REKLAMAA1-ROLLSNOTE--7dni--06-04---12-04-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 marca 2020, 16:01 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Zawieszenie autobusów linii szkolnych od poniedziałku zapowiedział Zarząd Transportu Miejskiego. Od soboty zamknięta będzie też połowa z Punktów Obsługi Pasażerów, w tym ten na stacji metra Imielin.

  Od poniedziałku, 16 marca zawieszone zostanie kursowanie autobusów szkolnych. Autobusy linii realizujących dodatkowe kursy w dni nauki szkolnej będą jeździły bez zmian - zapowiada stołeczny ZTM.

  Od poniedziałku, 16 marca, w związku z zawieszeniem zajęć szkolnych, nie będą kursowały autobusy linii 304, 323, 332, 379, a 114 nie będą miały dodatkowych kursów na trasie Metro Młociny – Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Autobusy linii, które mają dodatkowe kursy w dni nauki szkolnej będą kursowały bez zmian, tzn. także z tymi kursami.

  POP na stacji Imielin zostanie zamknięty

  Od soboty, 14 marca do odwołania 11 z 22 Punktów Obsługi Pasażerów WTP będzie nieczynnych. Doytyczy to punktu zlokalizowanego na stacji metra Imielin, który służy głównie ursynowianom. Najbliższy otwarty punkt mieści się na stacji metra Służew. Zostaną także zmienione godziny otwarcia części pracujących punktów.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 13

  • 8
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3135 sekundy
  REKLAMAA2-DESEROWNIA--20-03---19-04-2020