REKLAMAA1-AD-BUD--01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 września 2018, 12:50

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (grafika własna)

  Wybory samorządowe już za miesiąc. Świetnym uzupełnieniem kampanii kandydatów jest reklama na największym ursynowskim portalu internetowym - Haloursynow.pl. Dla komitetów wyborczych mamy specjalną ofertę!

  Prawie pół miliona odsłon miesięcznie, rzesze wiernych czytelników i najskuteczniejsza reklama. Dla komitetów wyborczych i wszystkich kandydatów w wyborach samorządowych, startujących na Ursynowie dział sprzedaży Haloursynow.pl przygotował ofertę dedykowaną.

  Już od dziś dla wszystkich komitetów dostępne są atrakcyjne pakiety reklamowe, skrojone pod potrzeby kandydatów. Dobrze eksponowane banery, artykuły sponsorowane czy wywiady z kandydatami - w tych formach reklamy Haloursynow.pl się specjalizuje!

  Docieramy do szerokiego grona odbiorców - jesteśmy największym i najbardziej opiniotwórczym lokalnym portalem w dzielnicy Ursynów, oraz jednym z największych portali w Warszawie. Pod względem zasięgu już dawno prześcignęliśmy wszystkie lokalne gazety.

  Codziennie czyta nas kilkanaście tysięcy osób, ponad 75% czytelników wchodzi na nasze strony bezpośrednio lub z referencji i wyszukiwań. Więcej o statystykach portalu i grupie docelowej na naszej stronie.

  KLIKNIJ PO SPECJALNĄ OFERTĘ DLA KANDYDATÓW I KOMITETÓW WYBORCZYCH, i zamów reklamę zanim zrobią to inni! Kontakt z działem sprzedaży: reklama@haloursynow.pl lub tel. 602 802 401.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 11

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 2
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW
  Artykuł załadowany: 0.1792 sekundy
  REKLAMAA2-Colorissimo-14-06----29-06-2019