REKLAMAA1-SanGiovanni--01-10----31-10-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. prasowe)

  Często spotykamy się z przekonaniem, że aby spłycić zmarszczki i poprawić jakość skóry, trzeba odwiedzić chirurga plastycznego lub gabinet medycyny estetycznej, by poddać się inwazyjnym zabiegom. Nic bardziej mylnego! W tym artykule chcemy przedstawić alternatywę dla bolesnych metod, którą jest masaż Kobido.

  Masaż Kobido narodził się w Japonii, by odmładzać twarze rodziny królewskiej. Przez lata zarezerwowany tylko dla elit, a obecnie to jedna z najpopularniejszych technik masażu. Na jego temat rozmawiamy z ekspertami z Manicure Artist z Ursynowa.

  Co jest wyjątkowego w tej technice masażu? Czy masażem twarzy naprawdę można odmłodzić skórę?

  Tak, ponieważ nie jest to zwykły powierzchowny masaż, ale praca na głęboko położonych mięśniach twarzy. Dokładnie tam, gdzie zaczyna się problem starzenia, a kremy nie są w stanie zadziałać aż tak głęboko. Rytuał obejmuje masaż tkanek głębokich, relaks, drenaż limfatyczny, część liftingującą oraz akupresurę.

  Jakie efekty możemy zauważyć po masażu?

  Pierwsze pozytywne rezultaty zobaczymy już po pierwszym zabiegu: lepsze napięcie skóry, dotlenienie i odżywienie. Dodatkowo - rozluźnienie spiętych stresem i mimiką mięśni twarzy oraz szyi. Systematyczne masaże przyniosą długotrwałe rezultaty w postaci spłycenia bruzd i zmarszczek, jak również ujędrnimy swoją skórę. Twoje oczy nie będą opuchnięte i zmęczone. Subtelne zmiany na twarzy sprawią, że będzie wyglądała na jędrniejszą i bardziej promienną.

  Co ważne Kobido bazuje na mniej i bardziej intensywnych ruchach masażu, które pozwalają na zmniejszenie napięcia mięśniowego. Wiele mówi się o masażach całego ciała i aktywności fizycznej. Aby utrzymać ciało w dobrej kondycji dokładnie to samo powinniśmy robić z naszą twarzą - pobudzać krążenie, rozluźniać napięte mięśnie i powięź.

  Oczywiście pozytywne skutki masażu nie muszą skupiać się tylko na walorach estetycznych…

  Kobido to wspaniałe doznanie relaksacyjne poprzez rozluźnienie mięśni twarzy i pleców. Obecnie jesteśmy bardzo zestresowani, a to odbija się na naszym zdrowiu. Często nasze mięśnie szczęki są bardzo spięte i bolesne. Prowadzi to do bruksizmu, a w konsekwencji bólu głowy. Kobido uwzględnia również akupresurę, a za jej pomocą możemy stymulować organy wewnętrzne.

  Kobido to jeden z elementów holistycznego dbania o nasze ciało w naturalny sposób. Niezwykle przyjemna alternatywa dla zabiegów z użyciem igieł. Idealna dla osób, które nie mogą lub nie chcą poddawać się inwazyjnym zabiegom. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć z innymi zabiegami kosmetycznymi dobranymi przez specjalistę do potrzeb skóry klienta. Systematyczność w masażu jest bardzo ważna, dlatego poleca się wykonywać go w serii 10 masaży raz w tygodniu.

  Dziękujemy za rozmowę.

  Zarezerwuj godzinę tylko dla siebie i odwiedź salon MANICURE ARTIST we wspaniałej lokalizacji, tuż przy metrze Natolin i przekonaj się o wyjątkowości KOBIDO.

  MANICURE ARTIST

  Artykuł załadowany: 0.2749 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-11-2020