REKLAMAA1-AUCHAN-01-01----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ19 marca 2019, 12:17 komentarzy 1

  Marta Siesicka-Osiak

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Taniec to dla nich pasja i sposób na odpoczynek od szkoły. Młodzi tancerze, pełni zapału i energii, po raz kolejny staną do rywalizacji podczas Dziecięcego Turnieju Tańca Sportowego, który przyciąga na Ursynów uczestników z całej Warszawy i okolic.

  W najbliższą sobotę sala gimnastyczna przy ul. Cybisa 1 zamieni się scenę, a staną na niej młodzi, utalentowani tancerze, rywalizujący solo w kategoriach: Disco, Disco Freestyle, Hip Hop oraz Performing Art Improvisation solo oraz w duetach w kategorii Disco oraz Hip Hop.

  - Zgłosiło się ponad 500 uczestników. Jest to turniej, który cieszy się naprawdę dużą popularnością wśród tancerzy z całej Warszawy i nie tylko. Między innymi dlatego, że rozgrywany jest na różnych poziomach zaawansowania z uwzględnieniem wieku - mówi Jacek Sennewald z Hand to Hand, organizator zawodów.

  Celem imprezy jest wyłonienie najlepszych tancerzy w poszczególnych poziomach, popularyzacja tańca wśród dzieci i młodzieży, jako formy aktywnego wypoczynku oraz zachowań fair play, a także konfrontacja i wymiana pomysłów oraz doświadczeń pomiędzy klubami i trenerami.

  Do zawodów zgłaszają swoich podopiecznych szkoły tańca, szkoły podstawowe i kluby sportowe, zdarzają się także indywidualne zgłoszenia. W tej edycji najmłodszy tancerz ma 5 lat, a najstarszy 18.

  Uczestnicy chwalą sobie to, że turniej rozgrywany jest w blokach, co oznacza, że młodzi tancerze nie muszą czekać na wyniki i dekorację do końca całego wydarzenia. Wręczenie dyplomów i trofeów odbywa się kilka razy w ciągu dnia.

  Na widowni zasiadają zazwyczaj rodziny i przyjaciele występujących, którzy gorąco dopingują zawodników. Ale także sąsiedzi z Ursynowa są mile widziani! Turniej odbędzie w sali SP 313 przy ul Cybisa 1, w godz. 9:30 – 17:00. Wstęp wolny.

  W GALERII ZDJĘCIA Z UBIEGŁOROCZNEGO TURNIEJU:

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 29

  • 16
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 4
   PRZYDATNY
  • 5
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  1Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~rem 1 ponad rok temu

   Ciekawe gdzie auta uczestników zaparkują? Armagedon w okolicy Cybisa 1

   Edytowany: ponad rok temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.3176 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-06----30-06-2020