 3 8 wpisy tej osoby
  • ~kch3 132 ponad rok temuocena: 78% 

   art. 156 ustawy Prawo ochrony środowiska zabrania „używania instalacji lub urządzeń nagłaśniających na publicznie dostępnych terenach miast, terenach zabudowanych oraz na terenach przeznaczonych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe”.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 49 14 wpisy tej osoby
  • ~Jan-Ko 131 ponad rok temuocena: 67% 

   Brawa dla kierowców. Precz z homofobią. Policja! Policja! Gdzie jest policja?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 37 18 wpisy tej osoby
  • ~Rodzic44 130 ponad rok temuocena: 70% 

   DRODZY RODZICE! Pamiętajcie, że szkoła to szkoła publiczna. Jeśli z jakiegoś względu edukacja seksualna Wam nie pasuje, pamiętajcie, że macie prawo uczyć swoje dzieci w domu, samodzielnie - podobno to nic trudnego. Wtedy też i z 10 religii tygodniowo taki bąbelek może mieć...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 57 24 wpisy tej osoby
  • ~Rodzic44 129 ponad rok temuocena: 74% 

   Dodam tylko, że są też szkoły nawet ultrakatolickie, prywatne - także wybór macie :-) Korzystajcie z przysługujących Wam praw i decydujcie o wychowaniu swoich dzieci :-) PS. Moje chodzą i będą chodzić do szkoły publicznej

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 54 19 wpisy tej osoby
  • ~UrsynowskiGad 128 ponad rok temuocena: 30% 

   @Rodzic44, No a dlaczego aktywiści nie otwierają szkół prywatnych ultraliberalnych, żeby było 10 godzin edukacji seksualnej tygodniowo, tylko czepiają się szkół publicznych, w których zresztą od dawna jest wychowanie do życia w rodzinie, nie mówiąc o poczciwej biologii?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 23 54 wpisy tej osoby
  • ~ jako 127 ponad rok temuocena: 80% 

   @UrsynowskiGad - oj widać, że o prywatnej edukacji wiesz niewiele. Takie ultraliberalne szkoły są tak oblegane, że ciężko tam posłać dziecko. Dlatego wiele osób z konieczności decyduje wie na szkołę publiczną. Poza tym szkoła publiczna ma wiele zalet w stosunku do prywatnych.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 52 13 wpisy tej osoby
  • ~Mlody 126 ponad rok temuocena: 81% 

   @UrsynowskiGad - Ci aktywiści o których mówisz może dlatego "czepiają się" tych szkół publicznych bo mimo wszystko myślisz ze młoda osoba która czuje że nie pociąga ją płeć przeciwna a ta sama od razu leci chętnie do rodziców o tym mówić widząc sytuację w kraju? Taka osoba boi się odrzucenia i stygmatyzacji, natomiast gdyby widziała że w szkole może czuć się bezpiecznie i ma wsparcie ze strony kadry pedagogicznej prędzej by zdecydowała się na rozmowę z rodzicami mając świadomość tego że może zwrócić się o pomoc w miejscu gdzie przebywa praktycznie codziennie.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 43 10 wpisy tej osoby
  • ~Rodzic44 125 ponad rok temuocena: 81% 

   Do UrsynowskiGad - nie jestem pewien, ale jeśli bardzo się chce, pewnie szkołę prywatną ultraliberalną też się znajdzie - dla chcącego nic trudnego.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 21 5 wpisy tej osoby
  • ~UrsynowskiGad 124 ponad rok temuocena: 39% 

   "Liberałowie" w komentarzach poniżej pokazują, jak rozumieją wolność głoszenia poglądów, można głosić pod warunkiem że są "słuszne". Doceniam też pracowitość "liberała", który ciągle kasując historię przeglądania, hurtowo dostawia plusy/minusy :))

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 44 wpisy tej osoby
  • ~Mlody 123 ponad rok temuocena: 78% 

   @UrsynowskiGad natomiast "prawicowcy" plują jadem na osoby które nie są "jedynej słusznej orientacji", i ludzie zamiast szukać wspólnych poglądów patrzą przez pryzmat jednego czy dwóch różnych. Obrzucać się wzajemnie błotem każdy potrafi natomiast poszukać jakiegoś tematu w którym obie strony mają realną szansę uargumentowania swoich poglądów (czyli nie walenie argumentów z dupy i takich które są irracjonalne np. każdy gej to pedał, czy każdy ksiądz to pedofil) jest jakoś niewiarygodnie ciężko

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 42 12 wpisy tej osoby
  • ~Ar 122 ponad rok temuocena: 54% 

   @~Mlody " np. każdy gej to pedał," no to akurat prawda, z tym, że drugie określenie jest bardziej pejoratywne. Tak mi się wydaje.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 13 11 wpisy tej osoby
  • ~Mlody 121 ponad rok temuocena: 53% 

   @Ar - gej to gej, wg wielu osób określenie pedał jest bardziej określeniem na osoby typowo stereotypowe - zniewieściałe

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 9 8 wpisy tej osoby
  • ~Raff 120 ponad rok temuocena: 64% 

   Jako rodzic mam prawo wymagać od szkoły, aby respektowała moje prawo do wychowania dzieci zgodnie z moimi przekonaniami i wartościami. Szkoła niech koncentruje się na nauce, aby dzieci pogłębiały wiedzę i zdolność samodzielnego myślenia. Jeśli chodzi o matematykę, chemię itp to rola rodzica powinna być tylko pomocniczą. W zakresie wychowania do życia, w tym seksualnego to ja jestem ekspertem i autorytetem dla swoich dzieci, a nie członkinie organizacji o wątpliwych kwalifikacjach i reputacji. Rodzice powinni potrafić z dziećmi rozmawiać o najważniejszych sprawach życiowych, a nie olewać temat licząc, że ktoś za nich to zrobi lepiej.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 16 wpisy tej osoby
  • ~Rodzic3ki 119 ponad rok temuocena: 84% 

   Zdanie kluczowe"Rodzice powinni potrafić z dziećmi rozmawiać o najważniejszych sprawach życiowych, a nie olewać temat licząc, że ktoś za nich to zrobi lepiej". Przecież większość rodziców się boi, wstydzi albo sama nie wie. Rozmowa ich stresuje, są czerwoni z zażenowania, bo przecież i sami się seksu swojego wstydzą: nagości i ciała też. Ale tak jak jest prawo do tego by dziecko nie chodziło na religię, tak i faktycznie może powinna być zasada, aby rodzic mógł zdecydować pisemnie czy dziecko w takich zajęciach nie powinno uczestniczyć - wtedy powinno mieć inne dodatkowe lekcje (religia pewnie będzie bardzo zbieżna z zapotrzebowaniem).

