REKLAMAA1 DZIELNICA BUDZET 24.06.2022 - 30.06.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 stycznia 2022, 12:24

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Jest kilka sposobów, by ograniczyć koszty i zmniejszyć nakład wysiłków, przedsięwziętych w celu instalacji oświetlenia podsufitowego w nowych lub odświeżanych pomieszczeniach mieszkalnych. Jednym z nich jest porzucenie koncepcji budowy sufitu podwieszanego na całej powierzchni sufitu i zaangażowanie takich elementów konstrukcyjnych, jak listwa oświetleniowa LED i specjalnie przygotowany do niej gzyms LED.

  Gzyms LED - dwie funkcje jednocześnie: doświetlenie sufitu i dekoracja pomieszczenia

  Wykorzystując gzyms LED, jesteśmy w stanie uatrakcyjnić wygląd sufitu tak, by dobrze dobranym kształtem przyciągał wzrok. Równocześnie, montowalna na nim listwa oświetleniowa, doświetli nam te obszary naszego pomieszczenia, które zazwyczaj – przy zastosowaniu oświetlenia tradycyjnego – były ignorowane. Lampy wiszące bowiem, zazwyczaj kierowały strumień światła na pewną cześć podłogi lub częściowo ścian. Poza tym listwa oświetleniowa z powodzeniem jest w stanie spełniać role oświetlenia głównego, jeśli tylko chcemy uniknąć silnego snopu oświetlenia np. wieczorową porą.

  Oświetlenie LED i jego niezaprzeczalne atuty

  Gzyms LED zastosowany podczas ostatnich prac wykończeniowych jest o wiele mniej kosztownym rozwiązaniem, niż cały sufit podwieszany. Każdy budowlaniec powie nam także, że jest także niekłopotliwy w trakcie instalacji. Dokonać jej możemy względnie samodzielnie, jeśli tylko mamy trochę czasu i cierpliwości do montażu.

  Gzyms LED przysufitowy możemy także zamontować tak, by listwa oświetleniowa rzucał światło w dół pomieszczenia lub w górę, na sufit. Gzyms LED znakomicie ukryje nam niezbyt przyjemny widok prowadnic karniszy zasłon. Taki gzyms LED będzie nieco odstawał od płaszczyzny ściany, tak by zasłony mogły się swobodnie przemieszczać.

  Listwa oświetleniowa i gzyms LED – prostota samodzielnego montażu

  Do montażu nie są niezbędne żadne specjalistyczne narzędzia, zastąpi je bowiem dobrej jakości klej montażowy. Gzyms LED wyprodukowany jest z masy styropianowej wysokiej jakości i jako taki jest łatwo podatny na docinanie i przyklejanie do ściany lub sufitu. Z kolei listwa oświetleniowa bezproblemowo da się umiejscowić w specjalnym rowku montażowym, uformowanym już na etapie produkcji na każdym odcinku gzymsu.

  Artykuł załadowany: 0.3883 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022