REKLAMAA1-AD-BUD--01-04----30-06-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 października 2018, 11:53 komentarzy 4

  (AŁ)

  To był koncert, którego długo nie zapomną ursynowscy seniorzy. To właśnie dla nich zaśpiewała Alicja Majewska swoje największe przeboje i piosenki z nowej płyty. Sala Multikina dosłownie pękała w szwach.

  Pół tysiąca osób przyszło zobaczyć, a przede wszyskim posłuchać Alicji Majewskiej. Darmowy koncert z okazji Tygodnia Seniora przyciągnął prawdziwych fanów artystki.

  - To bardzo dobry pomysł, żeby zrobić koncert dla nieco straszej młodzieży. Też się chcemy bawić, a nie zawsze jest okazja - mówiła pani Teresa.

  Alicji Majewskiej na scenie towarzyszył Włodzimierz Korcz - pianista, akompaniator i jednocześnie autor muzyki do większości jej piosenek oraz muzycy z "Warsaw Opera Quartet". Artystka sama zapowiadała swoje piosenki, czym zjednała sobie publiczność.

  - Wspaniała, urocza kobieta, taka ciepła, widać, że potrafi nawiązać dobry kontakt, na scenie czuje się jak ryba w wodzie. To nic zresztą dziwnego, występuje już od ponad 40 lat - mówił pan Andrzej.

  Nikt z koncertu nie wyszedł rozczarowany, były wszystkie największe przeboje artystki: „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Jeszcze się tam żagiel bieli” oraz „Być kobietą”.

  - Kiedyś dawno temu myślałam, że tak jak w tej piosence, żeby być kobietą, trzeba mieć wielkie kapelusze, biżuterę i chodzić na wernisaże. Dziś wiem, że dla kobiety najważniejsze to mieć przyjaciela - mówiła podczas koncertu Alicja Majewska.

  Publiczność mogła też po raz pierwszy usłyszeć piosenki z jej najnowszej płyty „Wszystko może się stać” z tekstami m.in. Wojciecha Młynarskiego, Jacka Cygana i  Artura Andrusa.

  - Dużo w wykonaniu pani Majewskiej jest aktorstwa, ona bardzo dramatycznie śpiewa, tak że czuje się te emocje. To jest takie miłe wzruszenie i dlatego chciałam poczuć to jeszcze bardziej na żywo i nie zawiodłam się - mówiła pani Krystyna, która wraz z innymi na stojąco oklaskiwała piosenkarkę po koncercie.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 16

  • 13
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 1
   WKURZONY
  • 1
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~zuzka 4 8 miesięcy temu

   Wspaniały koncert! Brawo, to jest to co lubią Seniorzy ! Dziękujemy! Szkoda , że Ursynów nie ma sali z lepszą akustyką , bo ten sam koncert Pani Alicji Majewskiej np. w Teatrze6piętro brzmiał jeszcze wspanialejj ! Ale niedługo budowany przez obecną ekipę burmistrza Kempy Ursynowski Dom Kultury otworzy swoje sale ? Może będzie więcej miejsc na widowni i dobra akustyka ? Narazie dobrze, że mamy to Multikino !

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 0 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~DDD 3 8 miesięcy temuocena: 100% 

   Nie ma darmowych koncertów. Pani Majewska nie zagrała za darmo tylko za 20 000 pln! Bilety były sfinansowane z podatków tych seniorów właśnie. Nic nie jest za darmo panie redaktorze a już napewno nie kultura na Ursynowie.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 3 0 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Kasia7U 2 8 miesięcy temuocena: 67% 

   Seniorzy seniorom. Na tym Ursynowie tylko o seniorach się myśli.

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 2 1 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  • ~Krystian 1 8 miesięcy temuocena: 33% 

   Stara, ale jara!

   Edytowany: 8 miesięcy temu

   odpowiedz oceń komentarz 1 2 wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  Artykuł załadowany: 0.2736 sekundy
  REKLAMAA2-Colorissimo-14-06----29-06-2019