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 46 9 wpisy tej osoby
  • ~Raff 118 ponad rok temuocena: 87% 

   @Rodzic3ki - dziękuję za konstruktywny komentarz do mojej wypowiedzi. Nie często to się zdarza. Można mieć różne zdanie, ale ważna jest kultura i wzajemny szacunek.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 20 3 wpisy tej osoby
  • ~UrsynowskiGad 117 ponad rok temuocena: 51% 

   @Raff: to bardzo słuszne spostrzeżenia. Ale lewacy, różni aktywiści, ideolodzy nie chcą, żeby rodzic mógł wychowywać swoje dzieci wg swoich przekonań, samodzielność jest koszmarem lewaka, oni chcą wychowania wg odgórnie narzuconych przez nich kryteriów.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 18 17 wpisy tej osoby
  • ~ jako 116 ponad rok temuocena: 73% 

   Tak masz rację, o ile zgodnie ze swoimi przekonaniami i wartościami nie zaczniesz dzieciom wpajać, że lgbt to zło, należy ich leczyć i izolować. Wówczas to szkoła powinna dzieciom powiedzieć, że jednak nie masz racji.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 36 13 wpisy tej osoby
  • ~UrsynowskiGad 115 ponad rok temuocena: 56% 

   @jako: Ale zastanów się, jak zaczniesz dzieciom mówić że religia to zło albo demokratycznie wybrany rząd to złodzieje, to państwo ma na Twoją rodzinę nasłać jakiś jugendamt?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 15 12 wpisy tej osoby
  • ~Mlody 114 ponad rok temuocena: 64% 

   @raff prawda, szkoła jest od pogłębiania wiedzy dzieci i rozwijania ich zdolności samodzielnego myślenia i po to właśnie jest takie coś jak WDŻ - wychowanie do życia w rodzinie na którym nie ma tematów nie wiadomo jak nasiąkniętych zboczeniami itd jak to próbują przedstawić w mediach. Jest to zwykła lekcja na której nauczyciel który ma jakieś wykształcenie w dziedzinie edukacji na tematy seksualne / życia w rodzinie porusza je. Czyli np że dziecko w momencie kiedy ktoś je dotyka bez jego zgody powinno powiedzieć to rodzicowi, albo samo to że istnieje inna orientacja niż heteroseksualna i nie wpływa to na inne dziedziny życia człowieka aniżeli tylko sferę miłosną/łóżkową

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 14 8 wpisy tej osoby
  • ~Mlody 113 ponad rok temuocena: 65% 

   @UrsynowskiGad - z jakiej racji wypowiadasz się tak jakby za wszystkich (ja to tak odbieram) w momencie kiedy tak jak pisałem wcześniej, w każdej grupie społecznej masz spierdo*iny umysłowe przez które grupa jest odbierana negatywnie bo się taki wypizdek wyróżnia i robi wokół siebie szum. Natomiast jeżeli rodzicowi przeszkadza to że załóżmy odgórnym kryterium wychowania dziecka jest narzucone szanowanie innych osób bez względu na ich orientację to polecam takiemu rodzicowi skierować się na badania psychiatryczne skoro tak ważne dla niego jest życie łóżkowe innych osób. Poza tym od kiedy podstawowy szacunek do ludzi niezależnie od ich stanu materialnego, orientacji czy uj wie czego jest przypisany do "lewaków"?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 13 7 wpisy tej osoby
  • ~ jako 112 ponad rok temuocena: 75% 

   @UrsynowskiGad - właśnie dlatego szeroką edukację powinna zapewnić szkoła, żeby dzieciakom nie wciskać fanatycznego kitu, nieważne czy z lewej, z prawej, czarnej czy czerwonej strony. Niech dzieciak ma wybór i chociaż podstawy, żeby określić sobie co jest dobre a co złe.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 15 5 wpisy tej osoby
  • ~UrsynowskiGad 111 ponad rok temuocena: 36% 

   @Młody, za jakich wszystkich się wypowiadam, piszę za siebie. Poza tym, to właśnie lewicowi aktywiści lgbt upubliczniają swoje życie łóżkowe i pchają się z tym tematem nawet do szkół, a konserwatystom to nie pasuje. Stąd akcja na KEN i cała dyskusja tutaj, nie udawaj głupa, że nie rozumiesz.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 8 14 wpisy tej osoby
  • ~Raff 110 ponad rok temuocena: 50% 

   @Jako - czym innym jest tolerancja, czym innym wychowanie do życia w rodzinie, a jeszcze czym innym seksualizacja dzieci. Tolerancja i szacunek do wszystkich ludzi to wartości ponadczasowe i nie potrzeba do tego żadnych przedmiotów. Natomiast mój sprzeciw budzi forma edukacji seksualnej, która może kłaść nacisk na fizjologię w oderwaniu od psychiki, życia emocjonalnego i uczuciowego. Dzieci są różne i to rodzice najlepiej powinni wiedzieć, kiedy i w jakiej formie te tematy wprowadzać.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 14 14 wpisy tej osoby
  • ~Mlody 109 ponad rok temuocena: 67% 

   @ursynowskigad - "Ale lewacy, różni aktywiści, ideolodzy" - uogólnienie. Hmm upubliczniają swoje życie łóżkowe bo co? Bo pokażą na instagramie czy facebooku czy twitterze zdjęcie ze swoją drugą połówką ? No szanujmy się, jest to zwykła ludzka rzecz że dzielą się SWOIM szczęściem tak jak inni ludzie. Mówisz że ładują się do szkół, hmm.... wcale nie ma tak że 99% materiałów w szkole jeżeli pojawiają się wątki miłosne są tam osoby HETERO. Więc chyba osoby o innej orientacji mają prawo ubiegać się o to by w szkole ukazywano różnorodność ludzkiego życia a nie tylko jak to ująłeś w innej kwestii, "jedynej słusznej racji"

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 12 6 wpisy tej osoby
  • ~Mlody 108 ponad rok temuocena: 77% 

   @Raff - "Dzieci są różne i to rodzice najlepiej powinni wiedzieć, kiedy i w jakiej formie te tematy wprowadzać." - jest możliwość po pierwsze skontaktowania się z nauczycielem prowadzącym zajęcia i poproszenie o to aby przedstawił jakie tematy mogą być poruszane na zajęciach i w momencie kiedy rodzic uzna je za zbytnio kontrowersyjne (w swoim mniemaniu ) względem swojego dziecka może bezproblemowo wypisać je z takich lekcji. Natomiast doszukiwanie się "seksualizacji" dzieci jest bezcelowe

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 10 3 wpisy tej osoby
  • ~Raff 107 ponad rok temuocena: 89% 

   @Młody - i tu zgoda. Dopóki zajęcia są dobrowolne, to wszelkie problemy są czysto hipotetyczne. Gdyby przyszły czasy, że zdanie rodziców nic nie znaczy, a dzieci wychowywane są przez Państwo stosownie do panującej opcji politycznej (bez względu na to czy ultralewicowej czy ultraprawicowej) to byłoby niewesoło.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 16 2 wpisy tej osoby
  • ~Kik 106 ponad rok temuocena: 61% 

