REKLAMAA1 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 maja 2021, 17:02 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Powraca akcja "Kwiaty za odpady"! W sobotę, 29 maja na parkingu Auchan będzie kwitła ekologiczna wymiana. Za zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz baterie mieszkańcy Ursynowa będą mogli otrzymać sadzonki roślin.

  Sobotnia akcja to nawiązanie do popularnej przez lata imprezy "Ursynowskie Kwiaty". W tym roku wyjątkowo zmienia nazwę na "Power Flower", ale zasady zostają te same.

  - Sytuacja pandemiczna uniemożliwia nam już po raz drugi zaproszenie mieszkanek i mieszkańców na wiosenny piknik „Ursynowskie Kwiaty”, tradycyjnie organizowany w maju. Nie chcemy jednak zaprzepaścić ważnego przesłania edukacyjnego tego wydarzenia. Dlatego wraz z partnerami zewnętrznymi organizujemy w tym roku taką samą akcję, wymiany elektroodpadów na sadzonki roślin - mówi Bartosz Dominiak, wiceburmistrz dzielnicy.

  Tak jak w ubiegłych latach, będzie można przynieść elektroodpady i w zamian otrzymać sadzonki do posadzenia na balkonie, działce czy w ogródku. Tym razem akcja odbędzie się jednak nie przy ursynowskim ratuszu, a na parkingu Centrum Handlowego "Ursynów" przy ul. Puławskiej 427 czyli przy hipermarkecie Auchan. Rozpocznie się o godz. 10, a zakończy o 15.

  Co można przynieść?

  Jak informują organizatorzy zbiórce podlegają urządzenia oznaczone znakiem przekreślonego kosza, kompletne i nie zdemontowane. Przyjmowane sprzęty będą podzielone na kategorie, zgodnie z którymi rozdawane będą kupony na rośliny.

  Możemy przynieść mały sprzęt - np. suszarkę, mikser, toster, wagę kuchenną lub łazienkową, klawiaturę, myszkę, słuchawki, telefon, kamerę, odbiornik radiowy, drona, młynek do kawy czy zabawki elektryczne, a także baterie.

  Przyjmowany będzie też sprzęt o średniej wielkości taki jak: telewizor/monitor, mikrofala, odkurzacz, komputer, laptop, tablet, kuchenka elektryczna, drukarka, wiertaka i inne elektronarzędzia, ekspres do kawy, grill elektryczny, sprzęt muzyczny i sportowy.

  Organizatorzy akcji "Power Flower" są też przygotowani na duży sprzęt, np. lodówkę, pralkę, suszarkę do ubrań, zmywarkę, piekarnik, klimatyzator, kominek elektryczny.

  Za oddane elektroodpady dostaniemy sadzonkę rośliny. Wymiana będzie odbywać się na zasadzie przeliczenia na kupony liczby dostarczonych elektroodpadów:

  • Mały sprzęt = 1 KUPON
  • Średni sprzęt = 2 KUPONY
  • Duży sprzęt = 3 KUPONY
  • 20 sztuk baterii = 1 KUPON

  1 kupon wymieniany będzie na 1 sadzonkę, a jeden mieszkaniec dostanie maksymalnie 5 kuponów. Elektroodpady będą przyjmowane w specjalnym punkcie na parkingu przed Centrum Ursynów. Punkt wydawania kwiatów zostanie zlokalizowany w środku centrum – w pasażu głównym, przy kasach Auchan.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 113

  • 80
   BARDZO PRZYDATNY
  • 5
   ZASKOCZONY
  • 9
   PRZYDATNY
  • 5
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 4
   WKURZONY
  • 8
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Kabat_19 1 4 miesiące temu

   Szkoda że tylko w soboty taka akcja, wiele osób na weekendy wyjeżdża poz miasto i nie ma szans na uczestnictwo w takiej akcji, super by było aby akcja odbywała się w środku tygodnia w godzinach popołudniowych wtedy więcej chętnych by było a sprzętu w domach jest multum. Warto rozważyć robienie takich akcji w tygodniu

   Edytowany: 4 miesiące temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.4013 sekundy
  REKLAMAA2 AUTO WIMAR 01.08.2021 - 31.10.2021