REKLAMAA1-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ30 stycznia 2019, 15:46

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Zdjęcia i video ze ślubu to doskonała pamiątka. Zadbajmy o to, aby zatrudnić profesjonalistów, którzy wykonają fantastyczną robotę.

  Gdzie szukać profesjonalistów

  Jeśli do tej pory po prostu nie natknęliśmy się na reklamę tego czy innego fotografa to znaczy, że po prostu mieliśmy pecha. Chociażby w stolicy konkurencja usług jest ogromna. W sieci znajdziemy ponad 1200 ofert profesjonalistów – jak podaje lista fotografów ślubnych w Warszawie. Podobnie jest w innych dużych miastach. Warto wspomnieć, że zazwyczaj profesjonaliści są mobilni i skłonni przyjechać z jednej miejscowości do drugiej. Dlatego naprawdę jest gdzie i kogo szukać. Można sprawdzić bazy fotografów, profile na Facebooku i w innych mediach społecznościowych, portfolio na stronie. Dobrym pomysłem jest także podpytanie znajomych, jeżeli już sami mieli do czynienia z tym tematem.

  Jak kształtuje się cennik?

  Cennik fotografa czy kamerzysty zależy od kilku czynników. Przede wszystkim znaczenie ma zakres usług. Dodatkowe propozycje kamerzystów wiążą się z wyższymi kosztami usługi, łatwo to jednak sprawdzić już na etapie poszukiwań, wyszukując stron, na których umieszczane są przez nich oferty. To samo tyczy się fotografów. W przypadku niektórych usług warto się skupić i wybrać je tak, by nie przepłacać. Da się bowiem te koszty ograniczyć, wybierając rozsądnie. Jakie mogą być te dodatkowe usługi? Na przykład dłuższy czas kręcenia czy fotografowania. Czasem też Młoda Para prosi o specjalną sesję portretową podczas wesela – dzięki niej można mieć pewność, że każdy z gości znajdzie się na zdjęciach. Dodatkową usługą, za którą trzeba więcej zapłacić będzie też dojazd z dalekiej miejscowości – dlatego też warto szukać profesjonalistów bardziej lokalnie. Czasem też dobrze postawić jest na kogoś początkującego, mniej znanego. Może okazać się niezwykle utalentowaną osobą, a koszty będąc stanowczo niższe.

  Sesja narzeczeńska

  Stosunkowym trendem jest wykonywanie nie tylko zdjęć czy filmu podczas ślubu i wesela oraz w ramach stylizowanej sesji po ślubie, ale także realizacja sesji narzeczeńskiej. Zdjęcia z tej sesji często wędrują później na zaproszenia ślubne, mogą też być elementem podziękowań dla najbliższych. Taką sesję realizuje się w miejscach bliskich Młodej Parze. Często obejmuje ona także krótki filmik, nierzadko humorystyczny. To wyjątkowe pamiątki tego wspaniałego czasu, jakim jest narzeczeństwo.

  Trendy

  Jakie są trendy w wykonywaniu sesji? Silny jest ten romantyczny – zdjęcia w wyjątkowych okolicznościach przyrody, nad jeziorem, w górach, na plaży. Z drugiej strony, coraz większą popularność zyskują sesje nowoczesne – miejskie. Wykorzystuje się do nich te wszystkie miejsca, które stanowią fantastyczne, urbanistyczne tło - na przykład murale, mosty, wiadukty. W tych sesjach można pozwolić sobie nawet na luźniejszą stylizację Pary Młodej.
  Nowym trendem są także sesje humorystyczne – Para Młoda pędząca przez miejski park na rowerach, kolorowe trampki wystające spod sukni ślubnej, rekwizyty - te elementy mogą znaleźć się na zdjęciach czy nagraniach. Wszystko zależy od naszych gustów i upodobań. Sesja ślubna ma być pamiątką przede wszystkim dla nas, pamiątką, do której z chęcią będziemy wracać – warto o tym pamiętać.

  Dzień ślubu to jedyny taki dzień w życiu, dlatego pamiętajmy, aby zadbać o piękne wspomnienia. Wybór usług ułatwia dziś internet: w sieci znajdziemy zarówno bazy fotografów, jak i oferty wideofilmowania ślubu

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2499 sekundy
  REKLAMAA2-KUCHAREK6-(X2)--20-07----20-10-2019