REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 września 2022, 16:00 komentarzy 2

  (GS)

  Mieszkańcy i pogoda dopisali na pikniku rodzinnym "Odczarowanie Hospicjum". Imprezę zorganizowano już po raz jedenasty. Teatr, śpiewy, bańki mydlane i moc innych atrakcji. Wszystko po to, aby pokazać inną twarz ursynowskiej placówki i pomóc jej pacjentom.

  Głównym celem imprezy jest integracja Hospicjum z mieszkańcami oraz ukazanie pozytywnej strony placówki. Pacjenci nierzadko wychodzą, o ile są w stanie, aby bawić się i wraz z innymi "Odczarowywać Hospicjum".

  - To nie umieralnia, a miejsce, gdzie toczy się życie i można się śmiać. To już dziewiąta edycja tej imprezy, jest coraz więcej ludzi i to bardzo cieszy - mówi prezes fundacji Hospicjum Onkologiczne Dorota Jasińska.

  Były zabawy i animacje dla dzieci, tradycyjnie wystąpił także Teatr Katarynka. Największą furorę zrobiły bańki mydlane i muzyka. W namiotach można było stworzyć własne rękodzieła, wziąć udział w quizie wiedzy o roślinach, dotknąć sowy i sokoła.

  Swoje stoisko z wypiekami i wyrobami garncarskimi miała także znana na Ursynowie Fundacja Leny Grochowskiej. Małe co nieco przygotowała również kawiarnia Ciasteczkooo, a grilla rozpaliła firma Kamis. Przedsiębiorstwo od lat wspiera FHO oraz bierze udział w corocznych Polach Nadziei.

  Piknik rodzinny "Odczarowanie Hospicjum" miał też cel charytatywny. Organizacja zbiera pieniądze na przegląd i konserwację sprzętów: respiratorów, podciągników i innych urządzeń, które na co dzień pomagają w leczeniu pacjentów. Sprzęt nie jest już na gwarancji, więc potrzebna na ten cel aż 60 tys. złotych.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~ninja 2 2 miesiące temuocena: 100% 

   Chwała organizatorom i pomysłodawcom! Piękna idea, pięknie realizowana. Budowana świadomość, z pewnością zaprocentuje. Tylko tytuł artykułu „"Odczarowaliśmy Hospicjum” niewiele mówi . MY - tzn. kto? redakcja ? "Imprezę zorganizowaNO już po raz jedenasty”. Zorganizowano , czy kto zorganizował ? Przecież to nie wstyd. Pochwalmy kogo należy pochwalić.

   Edytowany: 2 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~inspire 1 2 miesiące temu

   Jest napisane poniżej. Odczarowaliśmy MY - Ursynowianie!

   Edytowany: 2 miesiące temu

   oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4841 sekundy
  REKLAMAA2 KUCHAREK6 26.11.2022 - 25.02.2023