REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-02----29-02-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Sześć spotkań, zacięta rywalizacja, dobra zabawa i łączenie pokoleń. Zakończyła się tegoroczna edycja Grand Prix Ursynowa w Pływaniu. Zwycięzcy otrzymali nagrody i puchary. Obiecali też, że nie porzucą swojej pasji - pływania!

  Najstarsza, największa w Warszawie, z najlepszą atmosferą. Tych naj, naj w przypadku Grand Prix w Pływaniu - imprezy organizowanej przez Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji - można wymieniać długo. Także w tym roku dopisała frekwencja. Do rywalizacji na każdym z sześciu mityngów stawało grubo ponad 150 osób, a niekiedy nawet 200. Najmłodsi mają 5 lat, najstarsi to 90-latkowie.

  - Pływam od 40 lat, najpierw jako zawodnik, późnie hobbystycznie. Ponadto biegam, brałem udział w maratonach. To dla mnie przyjemność i radość życia - wyznaje 79-letni Zbigniew Duszyński, zwycięzca Grand Prix w kategorii M-76+.

  Z kolei dla wielu namłodszych uczestników mityngi na pływalni przy Hirszfelda były pierwszymi zawodami, w których brali udział.

  - Bardzo lubimy pływać. Na pewno będziemy to dalej robić! - zapewniają bracia Michał i Mikołaj Piwowarscy. Bo ursynowskie mistrzostwa przyciągają całe rodziny. Pływają rodzeństwa, rodzice, przyjaciele. Na basenie zawiązują się też znajomości.

  - Wszystko przebiegało bardzo sprawnie. Protestów nie było, co mnie bardzo cieszy. Serce rośnie, gdy się patrzy na uczestników mistrzostw, i to jak ta impreza przez lata się rozrosła - mówi Wiesław Krzemiński z Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji.

  Kolejna, dwudziesta trzecia edycja wystartuje zapewne w styczniu. Zapisy ruszają wcześniej - przed końcem roku. Warto pamiętać o tym, że mamy na Ursynowie największą amatorską imprezę pływacką, na której rodzą się przyszłe talenty pływackie na miarę Otylii Jędrzejczak!

  VIDEO: Gala Grand Prix Ursynowa w Pływaniu

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2824 sekundy
  REKLAMAA2-SMB-Ursynów--31-01----29-02-2020