REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (AR)

  REKLAMA

  W piątek wieczorem oficjalnie startuje remont ul. Roentgena. Drogowcy będą frezować nawierzchnię. Ulica zostanie zamknięta dla kierowców.

  Pierwsze prace nad wymianą nawierzchni na Roentgena rozpoczęły się już 7 sierpnia i - jak już pisaliśmy - były nielegalne. Zarząd Dróg Miejskich nałożył na wykonawcę remontu karę finansową. Wiemy już kiedy roboty ruszą na nowo - tym razem za zgodą drogowców.

  Całkowite zamknięcie ruchu na Roentgena nastąpi w piątek, 18 sierpnia około godz. 22:00. Ursynowska firma Falbruk będzie zrywać stary asfalt, frezować nawierzchnię i kłaść nową. Zgodnie z umową ma to zrobić do wtorku do północy. Ulica powinna zostać otwarta od środy.

  Jak informuje Zarząd Dróg Miejskich objazd zostanie poprowadzony ulicami: Płaskowickiej i Pileckiego. W czasie remontu połączenia z ul. Roentgena nie będą miały ul. Łukaszczyka, Makolągwy i Pustułeczki. Przejezdność będzie możliwa w miarę postępu prac za zgodą kierownika robót.

  Zmienią się także trasy autobusów komunikacji miejskiej linii: 179, 195, 209 i 737. 

  Autobusy 179 pojadą od skrzyżowania Ciszewskiego/Roentgena/Pileckiego: Pileckiego – Gandhi i dalej swoją trasą.

  195 w obu kierunkach od skrzyżowania Ciszewskiego/Roentgena/Pileckiego pojadą trasą: Pileckiego – Płaskowickiej i dalej swoją trasą.

  Autobusy 209 w obu kierunkach: od skrzyżowania Płaskowickiej/ Roentgena: Płaskowickiej - Pileckiego – Herbsta i dalej swoją trasą i autobusy linii. 

  737 w obu kierunkach: od skrzyżowania Płaskowickiej/ Roentgena: Płaskowickiej - Pileckiego – Ciszewskiego i dalej swoją trasą.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.123 sekundy
  REKLAMAA2-EMPIK-od-01-02-do-03-03-2018