REKLAMAA1 SanGiovanni 01.07.2022 - 31.08.2022
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ4 czerwca 2022, 11:58 komentarzy 4

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (SK)

  Po dwóch tygodniach na Ursynów wróci parada rolkarzy. Tym razem w wersji extreme na trasie liczącej 52 kilometry otaczającej centrum i południe Warszawy. Przed północą można spodziewać się utrudnień na trasie przejazdu przez naszą dzielnicę.

  Nightskating Warszawa to największa impreza wrotkarska w Polsce i w  Europie Środkowo-Wschodniej oraz jedna z największych imprez dla rolkarzy na świecie. Dziś wieczorem po drugi w ciągu miesiąca pojawią się na Ursynowie.

  W sobotę będą dwa przejazdy - łatwiejszy i trudniejszy. Ten pierwszy nie zahaczy o Ursynów - wyruszy o godz. 19 sprzed pomnika Mikołaja Kopernika. Rolkarze będą jeździć po śródmieściu.

  Drugi przejazd będzie dłuższy (52 kilometry) oraz trudniejszy. Nie bez powodu nosi nazwę Extreme. Rolkarze biorący w nim udział wyruszą o godz. 22 i pojadą trasą: 

  Krakowskie Przedmieście, Tokarzewskiego-Karaszewicza, pl. Piłsudskiego, Królewska, Marszałkowska, pl. Bankowy, al. „Solidarności”, Okopowa, Leszno, Górczewska, Lazurowa, al. 4 Czerwca 1989 r., Al. Jerozolimskie, Łopuszańska, al. Krakowska, Komitetu Obrony Robotników, Żwirki i Wigury, Bennetta, Narkiewicza, Wirażowa (postój), Poleczki, Pileckiego, Ciszewskiego, al. KEN, Płaskowickiej, Branickiego, Przyczółkowa, Wiertnicza, Powsińska, Czerniakowska, al. Becka, most Siekierkowski, Wał Miedzeszyński, most Poniatowskiego, Al. Jerozolimskie, Marszałkowska, Królewska, pl. Piłsudskiego, Tokarzewskiego-Karaszewicza, Krakowskie Przedmieście.

  Na trasie będą występować czasowe zmiany w ruchu i funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

  Utrudnień na Ursynowie można się spodziewać ok. godz. 23:30-00:30 - ulice będą po kolei zamykane przez patrol drogówki. Na dzisiejszym przejeździe Nightskatingu - tak jak dwa tygodnie temu - może pojawić się kilka tysięcy osób. W poprzednich latach w tego typu przejazdach brało udział średnio ponad 4 tys. osób, a rekordowa pod względem liczby uczestników edycja przyciągnęła ich ponad 7 tysięcy.

  Nightskating Warszawa to cykl nocnych przejazdów na rolkach głównymi ulicami miasta, który ma za zadanie popularyzować rolkarstwo oraz wrotkarstwo jako sport dla wszystkich niezależnie do wieku. W wydarzeniu mogą brać udział wyłącznie osoby poruszające się na rolkach lub wrotkach z umiejętnością hamowania.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 42

  • 5
   BARDZO PRZYDATNY
  • 2
   ZASKOCZONY
  • 6
   PRZYDATNY
  • 3
   OBOJĘTNY
  • 2
   NIEPRZYDATNY
  • 10
   WKURZONY
  • 14
   BRAK SŁÓW

  4Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).
  Uwaga! Komentarze ukazują się dopiero po moderacji przez redakcję.

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.6674 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 26.05.2022 - 25.08.2022