REKLAMAA1 SanGiovanni 01.07.2022 - 31.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (GS)

  Ursynowska garażówka mimo pandemii świetnie sobie radziła w ostatnich miesiącach. Za każdym razem przyciąga tysiące poszukiwaczy skarbów. Przed nami ostatnia w tym roku wyprzedaż pod ratuszem. Zapisy dla sprzedających ruszają w tym tygodniu.

  Garażówki organizowane są na Ursynowie od 2017 roku. I od razu zdobyły sympatię mieszkańców. Od września 2018 roku impreza zaczęła odbywać się cyklicznie. W 2019 r. za sprawą projektu do budżetu obywatelskiego "Ursynowska Garażówka" na stałe weszła do kalendarza imprez.

  Wszyscy byli pewni, że w 2020 roku mieszkańcy znów wybiorą tę imprezę w dzielnicowym projekcie. Zabrakło jednak kilku głosów. Później w marcu przyszła pandemia, która ograniczyła możliwości.

  W tym roku dopiero pod koniec sierpnia udało się zorganizować pierwszą imprezę. Ratusz postanowił, że zorganizuje jedynie trzy wyprzedaże. Druga odbyła się w październiku, teraz na początku grudnia czas na kolejną. Ostatnia w tym roku garażówka odbędzie się w niedzielę, 5 grudnia od godz. 12 do 16 na parkingu przed urzędem dzielnicy.

  Podczas wydarzenia będzie można wesprzeć Fundację Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa. Wolontariusze pojawią się z puszkami, do których chętni będą mogli wrzucać datki. Dochody z jednego ze stoisk również zostaną skierowane do podopiecznych hospicjum. Ursynoteka postanowiła sprzedawać książki, które będą jednocześnie cegiełką na rzecz fundacji.

  Jak się zapisać?

  Tak jak przy poprzednich tegorocznych edycjach dzielnica przygotowała na ratuszowym parkingu 170 miejsc. Zgłoszenia można przesyłać od najbliższego piątku, 26 listopada.

  Aby móc wystawić swoje stoisko należy wypełnić i podpisać Kartę Rejestracyjną (dostępną tutaj - ściągnie się plik Word), a następnie wysłać ją na adres: garazowka@ursynow.pl. Oryginał karty trzeba będzie oddać organizatorowi w dniu garażówki. Można się także zarejestrować osobiście w urzędzie dzielnicy przy al. KEN 61 (w dni powszednie, w godz. 8-16).

  - Po otrzymaniu ważnego zgłoszenia urząd przekaże wystawcy informację o numerze jego stanowiska na parkingu. Wpisy na listę wystawców dokonywane będą według kolejności zgłoszeń - informuje ratusz.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 28

  • 18
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 3
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4461 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022