REKLAMAA1-CUK-od-14-12-2017-do-14-02-2018
    ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

    (mat. promocyjne)

    Naszą energią są przede wszystkim ludzie!

    Dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku z branży energetycznej Elektrometal Energetyka SA (www.elektrometal-energetyka.pl) poszukuje kandydatów do pracy w Dziale Produkcji na stanowisko:

    Pracownik Działu Produkcji

    Miejsce pracy: Warszawa - Ursynów

    Opis stanowiska:

    • montaż konstrukcji blaszanych i skrawanych;
    • składanie podzespołów;
    • bezpośrednia obsługa maszyn produkcyjnych

    Wymagania:

    • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne;
    • sprawność manualna i dokładność;
    • odpowiedzialność, sumienność, rzetelność

    Oferujemy:

    • stabilność zatrudnienia
    • pracę w dynamicznym zespole;
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
    • atrakcyjny system wynagradzania;

    Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swojego CV na adres mailowy:

    biuro@elektrometal-energetyka.pl

    lub prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 661 981 208

    (ogłoszenie płatne)

    Artykuł załadowany: 0.074 sekundy