REKLAMAA1-SanGiovanni--01-06----30-06-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Ursynowski Turniej Tenisa Stołowego

  Ursynowski Turniej Tenisa Stołowego (KZ)

  Hala sportowa przy Hawajskiej wypełniła się dziś po brzegi. 120 pasjonatów ping-ponga w różnym wieku zmierzyło się w Ursynowskim Turnieju Tenisa Stołowego.

  Tenis stołowy jest jedną z ulubionych dziedzin sportowych ursynowian. W naszej dzielnicy amatorsko uprawia go kilka tysięcy mieszkańców. I właśnie z myślą o takich osobach Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji cyklicznie organizuje turniej amatorów. Dziś odbyła się kolejna edycja zawodów.

  Zawodnicy zmierzyli się w pięciu kategoriach wiekowych. Podziwialiśmy rywalizację dzieci do lat 12, młodzików, juniorów, seniorów i seniorów starszych. Na jednej imprezie pojawili się pasjonaci ping-ponga urodzeni w 2008 i w 1931 roku. Dlaczego tenis cieszy się tak dużą popularnością?

  Dla jednych to kontynuacja dziecięcych pasji... – Kiedy byłam mała, mieliśmy stół ping-pongowy w garażu – mówi Ewa. - Od tej pory chętnie sięgam po paletkę, w przyszłości chciałabym zagrać w triathlonie.

  Dla innych to sposób na spędzenia czasu wolnego, relaks. - Wielu wydaje się, że tenis stołowy to sport świetlicowy – mówi Kamila. - Wcale tak nie jest, to spory wysiłek, ale i wspaniały sposób na rozładowanie stresu.

  Organizatorem imprezy było Ursynowskie Centrum Sportu i Rekreacji.

  ZOBACZCIE NASZĄ FOTORELACJĘ

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.3576 sekundy
  REKLAMAA2-DAGRASSO----13-05----13-06-2020