REKLAMAA1-AUCHAN-02-07----31-12-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (pixabay.com)

  Niewiele trzeba, aby pomóc innym w biedzie. Czasami wystarczy przejrzeć szafę, albo kupić dodatkowy kilogram cukru. Organizatorzy kolejnej w tym roku zbiórki zapraszają w sobotę na parking przy ul. Gandhi. Dary trafią aż do trzech ośrodków dla najuboższych.

  Kilkanaście dni przed Bożym Narodzeniem znów nadarza się okazja, by podzielić się z innymi. Po raz trzeci Fundacja Alter Ego będzie zbierać odzież zimową oraz obuwie dla dorosłych i dzieci. Potrzebne są też koce, kołdry i pościel. Można będzie przynieść też żywność długoterminową, np. kawę, cukier i konserwy oraz środki czystości.

  - Jeśli ktoś ma na przykład zabawki, pluszaki, naczynia, garnki, sztućce to też chętnie przyjmiemy.
  W godzinach zbiórki będzie także możliwość odbioru darów bezpośrednio z miejsca zamieszkania darczyńców, jeśli ktoś nie dysponuje swoim transportem. Wystarczy wcześniej zgłosić taką potrzebę na nr 503 393 899 -
  informuje współorganizator zbiórki Krzysztof Bendkowski.

  Wszystkie dary trafią do trzech placówek: działającej na Ursynowie Misji Pomocy "Nowe Pokolenie Warszawa", do ośrodka "Tylko" prowadzonej przez Caritas Archidiecezji Warszawskiej oraz stowarzyszenia "Homeless", opiekującego się osobami bezdomnymi w przejściu pod ul. Puławską.

  Zbiórka "Otwórz Szafę - pomóż potrzebującym" odbędzie się na parkingu przed kortami przy ul. Gandhi w najbliższą sobotę, 7 grudnia, w godz. 12:00-16:00.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 17

  • 15
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3376 sekundy
  REKLAMAA2-BONAVERBA--01-09----30-10-2020