   Raff Dzieci są różnymi metodami nakłaniane by chodziły na religię itp. Krzyż w sali też wpływa na postrzeganie świata. Dzieci które nie chodzą na religię siedzą w tym czasie na korytarzu. Rozumiem choć nie podzielam poglądu, że ktoś uważa, że edukacja seksualna indoktrynuje mu dziecko. Ale ja też mam prawo do wychowania swojego dziecka. A prawica nie może się z tym pogodzić. I na siłę wtłacza religię. Tak więc najpierw wyprowadźcie religię ze szkół.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 11 7 wpisy tej osoby
  • ~Raff 105 ponad rok temuocena: 57% 

   @Kik - dopóki religia i wychowanie do życia/seksualne są dobrowolne to nie widzę problemu. Alternatywą dla religii powinna być etyka bądź dodatkowa godzina wychowawcza. Alternatywą dla wychowania seksualnego, jeśliby przybrało formy patologiczne powinna być także dodatkowa godzina wychowawcza, którą można byłoby wykorzystać np na rzeczy społecznie użyteczne: wolontariat, sprzątanie otoczenia, dokarmianie ptaków itp.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 4 3 wpisy tej osoby
  • ~Mirosław 104 ponad rok temuocena: 41% 

   Czyli teraz wolno już w Polsce zatrzymywać za poglądy? Czy mogę zatrzymać homoseksualistę za naklejkę na aucie? Jak można popierać zatrzymywanie kogokolwiek za napisy? Od tego jest policja. Nie ma bardziej nietolerancyjnych środowisk niż homoseksualiści.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 34 48 wpisy tej osoby
  • ~ jako 103 ponad rok temuocena: 58% 

   @ REDAKCJA Tomasz vel Mirosław ma rozdwojenie jaźni i chyba nie może się zdecydować kim jest. Oba wpisy do usunięcia za posługiwanie się wieloma nickami.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 25 18 wpisy tej osoby
  • ~ jako 102 ponad rok temuocena: 56% 

   Kotku, możesz sobie uważać co chcesz, nie mam z tym problemu i możesz to tutaj napisać. Ale po co pod wieloma nickami? Musisz pogadać sam ze sobą? A może jesteś z lgbt, trans i nie możesz zdecydować się kim jesteś? Wówczas z góry przepraszam, rozumiem. Ale jak jesteś zwykłym trollem usiłującym wywołać wrażenie, że jest was wielu to spadaj na Nowogrodzką.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 15 12 wpisy tej osoby
  • ~Mlody 101 ponad rok temuocena: 57% 

   @Mirosław - mówisz że nie ma bardziej nietolerancyjnych środowisk niż homoseksualiści tak? A mam pytanie czy poza wypizdkami które robią wokół siebie szum na marszach równości osoby LGBT obrażają innych czy coś? Bo to raczej Ci ultra prawicowi co obserwują marsz i stare dewoty się drą "jebać pedałów", "łapy precz od naszych dzieci" ; "wypierdalać z polski tęczowa zarazo". Sorry ale patrzenie na zasadzie tego że np rodzic osoby homo pomaga w przypadku blokowania szerzenia kłamstw i mowy nienawiści to nietolerancja jest okazywaniem jedynie braku szacunku do drugiego człowieka.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 12 9 wpisy tej osoby
  • ~Czesław 100 ponad rok temuocena: 94% 

   Spróbuj napisać np. mocno negatywnego o chrześcinajach, to mogą Cię pociągnąć za obrazę religijną. Więc tak, wolno w Polsce zatrzymywać za poglądy.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 29 2 wpisy tej osoby
  • ~Tomasz 99 ponad rok temuocena: 40% 

   Jakim prawem, czy wolno zatrzymywać ludzi za poglądy? Kim są ci co zatrzymują? Jacyś homoseksualiści którym „wolność” odbija? Im wolno iść z homoseksualnymi hasłami po ulicach, a nam nie wolno? Wstyd!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 30 45 wpisy tej osoby
  • ~Niesuweren 98 ponad rok temuocena: 70% 

   Niech se jeździ debil I wypisuje co chce. Ale uzywanie sygnałów głosowych na terenie zabudowanym jest zabronione i jest wykroczeniem.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 13 wpisy tej osoby
  • ~UrsynowskiGad 97 ponad rok temuocena: 48% 

   A przyszło do głowy, że jeżeli policja puściła go wolno, to miał stosowne pozwolenie?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 13 14 wpisy tej osoby
  • ~Iph27 96 ponad rok temuocena: 68% 

   Prośba by usuwać jeśli to możliwe komentarze, które piszą uaktywnione już szczujnie oraz trolle. Dzięki!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 26 12 wpisy tej osoby
  • ~Mlody 95 ponad rok temuocena: 74% 

   Choroby psychiczne i zboczenia (gdzie orientacja seksualna inna niż hetero nią nie jest) dotykają ludzi niezależnie od pochodzenia , stanu majątkowego, rasy czy poglądów. Pytanie kolejne czemu nie ma skandalu o filmy typu 50 twarzy greya czy 365 dni które pokazują wypaczone obrazy miłości i pożądania? Tylko dlatego bo tam jest para hetero a nie jednopłciowa. Zacznijmy postrzegać innych na podstawie ich charakteru i zachowania w stosunku do nas a nie tego czy ktoś kocha osobę płci przeciwnej czy tej samej.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 39 14 wpisy tej osoby
  • ~Mlody 94 ponad rok temuocena: 64% 

   @Elkan - dla niektórych może być zboczeniem, dla innych jest to normalne - kąt widzenia zależy od punktu siedzenia. Homoseksualizm nie powstał w przeciągu 10 lat czy nawet 100, w przyrodzie występuje prawdopodobnie od początku jej istnienia więc jakiś cel ma. Pytanie znasz kogoś osobiście kto jest zadeklarowaną osobą homoseksualną w związku (czy też nie)? Bo prawdopodobnie gdybyś znał to wiedziałbyś że to ludzie jak każdy inny, orientacja nie przeszkadza w życiu codziennym ani tym bardziej w kontaktach towarzyskich.No chyba że ktoś ma ból dupy o to że dziewczyna ma faceta przyjaciela który nie myśli o tym żeby ją przeruchać?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 4 wpisy tej osoby
  • ~Mlody 93 ponad rok temuocena: 72% 

