REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (MSO)

  Bajką, magiczną sztuczką i uśmiechniętą miną – takimi metodami Fundacja Hospicjum Onkologicznego stara się od ośmiu lat odczarowywać swoją placówkę i robi to bardzo skutecznie. Już w sobotę coroczny piknik rodzinny!

  Przez jeden dzień w roku, ogród należący do Fundacji Hospicjum Onkologicznego zamienia się w bajkową krainę. Na scenie pojawia się magik, aktorzy porywają dzieci opowieścią, a na stoiskach wystawcy dwoją się i troją, żeby zachwycić małych gości.

  Czy to wszystko tylko po to, aby zdobyć dziecięcy uśmiech? Nie, cel jest bardziej szczytny, ma wspomóc ursynowskie hospicjum, ale nie tylko finansowo, przede wszystkim ma sprawić, że sąsiedzi będą to miejsce traktowali „jak swoje”, a pacjenci nie będą czuli się tutaj samotni.

  - Podczas tegorocznego pikniku na scenie pojawią się m.in. Teatr Katarynka, Akademia Paso, wykonawcy muzyczni z ImRock Sceny oraz Szkoły Muzycznej Missio Musica. Nie zabraknie też pokazu iluzjonisty, warsztatów pierwszej pomocy, malowania buziek czy pokazu baniek mydlanych oraz wielu innych atrakcji dla najmłodszych uczestników – zapowiada Maja Wiśniewska z Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.

  Organizatorzy pamiętali także o smakoszach, dlatego goście pikniku mogą liczyć na prawdziwe specjały kuchni polskiej i włoskiej. Wszyscy uczestnicy oraz artyści estradowi wspierają hospicjum charytatywnie, a wstęp jest bezpłatny.

  Charytatywny Piknik Rodzinny „Odczarowanie Hospicjum” odbędzie się 15 czerwca w godz. 11:00 - 17:00 na terenie FHO (ul. Pileckiego 105). Patronem medialnym wydarzenia jest Haloursynow.pl

  ZOBACZ JAK W ZESZŁYM ROKU WYGLĄDAŁ PIKNIK FHO:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 2
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2799 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019