REKLAMAA1 BORAMED-stała-główna_strona
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  REKLAMA

  Już w niedzielę pierwszy wykład z cyklu Ursynowskiej Akademii Zdrowego Stylu Życia. Jak karmić dziecko? Czy sól szkodzi? Jaka jest rola wody w codziennej diecie? Przed nami obalanie mitów żywieniowych - 6 terminów spotkań i 12 darmowych wykładów.

  Większość z nas ochoczo przyznaje, że jedzenie to przyjemność. Często jednak zastanawiamy się, co jest prawdą, a co tylko mitem - odżywianie jest pełne tajemnic, które warto zgłębić dla własnej korzyści. 

  - Projekt stanowi odpowiedź na potrzeby mieszkańców Ursynowa - osób aktywnych fizycznie, chcących zdobywać aktualną, rzetelną wiedzę na temat zasad prawidłowego żywienia od najwyższej klasy specjalistów - mówi przewodnicząca rady dzielnicy Teresa Jurczyńska-Owczarek, jedna z inicjatorek wykładów.

  Pierwsze spotknie odbędzie się już 19 marca. Dowiemy się, czym różnią się dawne zasady i przyzwyczajenia żywieniowe od tych, które znamy dziś. Drugi wykład pomoże nam zrozumieć fakty i mity diet odchudzających. Cykl obejmie 6 spotkań i 12 wykład - zawsze 2 tematy. 

  Spotkania kierowane są do wszystkich - mężczyźni, kobiety, dzieci i seniorzy - nikt nie zostanie pominięty, każdy dowie sie czegoś ciekawego nowego. Wykłady prowadzić będą eksperci z Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka ursynowskiej SGGW.

  - Wiedza z wykładów pomoże słuchaczom, ale może być też przekazana członkom rodziny, znajomym - to powinno wpłynąć na zmianę zwyczajów żywieniowych - dodaje Teresa Jurczyńska-Owczarek.

  Terminy i miejsca wszystkich wykładów - są darmowe:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~szpieg z krainy lublina 2 ponad rok temuocena: 60% 

   Jurczyńska-Owczarek? Wietrze podstęp.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Mama 1 ponad rok temuocena: 100% 

   Fajna akcja warto skorzystać.

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.1243 sekundy
  REKLAMAA2-ORTODONCJA-od-01-03-2018-do-30-04-2018