REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ5 grudnia 2019, 20:45 komentarzy 1

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹
  Keep Going Group - inkubator przedsiębiorczości, biuro rachunkowe

  Keep Going Group - inkubator przedsiębiorczości, biuro rachunkowe (mat. prasowe)

  Prowadzenie własnej działalności jest nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza w przypadku firm takich jak startupy, które chcą wprowadzić na rynek nowe produkty i oprzeć swoją działalność o nowy model biznesowy. Dane GUS wskazują, że 26% z nich upada w ciągu pierwszego roku. Wiele startupów nie przetrwa nawet pierwszej styczności z rynkiem - a to przecież dopiero początek trudnej drogi przedsiębiorcy! 

  Własny biznes wymaga wielokierunkowych działań wolnych od błędów, ponieważ te mogą zaważyć na sukcesie firmy i jej sytuacji finansowej. Jedną z kwestii, o którą trzeba zadbać mając swój biznes, jest jego rachunkowość, a to budzi zwykle najwięcej obaw. Rozwijając startup będziemy działać w pętli lean - zbierania informacji, uczenia się na danych, a następnie poprawiania kierunku rozwoju startupu. Takie działania wymagają również doskonałej kontroli finansów. Pojawia się więc pytanie, jak wybrać biuro rachunkowe dla startupu, by uzyskać profesjonalne wsparcie, eliminujące wszelkie błędy?

  Biuro rachunkowe pod inkubatorem przedsiębiorczości

  Szukając biura rachunkowego dla startupu trzeba przede wszystkim brać pod uwagę tylko te, które specjalizują się w rozliczaniu i prowadzeniu projektów o charakterze startupów czy fintechów. Prowadzenie księgowości oraz rozliczanie takich podmiotów gospodarczych wymaga specjalistycznej wiedzy, która musi być na bieżąco aktualizowana i uzupełniana, a także doświadczenia, które pomoże księgować i optymalizować finanse w sposób zgodny z literą prawa. W inkubatorze przedsiębiorczości Keep Going Group, oprócz specjalistów z dziedziny księgowości, mamy dostęp do konsultacji w zakresie marketingu, prawa, czy testowania modeli biznesowych.

  W czym powinno być biegłe biuro rachunkowe startupu?

  Startupy to bardzo często projekty IT, które opierają swoje działanie o aplikacje mobilne. Biuro powinno być więc biegłe w zakresie rozliczania dochodu z takich źródeł. Ponadto ważne jest doświadczenie w rozliczaniu transakcji walutowych. Wiele ze startupów korzysta z zewnętrznych źródeł finansowania - to również stawia dodatkowe wymagania księgowe, jak raportowanie zarządcze czy prowadzenie oddzielnej ewidencji kosztów.

  Kompleksowość i terminowość usługi

  Przy wyborze biura rachunkowego dla startupu ważna jest również kompleksowość i terminowość świadczonych przez niego usług. W prowadzeniu księgowości istotne jest aby wszystkie rozliczenia odbywały się zgodnie z prawem i w wymaganych terminach. Biuro rachunkowe zajmie się prowadzeniem księgowości w zakresie: księgi przychodów i rozchodów (KPiR), ryczałtu, czy ksiąg handlowych (pełnej księgowości). Obejmuje swoją opieką również kwestie kadr, czy nawet obsługi rachunków bankowych. Korzystając z inkubatora przedsiębiorczości Keep Going Group możesz pracować skutecznie, a nie ciężko!

  Pakiet benefitów

  Korzystając z biur rachunkowych zazwyczaj opłacamy tylko jedną usługę. Sprawa wygląda zupełnie inaczej przy inkubatorze, gdzie otrzymujemy pakiet benefitów. Jest to niezwykle ciekawa i przydatna oferta, ułatwiająca zaistnienie na rynku. To szereg usług darmowych bądź w atrakcyjnych cenach, dzięki którym wszystko czego potrzebuje przedsiębiorca, znajduje się w jednym miejscu.

  Wśród benefitów znajdziemy między innymi:

  • doradztwo prawne i marketingowe,
  • sesje mentorskie i szkolenia,
  • pakiet RODO,
  • dostęp do wzorów dokumentów i regulaminów,
  • dostęp do różnych narzędzi online,
  • dostęp do sieci partnerskiej,
  • zniżki na usługi innych członków inkubatora.

  Szukasz księgowości dla swojej firmy w Warszawie? Sprawdź inkubator przedsiębiorczości Keep Going Group!

  Keep Going Group - inkubator przedsiębiorczości, biuro rachunkowe

  Artykuł załadowany: 0.2197 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni—01-08—-31-08-2020