REKLAMAA1 TEFAL 18.03.2021 - 17.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ29 marca 2021, 14:55 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (OWF)

  Orange Warsaw Festiwal - jeden z największych plenerowych festiwali muzycznych w kraju, odbywający się na ursynowskim Torze Wyścigów Konnych "Służewiec", odwołany. Przez pandemię po raz drugi nie będzie można posłuchać muzyków na żywo. Organizatorzy już szykują się na 2022 rok.

  Festiwal miał się odbyć 4 i 5 czerwca. Na ursynowskim torze zagrać miały takie gwiazdy jak: Tyler, The Creator czy Brockhampton. Ale imprezę właśnie odwołano, o czym dziś poinformowali organizatorzy.

  Kiedy 11 miesięcy temu przekazywaliśmy informację o przełożeniu Orange Warsaw Festival, cały muzyczny świat wierzył, że rok wystarczy, aby poukładać ten pandemiczny chaos. I rzeczywiście - przy coraz większej liczbie zaszczepionych osób już teraz widzimy przyszłość festiwali w jasnych barwach.

  Niestety, dziś wiemy, że nawet przy spełnieniu optymistycznych wariantów zaszczepienia, w panującej obecnie rzeczywistości i uwarunkowaniach międzynarodowych, przygotowanie festiwalu w planowanym terminie nie jest możliwe.

  Oznacza to, że pomimo ogromnej i nieustannej pracy, 2021 będzie rokiem bez OWF

  - napisali organizatorzy OWF do fanów.

  Nowe daty Orange Warsaw Festival to 3-4 czerwca 2022 roku. Dobra wiadomość jest taka, że jeden z headlinerów - Tyler, The Creator oraz Brockhampton, już potwierdzili swój udział edycji przyszłorocznej. A do tego pojawi się wielu nowych artystów, których OWF ogłaszać będzie w nadchodzących miesiącach. 

  Jak przekazali organizatorzy, każdy dotychczas zakupiony bilet zachowuje ważność na nowy termin w 2022 roku.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 7

  • 3
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 3
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3525 sekundy
  REKLAMAA2 Kaar-Med 01.04.2021 - 30-06-2021