REKLAMAA1-PizzaSANGIOVANNI-01-12----31-12-2019
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (SK)

  Kończy się pierwszy dzień Dni Ursynowa. Na scenie jako ostatni zagrał Maciej Maleńczuk z zespołem Rhythm Section. Przypomniał swoje kultowe utwory, w tym ostre polityczne kawałki.

  Po rewelacyjnym Kękę, świetnej grupie Poparzeni Kawą Trzy, przyszedł czas na gwiazdę tego wieczoru - Maleńczuka. Ku uciesze publiczności zaczęło się od starych kawałków, m.in. ostrych politycznych „Kaczorów”. Nawiązań do sytuacji politycznej w kraju nie brakowało też później, wszak Pan Maleńczuk z nich słynie. Jak sam mówi: „jedyne, czego mu nie wolno, to milczeć”.

  Później zabrzmiały już słynne ballady Maleńczuka, w tym utwory Wojciecha Młynarskiego oraz piosenki z ostatniej płyty.

  Trzeba przyznać, że tegoroczny repertuar Dni Ursynowa przypadł do gustu publiczności. Już pierwszy dzień był różnorodny i każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Młodzież szalała przy Kękę, cały przekrój wiekowy czekał na Poparzonych Kawą Trzy i Maleńczuka.

  - Bardzo udane koncerty. Już nie możemy doczekać się jutrzejszych występów, a zwłaszcza Lady Pank - mówi Ania i Monika, które szalały pod sceną.

  Sobotni rozkład jazdy pod Kopą Cwila przedstawia się następująco: od 11:00 do 18:00 - piknik rodzinny i sportowy, o 17:45 - Chór Iuvenis z przebojami pop&rock wszechczasów, o 19:00 coś dla wielbicieli elektropop - The Dumplings, o 20:30 - gwiazda rapu O.S.T.R., a o 21:45 - Lady Pank.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 23

  • 4
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 1
   PRZYDATNY
  • 7
   OBOJĘTNY
  • 4
   NIEPRZYDATNY
  • 5
   WKURZONY
  • 2
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.2717 sekundy
  REKLAMAA2-NATPOLL--12-12-2019----11-01-2020