REKLAMAA1-TEFAL  01.01.2021 - 01.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Krewki Ursynów)

  W sobotę, 29 listopada ostatnia w tym roku zbiórka krwi organizowana przez klub Krewki Ursynów. Organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo krwiodawców. Będzie też mała uroczystość.

  W sobotę w godzinach 9:00-14:00, na parkingu przy ursynowskim ratuszu po raz kolejny będzie można oddać krew. To już jedenasta w tym roku zbiórka organizowana przez klub honorowych dawców krwi "Krewki Ursynów", który znany jest ze swojego zaangażowania na rzecz krwiodawstwa.

  Będzie bezpiecznie

  Ekipa Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie zadba o bezpieczeństwo honorowych dawców. Obowiązywać będą zasady, które pomogą ustrzec się przed koronawirusem podczas oddawania krwi: mierzenie temperatury, wywiad lekarski, odstępy między oczekującymi.

  Krwiodawcy, którzy mają objawy choroby lub które miały kontakt z zakażonymi powinny odpuścić sobie najbliższą zbiórkę. Ze względu na pandemię nie będzie można dopisać się do listy potencjalnych dawców szpiku.

  Krewki Ursynów doceniony

  Klub Honorowych Dawców Krwi Krewki Ursynów działa od 2017 roku. Został założony przez trójkę honorowych dawców: Tomasza Mazura, Jacka Okraszewskiego oraz Macieja Mackiewicza. Dzisiaj zrzesza ok. 70 osób. W zeszłym roku udało im się zebrać prawie 311 litrów krwi.

  Jednemu z założycieli i prezesowi klubu Jackowi Okraszewskiemu podczas sobotniej zbiórki zostanie wręczona Odznaka Honorowa Zasłużonego dla Warszawy.

  - Jacek jest nie tylko wspaniałym prezesem, wzorem do naśladowania, ale przede wszystkim jest dobrym człowiekiem i naszym przyjacielem. Jego uśmiech, poczucie humoru i pogoda ducha przyciągają krwiodawców na zbiórki krwi jak wielki magnes. Dzięki Jackowi praca na rzecz potrzebujących krwi jest prawdziwą przyjemnością – tak o Okraszewskim mówi współzałożyciel klubu Maciej Mackiewicz.

  Zbiórka krwi pod urzędem dzielnicy będzie ostatnią w tym roku. Patronem medialnym zbiórki jest portal Haloursynow.pl.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

  • 2
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3935 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021