REKLAMAA1 SanGiovanni  01.04.2021 - 30.04.2021
  ARTYKUŁY IMPREZY FIRMY
  wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 lutego 2021, 15:42

  Redakcja Haloursynow.pl

  napisz maila ‹
  moje artykuły ‹

  (mat. prasowe)

  Mamy obecnie koniec lutego 2021 roku. Przed nami wiosna. Słońce jasnym promieniem zalewa świat i daje nam tym samym nadzieję na wspaniały, nowy czas. Wiosną – oddycha się pełna piersią. Pora zacząć więc coś nowego – także i w Twojej kuchni! Zobaczmy więc co nowego na rynku AGD, a precyzyjniej – wśród produktów patelni stalowych. Czym patelnie stalowe zaskoczą Cię na wiosnę? Już śpieszymy z odpowiedzią!

  Bezdyskusyjnie najważniejszymi i najlepszymi markami patelni stalowych są: Gerlach, Topfann, Zwieger, Konighoffer i Illa. Zapamiętajmy te pięć firm, albowiem to one w 2021 roku dominują na rynku patelni stalowych. Wiele z ich produktów to klasa sama dla siebie, a firmy te są znane i docenione przez klientów z całego świata, którzy z pewnością powtórzyliby to twierdzenie.

  Dla przykładu: patelnia z powłoką nieprzywierającą Onyx marki TOPFANN. Ma średnicę – 28 cm. Czynnikiem wyróżniającym ją na tle konkurencji jest jej ergonomia. Innymi słowy doskonale przewodzi ona ciepło, a tym samym nadaje się do smażenia intensywnego i szybkiego – idealna do tłustego mięsa, z którego wytapia tłuszcz. Nie trzeba też używać na niej dużej ilości oleju – jedzenie będzie więc ze wszech miar dietetyczne. Doskonała dla zarówno profesjonalistów jak i początkujących. Zachowuje wartości odżywcze przygotowywanych produktów. Wszystkie nowości proponowanych marek sprawdzić można w sklepie internetowym Prymus AGD.

  Patelnia ze stali nierdzewnej KÖNIGHOFFER Friso 28 cm; Źródło: Prymus AGD

  Jakie są zalety nowych patelni stalowych?

  Jest ich bez liku. Dla przykładu: jednym z największych plusów stalowych patelni takich marek jak Gerlach, Topfann, Zwieger, Konighoffer i Illa – jest oczywiście fakt doskonałej jakości stali nierdzewnej, z której zostały one wykonane. Dzięki temu są one chętnie wybierane i w zamożnych domach na całym świecie Wiele z nich posiada także doskonałej jakości powłoki nieprzywierające, które w całości zapewniają nie tylko wysoki komfort smażenia, ale i doskonałe, wyborne posiłki, którymi oczarujemy naszych przyjaciół i doprowadzimy ich do stanu najwyższej zazdrości.

  Patelnie stalowe są także bardzo lekkie i poręczne w użyciu. Doskonale przewodzą ciepło, a co za tym idzie szybko się nagrzewają, a później utrzymują w sobie i przygotowywanym pokarmie ciepłotę. Możemy więc zaoszczędzić czas w kuchni, zwłaszcza jeśli lubimy przygotowywać dania na szybko bądź je odgrzewać. Dobrej jakości powłoka w duecie z nierdzewną stalą to świetny wybór, którym cieszyć będziemy się przez całe, długie lata.

  Podsumowanie

  Jak więc sami widzimy: nowości na wiosnę 2021 roku wśród patelni stalowych firm Gerlach, Topfann, Zwieger, Konighoffer i Illa – kuszą swą wysoką jakością i bardzo niską ceną. Znajdziemy je na stronie sklepu internetowego Prymus AGD – warto więc zapoznać się z nimi samemu.

  Artykuł załadowany: 0.3538 sekundy
  REKLAMAA2 Kaar-Med 01.04.2021 - 30-06-2021