REKLAMAA1-PAAR-(X2)-19-08----18-09-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (facebook/Chaoran-Zuo)

  Doskonała propozycja na karnawałowy wieczór. W Domu Kultury SBM „Imielin” na miłośników muzyki klasycznej czeka w niedzielę Gala Operetkowa na Trzech Tenorów i Sopran. Wstęp wolny, ale potrzebne będą wejściówki.

  „Usta milczą dusza śpiewa”, „Wielka sława to żart”, „O sole mio” czy „Granada” - wielkie przeboje zabrzmią na scenie imielińskiego domu kultury. Arie operowe i operetkowe będą się przeplatać z popularnymi pieśniami włoskimi takimi jak sycyliany czy pieśni neapolitańskie.

  Jak zapowiadają organizatorzy Gala Operetkowa to 80-minutowe muzyczne show, które porwie publiczność do wspólnego muzykowania, wywołujące radość i uśmiech na twarzy. Na scenie pojawią się gwiazdy polskich scen operowych i operetkowych. Wystąpi trzech tenorów: Jarosław Wewióra, Tomasz Świerczek, Chaoran Zuo oraz sopranistka Beata Witkowska-Glik. Piątce śpiewaków towarzyszyć będzie kwartet fortepianowy.

  - Mamy bardzo dużą scenę, na której będzie się wiele działo. Liczymy jak zwykle na duże zainteresowanie mieszkańców Ursynowa, którzy wiedzą, że zawsze przygotowujemy dla nich wspaniałe widowiska - mówi Małgorzata Wiercińska z Domu Kultury "Imielin".

  Bezpłatne karty wstępu można odbierać w Domu Kultury "Imielin" przy ul. Dereniowej 6, gdzie już w niedzielę, 27 stycznia o godz. 18:00 odbędzie się Karnawałowa Gala Operetkowa na Trzech Tenorów i Sopran. 

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 7
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.2725 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019