   Do wszystkich osób które uważają że ta furgonetka to "wygłaszanie swoich poglądów". Jak nudne jest wasze życie że interesuje was kto z kim śpi? I jaki mielibyście problem z tym by osoba która kocha osobę tej samej płci mogła bez problemu okazywać uczucia swojej drugiej połówce publicznie tak samo jak wy np. poprzez zwykłego całusa w policzek albo możliwość swobodnego chodzenia za rękę. Wiadomo że żadna grupa nie jest w 100% w porządku bo znajdują się imbecyle które zaburzają jej ogólne postrzeganie przez osoby z zewnątrz. Dla przykładu: w kościele nie każdy ksiądz jest pedofilem i nie każdy ksiądz "wygłasza swoje poglądy" manipulując ludzi do nienawiści. a jednak najgłośniej jest o Księżach pedofilach i tych co są przeciwko zwykłej ludzkiej miłości. Tak samo osoby w mniejszości seksualnej (LGBT), nie każdy gej to wytapetowana lampucera albo zwykła przysłowiowa pi*da, a tym bardziej pedofil.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 31 12 wpisy tej osoby
  • ~Elkan 92 ponad rok temuocena: 43% 

   Dlaczego mamy Marsze Równości? Przecież to również "wygłaszanie swoich poglądów" jednak nie są one krytykowane za informowanie ludzi dookoła "kto z kim śpi" bo do tego sprowadzają się tego rodzaju marsze. O antyklerykaliźmie oraz nienawiści do osób wierzących nie wspomnę...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 8 wpisy tej osoby
  • ~Mlody 91 ponad rok temuocena: 58% 

   @elkan - "jednak nie są one krytykowane za informowanie ludzi dookoła "kto z kim śpi" bo do tego sprowadzają się tego rodzaju marsze" - to rozumiem że osoby które są hetero i mają typowy model rodziny a biorą udział w takim marszu ukrywają coś? Bo takie trochę sprowadzanie marszu do frazy "kto z kim śpi" jest bardzo na wyrost. Obejrzyj filmy z marszów równości, poznaj ludzi z tego środowiska i wtedy wyrób opinie a nie na "rzetelnych" materiałach TVP(is). Hmm nie wiem czy wiesz ale wiara jest (przynajmniej dla mnie) sprawą osobistą, a w środowisku LGBT jest dużo osób wierzących DLA SIEBIE, a nie dla kościoła w Polsce, większość czynności w kościele które są dziś zostały wymyślone setki lat po Chrystusie. Poza tym, tak jak już mówiłem, osoby które propagują swoją nienawiść to są pojedyncze jednostki które robią wokół siebie największy szum i zamiast np. skupić się na całym marszu że nie jest to żadna parada zboczeń tylko normalni ludzie to kamery skierowane są na takiego delikwenta.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 5 wpisy tej osoby
  • ~Mlody 90 ponad rok temuocena: 60% 

   @Elkan - polecam patrzeć z trochę szerszej perspektywy na otaczający świat niż tylko poprzez monitor / ekran telewizora

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 6 4 wpisy tej osoby
  • ~Bodek 89 ponad rok temuocena: 37% 

   Skandal, jakim prawem zatrzymali ciężarówkę? Kto im dał prawo ograniczania wolności poprzez blokowanie przejazdu? Powinno się to skończyć co najmniej mandatami dla blokujących

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 28 48 wpisy tej osoby
  • ~rysiek 88 ponad rok temuocena: 72% 

   BRAWA DLA KIEROWCÓW!!!!!!!!!! Każdy ma prawo myśleć, co chce, ale nawoływanie do nienawiści jest bezprawne. Pozdrawiam Ursynów:)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 57 22 wpisy tej osoby
  • ~Elkan 87 ponad rok temuocena: 44% 

   To czym jest nawoływanie do nienawiście jest czysto subiektywne a taki subiektywny pogląd nie jest podstawą do karania kogokolwiek. Równie dobrze na podobne j zasadzie mogę powiedzieć, żę Marsze Równości nawołują do nienawiści wobec osób popierających obecny rząd oraz do osób wierzących. Przypominam wypowiedź jednej z uczestniczek takiego marszu "czekamy aż te kurwy (osoby głosujące na PiS) wymrą" oraz o wszelkiego rodzaju hasłach w stylu "jebać kler". Przy takich akcjach ta ciężarówka to jest nic.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 9 wpisy tej osoby
  • ~Iph27 86 ponad rok temuocena: 73% 

   Jak tu już dobrze ktoś napisał: łączenie LGBT z edukacją seksualną ma na celu tylko wywołanie emocji, kontrowersji i sprzeciwu. To manipulowanie. Tak jak manipulacje Smoleńskiem w kontekście zamachu - odwrócenie uwagi od prawdziwego problemu, od prawdy, od rozumnego myślenia. Po to by dzielić Polaków, zyskiwać zwolenników nie myślących samodzielnie itp.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 112 41 wpisy tej osoby
  • ~Pozdrawiamy z Dolnego Śląska 85 ponad rok temuocena: 79% 

   Brawo kierowcy!! Przywracacie wiarę w ludzi. A już myśleliśmy, że już wszystko w tym kraju poszło w PI S-du. Jeszcze przyjdą piękne dni kiedy wszystko zniszczone przez obecny ,,rząd,, wróci do normalności.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 92 24 wpisy tej osoby
  • ~Adam2 84 ponad rok temuocena: 37% 

   Kontrowersyjne to jest lgbt i to co proponują. Nie może być na to zgody, nas, rodziców.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 69 120 wpisy tej osoby
  • ~Ilona40 83 ponad rok temuocena: 61% 

   A dlaczego łączysz sprawę edukacji seksualnej z LGBT? To znów sianie zamętu. Edukacja seksualna nie jest ukierunkowana na LGBT i nie manipuluj słowami. Ja np. chcę by moje dzieci o tym wiedziały. Nie mam też kłopotu by o tym z nimi porozmawiać w domu. To chyba paniczny strach rodziców przed tematem powoduje strach przed edukacją i paraliż gdy dziecko samo chce o coś zapytać - bardziej lub mniej świadomie.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 63 41 wpisy tej osoby
  • ~ jako 82 ponad rok temuocena: 71% 

   a co takiego kontrowersyjnego jest w lgbt? To, że twój syn zakocha się w koledze? Córka w koleżance? I postanowią być razem? Na co nie będzie twojej zgody rodzicu? Żeby byli/były szczęśliwe? Zabronisz im? Czy będziesz co niedziela dawał na mszę, żeby Bóg ich "ozdrowił"?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 89 37 wpisy tej osoby
  • ~POLAK Ursynów 81 ponad rok temuocena: 40% 

   Adam2 zgadzam się w 100%

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 68 100 wpisy tej osoby
  • ~ jako 80 ponad rok temuocena: 77% 

   @ POLAK Ursynów - hmm... skoro potępiasz lgbt, a więc i gejów, to czemu masz orgazm patrząc na zdjęcie Prezesa?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 61 18 wpisy tej osoby
  • ~Iph27 79 ponad rok temuocena: 79% 

