REKLAMAA1-TEFAL  01.01.2021 - 01.02.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY

  (mat. pasowe)

  Na całym świecie podłogi drewniane cieszą się ogromną popularnością. Nieważne, czy znajdujesz się w Ameryce, Niemczech, Polsce czy w Japonii, wszędzie wśród najchętniej wybieranych materiałów na podłogi znajduje się drewno. Jeśli również w swoim domu chciałbyś korzystać z uroków tego ponadczasowego materiału, to od wyboru rodzju drewna, rodzaju podłogi, jak i dostawcy zależy czy faktycznie osiągniesz zakładane rezultaty. Gdzie więc szukać dobrej podłogi na Ursynowie?

  Na całym świecie podłogi drewniane cieszą się ogromną popularnością. Nieważne, czy znajdujesz się w Ameryce, Niemczech, Polsce czy w Japonii, wszędzie wśród najchętniej wybieranych materiałów na podłogi znajduje się drewno. Jeśli również w swoim domu chciałbyś korzystać z uroków tego ponadczasowego materiału, to od wyboru rodzaju drewna, rodzaju podłogi, jak i dostawcy zależy czy faktycznie osiągniesz zakładane rezultaty. Gdzie więc szukać dobrej podłogi na Ursynowie?

  Dlaczego podłogi drewniane?

  Dlaczego mimo upływu czasu ludzie nadal tak chętnie decydują się na podłogi drewniane? Wbrew pozorom odpowiedź nie sprowadza się wyłącznie do atrakcyjnego wyglądu i unikalnej struktury drewna, której nie da się odtworzyć, decydując się na jakikolwiek syntetyczny materiał. Drewniane podłogi słyną również ze swojej ponadczasowej trwałości – odpowiednio pielęgnowane i konserwowane mogą służyć nawet przez kilkadziesiąt lat, a ząb czasu odnosi się z nimi wyjątkowo delikatnie. Nie sposób pominąć również przytulnej atmosfery, którą wnoszą parkiety, deski czy panele do domu i tego przyjemnego ciepła pod nogami.

  Podłogi drewniane są również bardzo łatwe w utrzymaniu – odpowiednio zaimpregnowane nie wymagają specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych, a nawet w przypadku uszkodzenia odtworzenie ich pierwotnego wyglądu nie oznacza konieczności wymiany. Deski i parkiety pozwalają na kilka cyklinowań, które przywracają im perfekcyjny stan. Drewno jest również uniwersalnym materiałem – na przekór popularnym opiniom może je stosować wraz z ogrzewaniem podłogowym (niektóre rodzaje), a także w miejscach o dużym natężeniu ruchu, jak korytarze, salony czy biura, choć wymaga to dobrania odpowiedniego rodzaju i właściwego wykończenia. Z tego względu decydując się na drewnianą podłogę, warto skorzystać z pomocy osób dysponujących doświadczeniem, którzy podpowiedzą na co szczególnie zwrócić uwagę.

  Podłogi drewniane – nie wszystkie takie same

  Mając na uwadze, że inwestycja w drewno na podłodze jest inwestycją na lata, a pięknie wykończona powierzchnia będzie długo cieszyła oko, warto kwestii odpowiedniego doboru poświęcić większą uwagę i faktycznie dopasować podłogę do swoich potrzeb. Różnice pomiędzy dębem, sosną a egzotycznymi merabu, jatobą czy iroko są ogromne – tak w wyglądzie, jak i właściwościach i zastosowaniu. Najmiększe gatunki drewna znajdują raczej zastosowanie w sypialni i pomieszczeniach, w których się chodzi głównie boso, podczas gdy dąb i jesion dobrze sprawdzą się w salonie, a niektóre egzotyczne gatunki na korytarzach i w łazience (niestraszne im bowiem zmiany poziomu wilgoci).

  Różnic oczywiście jest znacznie więcej – mogą dotyczyć np.  formy, w jakiej są wykonane. Inaczej prezentują się deski, parkiety a jeszcze inaczej panele. Również same deski mogą się pomiędzy sobą różnić – drewno lite i deski warstwowe mają inne właściwości i zastosowanie, o czym również nie powinniśmy zapominać, stojąc przed wyborem. Inne może być wykończenie – ułożona podłoga może przypominać gładką powierzchnię lub wręcz przeciwnie – deski mogą mieć szlifowane brzegi, co wyraźnie podkreśli odrębność każdej z nich. Jeszcze jedną kwestią jest konserwacja – olejowanie, woskowanie, lakierowanie, surowe drewno – każda z metod ma swoje zastosowania i swoich zwolenników, dlatego warto mieć pełną świadomość, zanim się zdecydujemy na zakup jednej z nich.

  Podłogi drewniane na Ursynowie – gdzie najlepiej kupić?

