REKLAMA
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (ONICO/J. Wójcikowski)

  REKLAMA

  Skończyły się wakacje dla siatkarzy ONICO Warszawa. W Arenie Ursynów wzięli udział w wyczerpującym treningu po przerwie wakacyjnej.

  W ćwiczeniach uczestniczyło ośmiu graczy: Bartosz Kwolek, Wojciech Włodarczyk, Guillaume Samica, Andrzej Wrona, Jakub Kowalczyk, Jan Nowakowski, Sebastian Warda i Jędrzej Gruszczyński. 

  Zajęcia poprowadził Fabio Storti, zastępca trenera. Szkoleniowiec Stephane Antiga przebywa obecnie na zgrupowaniu reprezentacji Kanady, którą prowadzi. Ćwiczenia obserwował także były siatkarz i obecny dyrektor sportowy, Paweł Zagumny. 

  Powrót z wakacji zawsze jest trudny, a sportowcy wylewali z siebie na treningach siódme poty. Ćwiczyli nie tylko w hali, ale także na siłowni. Wzięli też udział w testach medycznych. 

  - Daliśmy chłopakom ostro w kość - powiedział dziennikarzom strony onicowarszawa.pl dyrektor sportowy Paweł Zagumny, który przez dwa lata występował w warszawskim zespole jako zawodnik. 

  Po treningu najbardziej rozchwytywanym sportowcem był Andrzej Wrona, nowy kapitan drużyny.

  - Mam nadzieję, że po sezonie koledzy będą mogli stwierdzić, że dobrze wywiązałem się z powierzonych obowiązków - mówił mistrz świata z 2014 r. 

  W klubie zapewniają, że najbliższe treningi też będą intensywne. Wszyscy liczą na poprawę dziewiątego miejsca w lidze, które ONICO zajęło w poprzednim sezonie. 

  Przed wkroczeniem w tryb ligowy, warszawskich siatkarzy czeka seria sparingów. Pierwszym przeciwnikiem będzie Jastrzębski Węgiel, brązowy medalista minionych rozgrywek.

  Przypomnijmy, od ubiegłego sezonu inżynierowie nie grają już w Arenie Ursynów a w hali Torwaru. Treningi nadal odbywają się przy Pileckiego.

  ZOBACZ ZDJĘCIA Z TRENINGU W ARENIE URSYNÓW:

  zdjęcia: J. Wójcikowski/ONICO

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.1216 sekundy
  REKLAMAA2_WorkingBalance_od16-03-do-17-06-2018