REKLAMAA1-WIMAR-AUTO---10-06----10-09-2020
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  Nie działają schody na stacji metra

  Nie działają schody na stacji metra (SK)

  Pasażerowie zamiast wjeżdżać, wspinają się po ruchomych schodach na stacji metra Ratusz Arsenał - alarmuje nasza czytelniczka Vega. Sytuacja trwa już prawie tydzień i jak na razie żadnej ekipy naprawczej nie widać.

  - Codziennie jeżdżę tamtędy z Ursynowa do pracy i od pewnego czasu wyjście ze stacji metra zaczęło być horrorem. Ludzie tłoczą się zarówno przed schodami ruchomymi, jak i tymi zwykłymi. Samo wydostanie się ze stacji metra zajmuje dużo więcej czasu. Nie mówiąc już o tym, że wspinaczka po tych unieruchomionych schodach jest trudna, stopnie są za wysokie – informuje nasza czytelniczka.

  Schody przy stacji metra Ratusz Arsenał stanęły już prawie tydzień temu. Jak dowiedział się portal Haloursynow.pl powodem jest uszkodzenie prowadnicy – Jest to awaria wynikająca ze zużycia schodów. Każdego dnia korzystało z nich ponad 15 tysięcy osób. Teraz musimy to naprawić – mówi Krzysztof Malawko, rzecznik warszawskiego metra.

  Awaria schodów jest na tyle poważna, że Metro musi zlecić to firmie zewnętrznej - Sama naprawa powinna zająć dwa tygodnie – mówi Krzysztof Malawko.

  Schody ruchome w metrze już kilka razy zatrzymywał wciągnięty gumowy kalosz. Innym razem były to włosy – Pani sobie usiadła na schodach, gdy dojechała do końca schody wciągnęły jej włosy. Skończyło się na tym, że obsługa metra musiała je obciąć.

  Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
   BARDZO PRZYDATNY
  • 0
   ZASKOCZONY
  • 0
   PRZYDATNY
  • 0
   OBOJĘTNY
  • 0
   NIEPRZYDATNY
  • 0
   WKURZONY
  • 0
   BRAK SŁÓW

  0Komentarze

  dodaj komentarz

  Multiplatforma internetowa HALOURSYNOW.PL nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane (regulamin).

  Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
   Nie ma jeszcze komentarzy...
  Artykuł załadowany: 0.4157 sekundy
  REKLAMAA2-SanGiovanni--01-07----31-07-2020