REKLAMAA1 AUCHAN 01.07.2022 - 31.12.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 sierpnia 2022, 09:57

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Zarządzanie zasobami ludzkimi czy wdrażanie nowych procesów biznesowych wymaga dzisiaj inteligentnych rozwiązań cyfrowych. Nowoczesny system informatyczny jest kluczem do zdobycia dobrej pozycji w walce z konkurencją. Nie chcesz przegrać tego wyścigu, prawda? Aby temu zapobiec, specjaliści stworzyli oprogramowanie ERP SAP, zostań więc z nami chwilę i dowiedz się czegoś więcej na ten temat.

  System ERP, czyli Enterprise Resource Planning

  System SAP ERP jest gwarantem funkcjonalności na wszystkich poziomach doskonalenia procesów produkcyjnych. Chodzi również o planowanie zasobów przedsiębiorstwa na przyszłość. Integracja systemów IT przyczynia się do tego, że w tym zakresie typowe mechanizmy zarządzania firmą stają się mniej skuteczne. Natomiast dobrze zaprojektowane narzędzia cyfrowe cechują się dużo szybszym przetwarzaniem informacji, dzięki czemu analiza sytuacji w firmie staje się bardziej wydajna, co z kolei ułatwia podejmowanie decyzji.

  W efekcie właściciele firm mogą liczyć na lepszy wskaźnik wzrostu efektywności procesów gospodarczych oraz bardziej produktywne działanie wszystkich obszarów przedsiębiorstwa, od pozyskiwania nowych klientów po zarządzanie łańcuchem dostaw. Głównym zadaniem systemów ERP jest osiągnięcie tego właśnie stanu satysfakcji płynącego ze świadomości, że w swoim przedsiębiorstwie wykorzystuje się 100% potencjału. Jeśli chcesz bliżej poznać oprogramowanie SAP ERP, zajrzyj na stronę - https://altab.pl/system-erp-sap/ i zarezerwuj bezpłatną prezentację.

  Oprogramowanie SAP HANA

  To esencja tego, z czym powinien kojarzyć się system klasy ERP. Platforma HANA jest inteligentnym systemem analiz i raportów generowanych na podstawie technologii In-Memory. Firma SAP stworzyła HANA z myślą o użytkowniku, któremu trzeba od czasu do czasu ułatwić życie, prawda? Dlatego platforma jest niezwykle przejrzysta w użyciu, a przy tym praktyczna i wszechstronna. Pozwala kreować wykresy danych, interaktywne kokpity menadżerskie, analizy sprzedaży i zaopatrzenia... Słowem, biznes chyba jeszcze nigdy nie był tak prosty. Nie wierzysz? Kliknij tutaj: https://altab.pl/sap-business-one/sap-hana/.

  Kadry i płace w systemie ERP

  Rozwiązania SAP Business to również R2Płatnik, czyli zintegrowany program kadrowo-płacowy. To atrakcyjny niezbędnik użyteczny zwłaszcza dla dużych i średnich firm, gdzie istnieje potrzeba prowadzenia wspólnej bazy danych dla kilku oddziałów. Wdrożenie systemu SAP pomoże usprawnić wszelkie sprawy związane z rekrutacją, ewidencją personelu, skarbówką, ZUS, itd. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj: https://altab.pl/rozszerzenia/r2platnik-kadry-i-place-w-sap-business-one/.

  Altab

  Adres firmy:
  Wręczycka 11a,
  42-200 Częstochowa

  Telefon:
  +48 12 333 45 01

  Strona WWW:
  https://altab.pl/

  Artykuł załadowany: 0.3683 sekundy
  REKLAMAA2 DaGrasso 26.08.2022 - 25.11.2022