   POLAK Ursynow - a ja się nie zgadzam :-) Kto łączy edukację seksualną z LGBT łączy też Smoleńsk z zamachem - to po prostu stan umysłu, na szczęście dość rzadki na Ursynowie.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 57 15 wpisy tej osoby
  • ~Iph27 78 ponad rok temuocena: 87% 

   jako - przecież u „prawdziwych” Polaków LGBT nie występuje, no co ty! Gdyby Ich syn przyprowadził chłopaka a córka dziewczynę, taki „prawdziwy” wysłałby od razu SWOJE dziecko na przymusowe „leczenie” a potem wyrzekł się dziecka lub postawił ultimatum: my albo życie jakiego chcesz.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 41 6 wpisy tej osoby
  • ~ jako 77 ponad rok temuocena: 70% 

   @Iph27 - najgorsze jest to, że wysłałby dzieciaka na to leczenie do najbliższej parafii. Ale tak poważnie to strasznie mi szkoda ludzi lgbt należących do pisu albo konfederacji. Potwornie się boją, że ich orientacja się wyda. A jest ich o dziwno sporo w tych szeregach.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 14 6 wpisy tej osoby
  • ~UrsynowskiGad 76 ponad rok temuocena: 58% 

   Wyobraźcie sobie. Idziesz ulicą, w koszulce z napisem "Precz z rządem". Jakiś samozwańczy szeryf, łysy kark, "zatrzymuje cię obywatelsko". Wezwana policja, zamiast rzucić karka na glebę, przeprasza go jeszcze, że jednak musi pozwolić ci iść dalej i doradza mu, gdzie cię zgłosić, żeby cię później ciągali za ten napis po komisariatach i sądach. Chcecie takiego państwa?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 35 25 wpisy tej osoby
  • ~samozwańczy szeryf 75 ponad rok temuocena: 54% 

   a jeśli na koszulce jest swastyka a nie "precz z rządem" to też policja musi pozwolić iść dalej? Zastanów się czy wszystkie treści można megafonami wpychać w uszy. Te furgonetki pracują nad brutalną przyszłością Nur für Hetero.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 15 13 wpisy tej osoby
  • ~Bodek 74 ponad rok temuocena: 29% 

   Zgadzam się w 100%. Jakim prawem cwaniaczki zatrzymali jadący zgodnie z przepisami samochód? A policja "wysłuchała stron?" Powinno być co najmniej po mandacie dla blokujących

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 18 44 wpisy tej osoby
  • ~Uyopp 73 ponad rok temuocena: 34% 

   To znaczy,że- zgodnie z opinią policji -zablokować innego użytkownika drogi pod każdym pozorem??!! Dziękuję za instrukcję !!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 37 72 wpisy tej osoby
  • ~SAsa 72 ponad rok temuocena: 78% 

   Możesz, ale bądź też gotowy do wyjaśnienia policji dlaczego kogoś zatrzymałeś. Jeśli zapobiegłeś dzięki temu wykroczeniu, sam kary nie dostaniesz. Tu kary zatrzymujący nie otrzymał...

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 59 17 wpisy tej osoby
  • ~Majsterdomowy 71 ponad rok temuocena: 34% 

   A co to jest w ogóle to " Lgbt"?Samozwańcza grupa ludzi,którzy nie umieją się znaleźć w normalnym życiu i świecie... Najczęściej zbyt grubi,aroganccy,nie potrafiący zaakceptować danych siebie ,jak i normalnego społeczeństwa obywatelskiego,rodzinnego... Ponoć Polska jest krajem PROrodzinnym,przy czym członkowie LGBT na pewno tacy nie są,więc wynika z tego,że są anty społecznym a tym samym antypaństwowych ugrupowaniem.,

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 42 83 wpisy tej osoby
  • ~Ilona40 70 ponad rok temuocena: 74% 

   Skoro mamy wolność poglądów to: A co to jest w ogóle to kler? To grupa ludzi,którzy nie umieją się znaleźć w normalnym życiu i świecie... Najczęściej zbyt grubi(!!), aroganccy(!!), nie potrafiący zaakceptować danych siebie ,jak i normalnego społeczeństwa ... // PS. Łączenie LGBT z tematem edukacji seksualnej to kolejne naciąganie tematu. Przecież edukacja seksualna jest nastawiona na hetero. Ale nie ma to jak wywoływać emocje i zamęt - to tak jak słowo „zamach” przy Smoleńsku.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 62 22 wpisy tej osoby
  • ~ jako 69 ponad rok temuocena: 84% 

   A co to jest normalne życie, normalny świat i normalne społeczeństwo? Ty wyznaczysz granicę? Normalne jest to co robi większość? lgbt to mniejszość, wiec to nie jest normalne? W ostatnich wyborach na pis głosowała mniejszość - są nienormalni? Do kościoła regularnie chodzi znacząca mniejszość ludzi - są nienormalni?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 59 11 wpisy tej osoby
  • ~TakaPrawda 68 ponad rok temuocena: 33% 

   Mandatach dla wszystkich tych, którzy utrudniali i blokowali ruch...a nie głupkowate tłumaczenie, że nie doszło do złamania prawa. Policja boi się działać w zgodzie z prawem? Potrafi tylko pod domem prezesika legitymować ludzi? To takie polskie bagno!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 34 70 wpisy tej osoby
  • ~Observatore 67 ponad rok temuocena: 31% 

   A bezprawne utrudnianie ruchu?! Przecież Policja ma na to paragraf?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 41 93 wpisy tej osoby
  • ~Raff 66 ponad rok temuocena: 29% 

   Wielki mi to bohater z beemki. Anarchia a nie obywatelskie zatrzymanie. W sumie furgonetce nigdzie się nie spieszyło, a megafon mogli mieć włączony. Kierowca furgonetki mógł spokojnie czekać. No chyba że Ci idioci by go zaatakowali siłą, ale wówczas miałby prawo do obrony np. miotaczem lub paralizatorem.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 57 138 wpisy tej osoby
  • ~Qna 65 ponad rok temuocena: 76% 

   Zmienić górny napis na :czego lobby kościelne chce uczyć dzieci i wszystko pasuje

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 78 25 wpisy tej osoby
  • ~iksik 64 ponad rok temuocena: 42% 

   Lobby LGBT ciągle atakuje i trzeba się bronić, Ogólnie dla mnie jest rzeczą obrzydliwą obnoszenie się ze swoją nienaturalną orientacją. W domu róbcie co chcecie, ale się z tym nie obnoście, trochę skromności nie zaszkodzi

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 56 76 wpisy tej osoby
  • ~SiostraAnny 63 ponad rok temuocena: 78% 

   To raczej ktoś tu atakuje LGBT. Rzeczą obrzydliwą jest sianie nienawiści pod płaszczykiem dobra dzieci. Rzeczą obrzydliwą jest fałszowanie i dopasowywanie informacji pod swoje zapyziałe poglądy. Rzeczą obrzydliwą jest szydzenie z innych ludzi w sobotę i maszerowanie rano niedzielę do kościółka by sąsiadka zobaczyła i ks proboszcz odnotował. Rzeczą obrzydliwą jest nieświadomość dzieci, że powinny(!!) zgłaszać niestosowne zachowania księży i innych dorosłych osób wobec nich. Rzeczą obrzydliwą jest brak edukacji seksualnej.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 150 43 wpisy tej osoby
  • ~zniesmak 62 ponad rok temuocena: 49% 

