REKLAMAA1 PSYCHOCARE 01.08.2021 - 31.10.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 września 2021, 18:28

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Parawany pokojowe cieszą się rosnącą popularnością od wielu lat, ponieważ stanowią ciekawą dekorację salonu, a do tego umożliwiają podzielenie pomieszczenia na dwie różne strefy. Dzięki temu, że wybór takich parawanów w sklepach jest dosyć duży, to bez problemu można dopasować je do niemal każdego pomieszczenia. Jakie jednak wzory parawanów modne są w 2021 roku?

  Wzory industrialne

  Parawany pokojowe w stylu industrialnym, które dostępne są na stronie https://www.lofty-home.pl/246-parawany, idealnie pasują do loftowych mieszkań, które utrzymane są w minimalistycznym stylu. Dosyć ciekawie w takich wnętrzach prezentują się motywy tekstury takie jak tynk, cegła oraz beton (dosyć często łączy się go z intensywnymi kolorami), jednak można również postawić na parawany przedstawiające przepiękne widoki przeróżnych metropolii, czy też takie ukazujące piękno nowoczesnej architektury.

  Wzory zen

  Do wnętrz, które utrzymane są w stylu orientalnym, bardzo dobrze pasują z kolei parawany ze wzorem zen, ponieważ tworzą one w pomieszczeniu atmosferę relaksu, co oczywiście sprzyja odprężeniu. Dzięki takiej grafice parawanowej można bez problemu odetchnąć po ciężkim dniu spędzonym w pracy, co dla wielu osób ma ogromne znaczenie, dlatego też parawany z takim właśnie motywem cieszą się dosyć dużą popularnością. Parawany ze wzorem Zen najczęściej przedstawiają wizerunek Buddy, kamieni, a także trawy bambusowej, jednak można również znaleźć takie z mandalami, czyli z mistycznymi rysunkami na planie koła.

  Wzory kwiatowe

  Bardzo dużym zainteresowanie wśród kupujących cieszą się również parawany ze wzorem kwiatowym, czy też z motywami drzew i liści. Dlaczego? Z tego względu, ponieważ wprowadzają one do wnętrza wyjątkowy klimat, a także harmonię i spokój. Dzięki nim w zimowe dni można, choć chwilę zapomnieć o niskiej temperaturze panującej na zewnątrz, przenosząc się wprost do wiosenno-letniego ogrodu.

  Wzory z dmuchawcami

  Kolejną dosyć ciekawą kategorią są parawany pokojowe z motywem dmuchawców, które dosyć często przedstawiane są na szarym tle, co sprzyja relaksowi oraz wyciszeniu, jednak można również znaleźć takie, których tło jest nieco żywsze np. w kolorze żółtym, co z kolei może przyczynić się do poprawy energii.

  Artykuł załadowany: 0.3223 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO 25.08.2021 - 24.11.2021