REKLAMAA1 AUCHAN 01.01.2021 - 30.06.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 grudnia 2020, 15:02 komentarzy 2

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (ZDM)

  Parking przy ul. Rosoła na wysokości bloków przy Lokajskiego zmienił się nie do poznania. Pełna dziur gruntowa nawierzchnia i fragmenty starego betonu zostały zastąpione asfaltem. Kierowcy mają do dyspozycji 45 miejsc.

  O nową nawierzchnię parkingu przy ul. Rosoła na wysokości bloków przy Lokajskiego 6 i 12 mieszkańcy zabiegali od wielu lat. Pierwsze listy w tej sprawie Piotr Skubiszewski, społecznik z Ursynowa, a dziś radny "Otwartego Ursynowa" pisał do drogowców… 18 lat temu.

  Parking bohaterem memów

  Przez ten czas parking niszczał, po każdej ulewie zamieniał się w jedną, wielką kałużę. Z tego powodu był bohaterem internetowych memów, w których stawał się parkingiem dla łodzi podwodnych.

  Latem ZDM ogłosił, że wreszcie zabiera się za prace remontowe przy Rosoła. Ich rozpoczęcie zatrzymał koronawirus w ekipie remontowej, doszło do nich dopiero w październiku. W ostatnich dniach zakończył się remont, dzięki któremu obiekt przestał przypominać dziki i zaniedbany plac postojowy.

  - Starą nawierzchnię zastąpiliśmy bitumiczną. Asfalt położyliśmy na terenie całego parkingu, dzięki czemu liczba miejsc postojowych – 45 – nie uległa zmniejszeniu - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

  Przy okazji wymieniono też biegnący przy parkingu chodnik. Zniszczone i klawiszujące w kilku miejscach płyty drogowcy zastąpili nowymi, betonowymi o wymiarach 50 na 50 cm. Dzięki temu najbliższe otoczenie placu zyskało na estetyce, a jednocześnie poprawiło się dojście do miejsc postojowych. Po opadach kierowcy nie muszą już brodzić w błocie, żeby dostać się do zaparkowanych samochodów.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 12

  • 9
   BARDZO PRZYDATNY
  • 1
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 1
   OBOJĘTNY
  • 1
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  2Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Artykuł załadowany: 0.3389 sekundy
  REKLAMAA2 SanGiovanni  01.01.2021 - 31.01.2021