   W domu albo zakrystii... Prawda?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 19 20 wpisy tej osoby
  • ~stop 61 ponad rok temuocena: 81% 

   To jest "nienaturalna" orientacja z twojego punktu widzenia, bo ty byś tak nie mógł. Dla osoby LGB to TWOJA orientacja byłaby nienaturalna, bo on/ona nie chce i nie może robić tak, jak ty. Nie udawaj oblężonej hetero-twierdzy i nie bredź o "atakowaniu" i "obronie", kiedy dyskryminowani obywatele tego kraju chcą po prostu RÓWNYCH PRAW. Ktoś ci nieźle wyprał mózg, jeśli uważasz, że to, co wyprawiają katoliccy talibowie jeżdżący tą ciężarówką, jest okej. To jest tylko odwracanie uwagi od pedofilii w kościele i szukanie nowego kozła ofiarnego i "wroga narodu" w osobach LGBT. Nie bądź pożytecznym idiotą pisowskiego rządu i episkopatu.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 123 28 wpisy tej osoby
  • ~Ika 60 ponad rok temuocena: 80% 

   Ogólnie dla mnie jest rzeczą obrzydliwą obnoszenie się ze swoją orientacją. Jak widzę tych facetów pożerających kobiety, te obściskujące się hetero pary na przystankach.,.. Trochę skromności nie zaszkodzi :)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 47 12 wpisy tej osoby
  • ~Karolina1 59 ponad rok temuocena: 82% 

   Tutaj instrukcja, jak można złożyć zawiadomienie przeciwko tej Furgonetce: kph.org.pl/homofobiczne-auta-i-banery-jak-reagowac-instrukcja Sama mam dwójkę małych dzieci, mieszkamy przy KEN, a Ci idioci jeżdżą i drą się z takimi hasłami!!! Brak słów żeby cokolwiek komentować.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 228 51 wpisy tej osoby
  • ~den 58 ponad rok temuocena: 78% 

   to jest zwykle nawolywanie do neinawisci. art 256. porokuratura powinna sie tym zajac bez potrzeby zatrzymania obywatelskiego. ale to chory kraj.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 180 51 wpisy tej osoby
  • ~Moooomo 57 ponad rok temuocena: 37% 

   Obywatelskie zatrzymanie XDDDDDDD

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 66 111 wpisy tej osoby
  • ~WandaZ 56 ponad rok temuocena: 62% 

   obywatelskie = bo przez obywatela / zatrzymanie = bo przecież nie przyspieszenie

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 63 39 wpisy tej osoby
  • ~Mooomo again 55 ponad rok temuocena: 39% 

   Wando, logika pokrętna. Zgodnie z prawem obywatelskie zatrzymanie polega na zatrzymaniu osoby popełniającej przestępstwo złapanej na gorącym uczynku. A nie zatrzymanie, bo nie przyspieszenie przez obywatela jak piszesz XDDDDD

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 22 35 wpisy tej osoby
  • ~Ika 54 ponad rok temuocena: 80% 

   Nawoływanie do nienawiści podpada pod kodeks.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 41 10 wpisy tej osoby
  • ~Kampania w trakcie 53 ponad rok temuocena: 75% 

   Te szczekaczki wyjeżdżają na ulice zawsze przed wyborami. Przypadek? Tajemnicą poliszynela jest że to Pisowska przybudówka

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 200 65 wpisy tej osoby
  • ~normalny 52 ponad rok temuocena: 41% 

   hej, ale nielegalne samowolne ograniczenie komuś wolności to nie jest żadne "obywatelskie zatrzymanie".

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 111 160 wpisy tej osoby
  • ~normalny 51 ponad rok temuocena: 36% 

   aktywiści LGBT/dżender nie lubią wolności słowa ani pluralizmu opinii. za to samowolne nielegalne blokowanie ktoś powinien solidnie beknąć.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 66 119 wpisy tej osoby
  • ~stop 50 ponad rok temuocena: 88% 

   Rozpowszechnianie fałszywych informacji, szkalowanie i naruszanie dóbr osobistych to nie jest "pluralizm opinii", a mowa nienawiści to nie jest "wolność słowa". Wszystko ci się pomieszało, "normalny".

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 94 13 wpisy tej osoby
  • ~normalny 49 ponad rok temuocena: 28% 

   na tej furgonetce nie ma żadnych fałszywych informacji - każdy sam może sobie wygooglować matryce programowe WHO, na których lobby dżender-pedofilskie chciałoby oprzeć "edukację" seksualną naszych dzieci. nikt nie jest też wymieniony na tej plandece z imienia i nazwiska, więc nie narusza ona niczyich dóbr osobistych. To, że ci się nie podobają czyjeś poglądy nie daje ci żadnych podstaw do tego, żeby ograniczać wolność ich autorowi. Lewica to dzisiaj największe zagrożenie dla wolności słowa. Serio, nie wiem jak wy chcecie kogokolwiek do siebie przekonać takimi stalinowskimi metodami.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 23 59 wpisy tej osoby
  • ~UrsynowskiGad 48 ponad rok temuocena: 35% 

   Gdyby nie kierowca bmw i redakcja HU, to o akcji Prolife wiedzieliby mieszkańcy kilku bloków, a tak rozreklamowano ją na całą Warszawę. Brawo wy!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 45 85 wpisy tej osoby
  • ~SAsa 47 ponad rok temuocena: 75% 

   To w końcu redakcja HaloUrsynow jest za czy przeciw bo się pogubiłam?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 52 17 wpisy tej osoby
  • ~Hmmm 46 ponad rok temuocena: 80% 

   Przecież taka furgonetka trochę kosztuje;)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 55 14 wpisy tej osoby
  • ~Ursynowianin 45 ponad rok temuocena: 41% 

   Jeśli ktoś jest LGBT i poczuł się urażony może zapisać numery i zgłosić sprawę na policję. Kierowca "aktywista" urządzający blokady i stwarzający zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego powinien zostać porządnie ukarany, żeby więcej takich rzeczy nie odstawiał !