  Wybór podłogi drewnianej nie jest więc błahą decyzją. Dlaczego więc nie skorzystać z doświadczenia osób zawodowo zajmujących się tym tematem? Samodzielna decyzja o wyborze gatunku drewna, wykończenia, formie podłogi, może okazać się wyjątkowo trudna dla osoby z żadnym lub niewielkim doświadczeniem. O wiele rozsądniej skorzystać z pomocy w obliczeniach i decyzji osób dysponujących większą wiedzą i zajmujących się sprzedażą i montażem parkietów, desek i paneli każdego dnia. Na taką pomoc możesz liczyć np. w sklepie Parkiety dla Ciebie, której stacjonarny sklep mieści się na Ursynowie w Warszawie (ul. Obrzeżna 1, 02-691 Warszawa), jak również w internecie na stronie www.parkietydlaciebie.pl. Decydując się na współpracę z tym sklepem, możesz skorzystać z ponad 15-letniego doświadczenia w handlu i montażu podłóg drewnianych. To właśnie tu znajdziesz nie tylko swoją wymarzona podłogę, ale również ludzi, którzy pomogą Ci w zwymiarowaniu Twojego pomieszczenia, obliczeniu potrzebnej ilości materiału i dopasowaniu różnych gatunków – tak, by pasowały pod kątem użytkowym, a jeśli zechcesz, również były dopasowane estetycznie do planowanego wystroju wnętrza.

  Kolejny powód, dlaczego warto skorzystać z oferty firmy „Parkiety dla Ciebie” to bardzo szeroka oferta podłóg dostępna w jednym miejscu. To właśnie w tym sklepie znajdziesz zarówno deski warstwowe, lite, parkiety, laminaty, panele korkowe i podłogi winylowe wykonane z różnych materiałów. Wśród oferowanych gatunków drewna znajdują się zarówno krajowe, jak i egzotyczne propozycje pozwalające na dopasowanie podłogi do swojego wymarzonego wystroju wnętrza – niektóre z egzotycznych gatunków zachwycają wytrzymałością, inspirującą fakturą i linią słojów.

  Jednak również polskie jesiony, dęby, brzozy, sosny czy buki mają wiele do zaoferowania i odpowiednio zaaranżowane potrafią doskonale komponować się z panującym we wnętrzu stylem, a ponadto są o wiele bardziej ekonomiczne.

  W ofercie „Parkiety dla Ciebie” znajdziesz podłogi najlepszych producentów jak chociażby: BalticWood, EXOline, FinishParkiet, Flooria, Jawor Parkiet, Lareco, Natur Parquet, QuickStep, Takett, Walczak, Wicanders, Gerflor, Jablonski, Slovpol, Kaczkan, Mat-Tar czy Wiśniewski. Oprócz regularnych atrakcyjnych cen, w ofercie sklepu można natrafić na liczne promocje i wyprzedaże, dzięki czemu wysokiej jakości podłoga drewniana staje się jeszcze przystępniejsza. Na tym jednak nie kończy się oferta firmy.

  Podłogi drewniane na Ursynowie – najlepiej z montażem!

  Znalezienie odpowiedniej podłogi, spełniającej Twoje wymagania – estetyczne i użytkowe, a ponadto będącej w atrakcyjnej cenie – to dopiero połowa sukcesu. By móc cieszyć się nowym parkietem, deską czy panelami, trzeba najpierw dostarczyć je do wskazanej lokalizacji, a następnie profesjonalnie ułożyć. Znalezienie fachowców dysponujących czasem, a do tego przykładających się do wykonywanej pracy staje się coraz trudniejsze. Na szczęście, decydując się na zakup podłogi w „Parkiety dla ciebie”, nie musisz się o to martwić – firma oferuje Ci kompleksową usługę, obejmującą nie tylko pomoc w doborze i obliczeniu potrzebnej ilości materiału. Po zakupie podłoga zostanie nie tylko dostarczona, ale również fachowo ułożona, dzięki czemu faktycznie będzie wyglądać jak w katalogu.

  Doświadczenie, odpowiedni sprzęt i umiejętności współpracujących z „Parkiety dla ciebie” fachowców przekładają się nie tylko na szybkie wykonanie zadania, ale również uniknięcie błędów, o które nietrudno, zwłaszcza podczas układania parkietu o wymagającym wzorze. W przypadku zakupu podłogi z surowego drewna możesz liczyć na jego profesjonalne zabezpieczenie po ułożeniu, co zapewni wieloletnią i bezproblemową eksploatację. Firma współpracuje z najlepszymi parkieciarzami na terenie całego województwa mazowieckiego, więc zaplanowanie prac w Twoim domu odbędzie się bez żadnej zwłoki. Dla Ciebie oznacza to zwolnienie z konieczności poszukiwania fachowca na własną rękę, przekonywania się co do jakości wykonywanych przez niego usług i indywidualnego „dogadywania się” co do terminu rozpoczęcia prac.

  Parkiety na Ursynowie – ponadczasowy styl w Twoim domu

  Decydując się na podłogę drewnianą w domu, podejmujesz decyzję o uczynieniu z niego przytulnego miejsca, które przez lata będzie cieszyło Twoje oko i zachwycało zapraszanych gości. Z tego względu nie warto decydować się na przypadkowe rozwiązania, a przy wyborze podłogi, jak i podczas jej układania warto skorzystać z pomocy specjalistów. Dzięki temu Twój dom będzie taki, jak sobie wymarzysz, a drewniana podłoga będzie wspaniałym podkreśleniem panującego w jego wnętrzu stylu. Warto postawić na drewno!

  Zapraszamy do naszego salonu mieszczącego się przy ul. ul. Obrzeżna 1, na warszawskim Ursynowie 

  Pozdrawiamy
  Załoga Parkiety Dla Ciebie

  Artykuł załadowany: 0.2557 sekundy
  REKLAMAA2 DaGRASSO / KUCHARKI  14.11.2020 - 13.02.2021