REKLAMAA1 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ24 stycznia 2020, 09:34

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Z problemem nadmiernej wilgotności w mieszkaniu boryka się wielu z nas. Częstym przypadkiem jest zła wentylacja budynku, która prowadzi do skumulowania się wilgoci wewnątrz pomieszczeń. Skrajnym lecz niestety częstym przypadkiem jest zalanie budynku wskutek awarii sieci wodno-kanalizacyjnej. Firma RENTAL point oferuje kompleksowe usługi z zakresu osuszanie budynków Warszawa.

  Optymalna wilgotność powietrza w mieszkaniu to 40%-60%

  Ogólnie przyjętą normą jest utrzymanie wilgotności względnej powietrza na poziomie 40-60%. Optymalna temperatura w mieszkaniu to 20-22 stopni C (18 stopni C w sypialni). Zachowując te parametry możemy uniknąć wielu problemów, a nasze samopoczucie będzie w najlepszej kondycji. Dotyczy to również miejsc pracy jak i pomieszczeń, w których spędzamy wolny czas. Wilgotność powietrza wynosząca powyżej 70% w połączeniu z temperaturą pokojową stanowi środowisko do rozwoju grzybów i pleśni. Usługa wynajem osuszaczy Warszawa pozwala uniknąć szkodliwego działania wilgoci i utrzymać optymalną wilgotność powietrza.

  Osuszanie z wilgoci technologicznej (budowlanej)

  W warunkach budowlanych najwięcej wody używa się przy pracach wykończeniowych, takich jak: tynkowanie, wylewki, kładzenie gładzi szpachlowych. Jej naturalne wyschnięcie w krótkim czasie, w szczególności w naszej strefie klimatycznej, jest utrudnione. Bardzo często czas oczekiwania na możliwość prowadzenia dalszych prac powoduje znaczne wydłużenie czasu budowy i wiąże się z dodatkowymi kosztami, włącznie z płaceniem kar umownych za przekroczenie terminów.

  Wypożyczalnia osuszaczy RENTAL point Warszawa jest w stanie przyśpieszyć proces budowy i skrócić jej termin w zależności od wielkości obiektu i stosowanych w nim materiałów wykończeniowych. Do prowadzenia prac budowlanych w okresie zimowym stosuje się mobilne nagrzewnice powietrza. Usługa wynajem nagrzewnic Warszawa wychodzi na przeciw tym potrzebom.

  Osuszanie po zalaniu Warszawa

  Jednymi z najczęstszych zgłoszeń do firm ubezpieczeniowych są szkody wyrządzone przez wodę. Nie należy wtedy bagatelizować problemu uznając, że "jakoś to będzie" a woda przecież w końcu wyparuje. Zalane mieszkanie nie zawsze od razu ukazuje skalę problemu. Są sytuacje, w których procesy rozwoju pleśni i drobnoustrojów pojawiają się z czasem. Podobnie z podciąganiem kapilarnym wody przez ściany. Wpływa to destrukcyjnie na konstrukcję budynku oraz zdrowie jego mieszkańców. Specjalistyczny sprzęt osuszający firmy RENTAL point pozwala wydobyć wilgoć ze ścian jak również głębszych stref konstrukcji budynku. Pomiary wilgotności wykazują miejsca dotknięte zalaniem i pozwalają śledzić postęp realizacji usługi osuszanie po zalaniu Warszawa. W ramach usługi zapewniona jest również dostawa, instalacja i demontaż urządzeń oraz pełna dokumentacja dla celów odszkodowawczych.

  Artykuł załadowany: 0.3101 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021