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 90 127 wpisy tej osoby
  • ~SM 44 ponad rok temuocena: 65% 

   Czyli od jutra wszyscy zakładamy szczekaczki i jeździmy po Ursynowie głosząc swoje mądrości?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 98 53 wpisy tej osoby
  • ~normalny 43 ponad rok temuocena: 35% 

   i co ten "urażony" ma policji zgłosić? żeby przywiozła mu maść na ból dupy?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 32 60 wpisy tej osoby
  • ~nick_znik 42 ponad rok temuocena: 83% 

   Czyli jak ktoś poczuł się urażony ale nie jest z LGBT to nie może złożyć? Albo jak jest z LGBT ale nie poczuł się urażony? Tu nie chodzi o LGBT, tu chodzi o to czy ton rzeczywistości mają nadawać ludzie mądrzy czy głupi. Tylko o to chodzi.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 39 8 wpisy tej osoby
  • ~Mp3 41 ponad rok temuocena: 72% 

   Ludzie typu Godek i tej podobni powinni być leczeni w psychiatryku

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 243 95 wpisy tej osoby
  • ~EMK 40 ponad rok temuocena: 75% 

   Ewa Michalik-Kardaś – uszczęśliwiona. 27 min · Zatrzymanie furgonetki obklejonej syfem w stylu Mordo luris i szerzącej z megafonów nienawiść odnośnie homoseksualistów oraz szczującej na edukację seksualną! Brawo, Ludzie. Ursynów!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 193 66 wpisy tej osoby
  • ~normalny 39 ponad rok temuocena: 56% 

   nie żadną nienawiść do homoseksualistów (?!?) tylko krytyczny stosunek do ideologii LGBT i indoktrynacji dzieci pod płaszczykiem "edukacji" seksualnej. Nie każdy aktywista LGBT jest homosekualistą - część z nich to ludzie bez zaburzeń popędu, tyle że o skrajnie lewicowym nastawieniu. Nikt się nie rodzi skrajnym lewakiem. tak samo, nie wszyscy homoseksualiści mają skrajnie lewicowe poglądy.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 30 24 wpisy tej osoby
  • ~nick_znik 38 ponad rok temuocena: 85% 

   @ normalny osób sugerujesz że na prawicy nie ma gejów? czy ty nie obrażasz prawicy?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 46 8 wpisy tej osoby
  • ~Pasztet55 37 ponad rok temuocena: 34% 

   Czy prostak z bmw dostał mandat za blokowanie ruchu?

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 127 246 wpisy tej osoby
  • ~Domi 36 ponad rok temuocena: 68% 

   na szczęście nie, niestety homofob z furgonetki też nie :(

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 169 78 wpisy tej osoby
  • ~Ilona40 35 ponad rok temuocena: 79% 

   Pasztet55 - ale nik adekwatny sobie wybrałeś! Spróbuj jednak aby mieć trochę mniej krytycyzmu wobec siebie :-))))

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 149 40 wpisy tej osoby
  • ~Koństytucja 34 ponad rok temuocena: 26% 

   Jezeli zabronione jest szerzenie głupoty i nienawiści to pierwsze do zamknięcia są TVN i GW

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 83 238 wpisy tej osoby
  • ~Brain4 33 ponad rok temuocena: 80% 

   do Koństytucja - nie idźmy lepiej tą drogą, bo inaczej TVPiS powinna być zamknięta i zdelegalizowana ponad 4 lata temu

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 251 64 wpisy tej osoby
  • ~Owczarek. 32 ponad rok temuocena: 72% 

   Współczuje ludziom, szczególnie rodzicom, którzy wierzą w głoszone tak hasła. To spora manipulacja! Wcale nie jest tak, jak piszą na tym gruchocie żółto-czarnym. Ja wolę, by moje dzieci wiedziały o wszystkim. Inaczej jeśli dziecko nie wie, jest bardzo łatwą ofiarą m.in. właśnie dla pedofila, także tego w sutannie, który to może wykorzystać ( stylu "nie mów nikomu", "jak się ktoś o tym dowie, to coś stanie się rodzicom", "nie mów bo to grzech" itp. Religia w szkołach - ok, mądre nauczanie, także o dojrzewaniu i sprawach seksualnych - także.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 173 67 wpisy tej osoby
  • ~normalny 31 ponad rok temuocena: 31% 

   jest dokładnie tak jak piszą na plandece. każdy może sobie samodzielnie wygooglować "matryce programowe" WHO, żeby zrozumieć co ideolodzy LGBT/dżender mają na myśli kiedy mówią "edukacja seksualna" oto rady od WHO dla seksedukatorów Waszych dzieci: Przekaż dziecku (0-4 lat) informacje na temat - Radość i przyjemność z dotykania własnego ciała, masturbacja w okresie wczesnego dzieciństwa - Prawo do badania nagości i ciała, do bycia ciekawym - Fakt, że fizyczna bliskość stanowi normalną część życia - Różne rodzaje miłości - Różne rodzaje związków - Prawo do badania tożsamości płciowych Naucz dziecko (0-4 lat) - Zaufanie własnym instynktom - Umiejętność rozmowy o własnych związkach i rodzinie Pomóż dziecku (0-4 lat) rozwijać - Ciekawość dotyczącą własnego ciała i ciał innych osób - Pozytywne nastawienie wobec różnych stylów życia - Świadomość, że związki są różnorodne Przekaż dziecku (4-6 lat) informacje na temat - Radość i przyjemność z dotykania wł

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 34 74 wpisy tej osoby
  • ~Mlody 30 ponad rok temuocena: 58% 

   Normalny - a pytanie czy nie nauczyli samodzielnego myślenia? Bo z tego co mi wiadomo to te "matryce programowe WHO" są jedynie wskazówką jakie tematy poruszać. Wiek podany tam to jedynie SUGESTIA, znasz takie słowo? Jeżeli dalej nie dociera to ciekaw jestem co byś zrobił gdyby twoje dziecko Ci powiedziało że jest homoseksualne i kocha osobę tej samej płci - a przecież zrodzone z 100% prawicowego hetero, jakim cudem to się mogło stać. Więc sorry ale życie pisze różne scenariusze a traktowanie ludzi gorzej tylko ze względu na to kogo kochają pokazuje jedynie jak nudne masz życie i to że nie powinno być terapii konwulsyjnych na osobach homo a powinny być terapie antyhomofobiczne bo jest to irracjonalny strach ze względu na brak świadomości

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 7 5 wpisy tej osoby
  • ~AndrzejKKK 29 ponad rok temuocena: 27% 

   Halo Ursynów jak zwykle w formie z gównianymi artykułami brawo ;)

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 67 182 wpisy tej osoby
  • ~Andriej 28 ponad rok temuocena: 89% 

   Rozumiem, że twoja definicja artukułu gównianego to artykuł będący Ci nie na rękę, tak? Artykuł akurat wyjątkowo merytoryczny, dodatkowo pokazujący sprawę z kilku stron.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 80 10 wpisy tej osoby
  • ~Sławek przeproś... 27 ponad rok temuocena: 33% 

   Kwintesencja lewackich podglądów redaktora Kińczyka, żeby wykroczenie nazywać obywatelskim zatrzymaniem. Zgodnie z Art. 90. Kodeksu wykroczeń Kto tamuje lub utrudnia ruch na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu, podlega karze grzywny albo karze nagany. Nie pomnę o braku poszanowania cudzych poglądów...

