REKLAMAA1 MAGICAL PLACES 15.06.2022 - 14.09.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (Warszawskie Centrum Pantomimy)

  Renomowany teatr pantomimy wystąpi dziś na Ursynowie z plenerową premierą. Będzie to spektakl "Piękne nic" z okazji 20-lecia Teatru Pantomimy Mimo. Wstęp wolny.

  Jeden z najlepszych teatrów pantomimy w Europie - warszawskie Mimo - powstał w 2002 roku. Został założony przez Bartłomieja Ostapczuka, mieszkańca Ursynowa, jako teatr jednego aktora, lecz szybko przekształcił się w zespół. Szybko zdobył renomę. Jego spektakle zachwycają widzów, aż trudno uwierzyć, że w teatrze bez słowa, znajdziemy tyle emocji. 

  Z okazji swojego 20-lecia Teatr Pantomimy Mimo wystawi dziś plenerowy spektakl „Piękne nic”. Przedstawienie rozpocznie się o godz. 17 na parkingu przy Ursynowskim Centrum Kultury "Alternatywy" przy ul. Gandhi 9. Wstęp jest wolny.

  Spektakl "Piękne nic" opowie historię bohatera tkwiącego w pokoju, uwięzionego w pętli czasu. Tu czynności wykonywane każdego dnia powoli nabierają nowego znaczenia – i przynoszą różne konsekwencje. Nic w tej osobliwej przestrzeni nie jest tym, czym początkowo się wydaje. A okna, drzwi, ściany i przedmioty mają swoje plany wobec bohaterów...

  - Spektakl został osadzony w poetyce snu. Jest w nim miejsce i na humor, i poezję ciała. To teatr ożywionego przedmiotu, z odrobiną absurdu. A przy tym niepozbawiony subtelnych interakcji z widzem, które mogą nadać nowy kierunek całej historii - tak teatr zachęca do przyjścia na spektakl.

  W roli głównej Bartłomiej Ostapczuk oraz Olga Gąsowska, udział wezmą też Zuzanna Ziółek i Jan Dusza.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

  • 1
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4387 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022