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 82 165 wpisy tej osoby
  • ~Ślepa kiszka 26 ponad rok temuocena: 40% 

   Zrozumiałe dlaczego jako autora artykułu wskazano kolektyw: "Redakcja Haloursynow.pl". Wygląda to jak by autor artykułu obawiał się zarzutu z tytułu naruszenia Art. 52a. pkt. 3) Kodeksu wykroczeń: Kto [...] publicznie pochwala popełnienie przestępstwa, jeżeli zasięg czynu albo jego skutki nie były znaczne podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 61 90 wpisy tej osoby
  • ~Owczarek. 25 ponad rok temuocena: 86% 

   Ślepa kiszka - to już sam ze sobą dyskutujesz? "Sławek przeproś" i "Slepa kiszka" to to samo IP (opcja "wpisy tej osoby" i wszystko widać). To teraz jeszcze plusiki sobie daj :-)

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 195 33 wpisy tej osoby
  • ~Sławek przeproś... 24 ponad rok temuocena: 36% 

   Sławek .... to zrozumiałe, że całą redakcją walicie negatywami pod tą wypowiedzią, ale czy nie lepiej byłoby ją po prostu skasować? A być może pazerność na klikalność Was powstrzymuje?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 30 53 wpisy tej osoby
  • ~Sławek przeproś... 23 ponad rok temuocena: 29% 

   ~Owczarek a raczej redaktorze Kińczyk, ta strona publicznie nie pokazuje adresu IP. Adres IP autora postu zna redakcja Haloursynow.pl. Teraz mamy jawny dowód na to, że sami oceniacie własne artykuły tak jakby was nie obowiązywał Art 1. Prawa prasowego który mówi: Prasa, zgodnie z Konstytucją Rzeczypospolitej Polskiej, [...] urzeczywistnia prawo obywateli do ich rzetelnego informowania, jawności życia publicznego oraz kontroli i krytyki społecznej.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 25 61 wpisy tej osoby
  • ~Ilona40 22 ponad rok temuocena: 72% 

   Każdy kto będzie miał pogląd przeciwny do twojego będzie redakcją? Ciekawe rozumowanie. Takie trochę pisowskie. Jakby można było jeszcze krzyczeć w internecie i spróbować przekrzyczeć to już byłbyś u siebie :-) Nie potrzeba przecież żadnych analiz IP by widzieć, że komentarze napisała ta sama osoba - opcja „wpisy tej osoby” jest chyba dostępna dla każdego i fajnie to pokazuje (w takiej ramce po kliknięciu). Teraz niech się wstawi za tobą twój awatar czyli „Ślepa kiszka” czy jak jej tam. Poza tym uważam, że jak ktoś w komentarzu używa czyjegoś nazwiska, powinien też podać swoje, prawdziwe - tak dla równowagi. No ale widocznie jestem naiwnym - jak można być tak wymagającym.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 104 40 wpisy tej osoby
  • ~SiostraAnny 21 ponad rok temuocena: 90% 

   Ilona40 - nie ma co się przejmować wpisami kiszki i przeprosi - to zwykłe trolle, pytanie tylko przez kogo opłacane.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 80 9 wpisy tej osoby
  • ~Ares 20 ponad rok temuocena: 76% 

   Brawo ! Wielkie słowa uznania dla zatrzymującego ! Dosyć tego już, niech sobie swój pusty łeb indoktrynuje a nie rzyga nienawistnym jadem w naszej dzielnicy bałwan skończony

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 233 73 wpisy tej osoby
  • ~Nina 19 ponad rok temuocena: 71% 

   Brawo brawo brawo za odwagę . Zrobię tak samo jak spotkam tę furgonetkę na swojej drodze. Stop szerzeniu głupocie .

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 159 66 wpisy tej osoby
  • ~Kierowca 18 ponad rok temuocena: 35% 

   Tym gamoniom powinni wlepic mandaty za blokowanie ruchu!!!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 83 157 wpisy tej osoby
  • ~SAsa 17 ponad rok temuocena: 62% 

   megagamoniom z oklejonej ciężarówki - odebrać auto!

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 125 76 wpisy tej osoby
  • ~Michau 16 ponad rok temuocena: 31% 

   Jednak demokracja i wolność do głoszenia poglądów boli? Takie samo prawo do gloszenia pogladow ma gosc z furgonetki, jak i gosc z BMW. Pytam sie, dlaczego gosc z BMW ogranicza prawa innych? Bo mu nie pasuja do jego swiatopogladu? Na tym polega niestety demokracja, ze kazdy moze glosic. A niby chciał byc (gosc z BMW) taki postepowy i nowoczesny. Jesli chce byc - to polecam - LEKCJA NR 1: nie ograniczam praw innych, gdyz na tym polega demokracja.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 85 187 wpisy tej osoby
  • ~SAsa 15 ponad rok temuocena: 65% 

   Wolność poglądów tak. Ale nie szerzenie głupoty czy manipulowanie informacjami.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 126 68 wpisy tej osoby
  • ~Kik 14 ponad rok temuocena: 68% 

   Faszyzm też można głosić? Można głosić nienawiść religijną?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 117 54 wpisy tej osoby
  • ~SM 13 ponad rok temuocena: 77% 

   Swoje poglądy niech głosi w swoim domu. To teraz jazdy na wyjść ze szczekaczka i bedziemy się przekrzykiwać?

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 109 32 wpisy tej osoby
  • ~SAsa 12 ponad rok temuocena: 73% 

   Brawo dla kierowcy! STOP szerzenia nienawiści i ciemnogrodu!

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 242 88 wpisy tej osoby
  • ~kajetan 11 ponad rok temuocena: 89% 

   karl popper (taki filozof) już dawno rozpracował kretyńskie myślenie pt. ODCZEPCIE SIĘ OD MOJEJ NIENAWIŚCI/OBRZUCANIA BŁOTEM/COKOLWIEK. pozwól, że wyjaśnię - nazywa się to paradoksem tolerancji i polega mniej więcej na tym, że społeczeństwo nie powinno tolerować nienawistnych i agresywnych poglądów z tego względu, że z natury te nienawiste (np. faszyzm) w końcu z tymi w pełni tolerancyjnymi wygrają. w historii mieliśmy już parę takich przypadków. zresztą po co ja to wszystko piszę - każdy może sobie ten dokument WHO nt edukacji seksualnej przeczytać (tylko proszę w wersji oryginalnej, ona jest naprawdę dostępna w internecie, łatwiejsza do znalezienia niż witryna na ktorej sie znajdujemy) i zrozumieć, że nikt nie chce żeby czterolatki się masturbowały czy co za idiotyzmy ta fundacja sieje.

   Edytowany: ponad rok temu

   oceń komentarz 179 23 wpisy tej osoby
  Artykuł załadowany: 0.7183 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022